• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Alfonz » pon 04. čer 2018 20:49:07

No to mě taky zajímá, ale jak budu mít v ruce poreferuji. Ale dle videí na YT tak nemyslím že to bude problém.
Joyetech: eVic VT kontra eGo one MEGA 1ohm a TRON-S, CUBOID kontra CUBIS 0,6ohm, AIO, Primo 2.0 kontra pro core remix, Cuboid Tap kontra pro core , Unimax 25, Smok sub e pipe kontra exeed 22 a atíky Ultimo, Ornate a fujky Cubis 2
Alfonz
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

$159.99 for Xiaomi Redmi S2 @GearBest from May 14-18.

Příspěvekod ZaMi74 » stř 06. čer 2018 11:41:18

To Alfonz: Jsem velmi zvědav na Tvou zkušenost! Zatím jsem viděl nějaká propagační videa, která to samozřejmě vychvalují. Pak jsem včera zahlédl recenzi od Mike Vapes (https://www.youtube.com/watch?v=MbUPtZ9sOh8), kterému se dá celkem věřit a který už to zas až tak moc nechválí ...
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, SXmini G Class + Innokin Ares a Geekvape Aegis Legend + Digiflavor Siren 2
ZaMi74
Donátor
Donátor
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Alfonz » stř 06. čer 2018 21:39:41

No uvidíme. A už se hrne další model https://www.youtube.com/watch?v=MS58I6Xrhpw
Joyetech: eVic VT kontra eGo one MEGA 1ohm a TRON-S, CUBOID kontra CUBIS 0,6ohm, AIO, Primo 2.0 kontra pro core remix, Cuboid Tap kontra pro core , Unimax 25, Smok sub e pipe kontra exeed 22 a atíky Ultimo, Ornate a fujky Cubis 2
Alfonz
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.