• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Zkušenosti s Gamucci Micro

Známá také jako DA-90 nebo také EC 016

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Zkušenosti s Gamucci Micro

Příspěvekod jamar » pon 19. dub 2010 21:59:39

Nejsem žádný profesionální recenzent, ale na dalších několika málo řádkích se s Vámi pokusím podělit o některé moje zkušenosti s tímto výrobkem. Předně - tuto cigaretu jsem si nekoupil, dostal jsem ji jako dárek. Až později jsem se dozvěděl, že byla pořízena na Aukru od jednoho z výherců na jiných pofiderních aukčních serverech za výhodnou cenu cca 550,- Kč.V krásné originál zalisované krabičce byly 2 baterie,1 atomizér a sada 5 Tobacco náplní, pytlík a návod. Jako naprostý laik jsem byl zpočátku přesvědčen, že stačí pořídit si jednou e-cígo a pak nějakou náplň a člověk má na dlouhou dobu vystaráno, takže až postupně získávané informace o životnosti náplní,baterií a atomizérů s porovnáním jejich cen v originál shopu a pak u různých prodejců mne rychle vyléčily z představ, že se jedná o levnou záležitost. První a dost zásadní problém s uvedenou cigaretou byl ten, že jedna z baterek přestala po prvním nabití žhavit atomizér. Nejsem odborník,ale baterie se tvářila jako nabitá a s attym ani nehla.Záhy mi bylo jasné, že jedna baterie nestačí na běžný provoz a o odložení pyro zatím nemůže být ani řeči. Pokusil jsem se kontaktovat dodavatele na jejich offic webu a bylo mi sděleno, že pokud nemám doklad, mám smůlu a baterii si musím dokoupit. Po druhém kontaktování mi hodný pán sales manager nabídl 200,- Kč slevu, takže jsem baterii získal "jen" za 300 a poštovné. Nakoupil jsem tedy ještě nějaké liquidy a začal e-kouřit.Původní náplně byly skoro nepoužitelné-vydržely cca 15 potáhnutí, po dokapání liquidem se to o něco zlepšilo, ale 100% výkon cigareta poskytuje tak 10 potáhnutí a pak rapidně klesá. Po nějaké době jsem zaexperimentoval s nylon-Lipton materiálem a výkon se ještě trochu zvedl a i výdrž po dokapání se zlepšila na cca 20-30 potáhnutí. Bohužel stále jsem se musel dokrmovat pyro.V té době jsem již pročetl veškeré dostupné diskuse a recenze a jak z výkonového hlediska, tak z hlediska ceny náhradních dílů mi bylo jasné, že Gamucci Micro nebude ta správná volba pro ty, kteří chtějí s klasikou naprosto seknout a přitom ušetřit. Moje volba padla na JOYE 510 a musím říci, že byla bezpochyby správná. Od 14.4.2010 jsem si zatím nezapálil ani jednu klasiku a vypadá to, že jsem na správné cestě. Pro úplnost dodávám, že atomizér Gamucci Micro mi vydržel přesně 27 dní, z toho jsem ho však cca 10 dní používal omezeně jen s jednou baterií. Abych mu nekřivdil, co se týče jeho výkonnosti - nezpozoroval jsem za tu dobu u něj žádný pokles výkonu, najednou odešel, jak se říká bez slůvka rozloučení. Vzhledem k ceně nového však s nákupem již nespěchám a raději přemýšlím, zda by se zbylé baterie nedaly s nějakým adaptérem využít pro JOYE.
jamar
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. bře 2010 22:29:21

Reklama

Re: Zkušenosti s Gamucci Micro

Příspěvekod Rumlik » úte 20. dub 2010 0:06:49

Ahojky,

dekuji za postřehy k Gamucci Micro. Chvilinku jsem dal i hledání nějakého adaptéru na 510, ale nic jsem nenašel. :shake :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Gamucci Micro

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník