• Reklama
FastTech
 
 

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Muroň » stř 16. říj 2019 9:58:53

@vlkovec - nejlepší je si to nastavit v hlavě a nebo počítat, jak radí Jirkator. Přijde mi to stejně škodlivé jako start-stop v autech.
Mám pocit, že takováhle věc jde nastavit v Lišce (alternativní FW pro Joyetech/Wismes/Eleaf, vlákno zde najdeš). Pak tuším i některé mody od Asmodu tohle mají a občas to někdo omylem aktivoval a pak zuřil.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod dlouhejbil » stř 16. říj 2019 11:47:09

Pyro člověk musel dokouřit /většinou/, ale tady nemusí! Tak proč si nastavovat 15 šluků??? A jakých??? Kolik nic v jednom prásku??? Kouříval jsem osmnáctku a když bylo potřeba prásknul jsem si dvacet čtyřku a v začátcích dokonce i třicet šestku.....
Při každém zakouření si /těch 15 šluků/ zapínat mod pětiklikem by mě teda mrsklo.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » stř 16. říj 2019 11:56:34

Mně už vytáčí jen to, jak se MOD 101 sám vypíná po 30 minutách, ještě aby to dělal po 15 potazích. Dřív jsme měli eGo-W a byli jsme rádi, že to kouřilo a neteklo a podobné věci nikdo neřešil.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Dr.Watson » stř 16. říj 2019 12:43:36

Počitadel potahů (puff vymyslel určitě někdo kdo neumí česky...), má hafo modů, ani se nic nemusí držet v hlavě, vynuluji a pak stačí jen sčítání patnácti.
Ale stejně je to blbost - aby to mělo význam, musel by se naředit liquid tak aby to nikotinově odpovídalo cigaretě v těch patnácti puffoPotahů. Navíc každé potažení, ať u cigarety tak u e-cig, je různé. A jak psáno výše, cigareta se kouří najednou (típat a schovávat po jednom, třech potazích je asi blbost) kdežto e-cig se kouří rozloženě v delším časovém úseku.
Daleko lepší je hlídat, kolik vykouřím za den liquidu a o jaké síle. Asi nás to tak dělá většina...
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod e-Mikra » stř 16. říj 2019 16:25:20

Podle mě je automatický vypnutí po předem nastaveným počtu potahů kontraproduktivní. Jinými slovy - blbost až na půdu. Vždyť přece vapujeme za nějakým účelem. Pro pobavení, pro přísun nikotinu do člověka, pro ohromení děvčat kroužkama ve tvaru srdíčka apod. Když mi po nastaveným počtu potahů nebude stačit množství nikotinu v palici, tak si to musím zase zapnout a dodělat se, když naopak budu přehulenej a už nebudu další dávku zvládat, tak to zase automat nevypne. A nebo když dotyčná ženština protne moje dýmový srdíčko vztyčeným prostředníčkem, tak ji mám dál zásobovat zbylým počtem obláčků?
Já si dávám jen když chci. A žádnej automat nemůže vědět, kdy a co a kolik chci.
Přijde mi to jako omezení. Jako kdyby na prezervativech bylo nastaveno, kolikrát smím šťouchnout a po překročení počtu by začal třeba pískat, nebo by dokonce nedej bože prasknul. :angry
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » stř 16. říj 2019 18:44:07

:D

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod dlouhejbil » stř 16. říj 2019 19:43:13

e-Mikra píše:Jako kdyby na prezervativech bylo nastaveno, kolikrát smím šťouchnout

Teda Míro, tys mě rozšťouchal. :rofl :clap :yes
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod vlkovec » čtv 17. říj 2019 8:01:46

Jako dlouholety kurak cigaret jsem presel na IQOS a pote na elektroniku. IQOS jeste dokazal simulovat cigaretu celkem obstojne, protoze reguluje jeden heets/naboj na 15 potahu - proste jako cigo - zapalim, nekolikrat potahnu a konec. A tak me zajimalo jestli nektery z Modů proste tuto funkci nema. Zkusim vyse uvedeny mod od Asmodu. Diky.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
vlkovec
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. říj 2019 19:46:57

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod mrpedro » čtv 17. říj 2019 13:31:17

To jsem přesně čekal. IQOS to má ale z obchodních důvodu, protože si po 15 potaženích dáš další tabák za 5 korun. Přeci ti nedovolí tahat 20x nebo nedej bože 25x.

Odesláno z mého Redmi Note 5 pomocí Tapatalk
ObrázekObrázek
A ano, jsem i na dalsich forech, a ne, vubec me to nevadi. :chuckle
Uživatelský avatar
mrpedro
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 07. čer 2012 22:10:12
Bydliště: Teplice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod e-Mikra » čtv 17. říj 2019 17:24:58

vlkovec píše:... protože reguluje ...

Tohle slovíčko vystihuje naprosto dokonale celou tuhle diskuzi. Vapeři jsme mimo jiné taky proto, že jsme se nechtěli nechat regulovat. Takže je údiv nad vlkovcovým požadavkem pro většinu vaperů naprosto pochopitelný. My si prostě nepřejeme, aby nám někdo nastavoval, kolikrát a kdy si máme potáhnout. Ani se nechceme dnes přizpůsobovat nastavení, který jsme si zvolili včera. Prostě vaper si dá, když chce, kolikrát chce a taky co chce.
Snahy o regulaci jdou ze všech stran: Hulte slabší liquidy, kupujte menší balení, nehulte ovocný příchutě, nehulte to tady a tamhle ... Brzy dojde na regulace denních a nočních hulících pětiminutovek, pak se bude regulovat, kdy budou hulit pánové a kdy dámy, nasaděj nám limity na množství odvapovanýho liquidu za měsíc a budeme si kupovat povolenky na překročení jako fabriky ...
Tohle slovíčko prostě k vapingu nepatří. Vyjímkou je regulace výkonu techniky, kdy se může jednat nejen o snížení, ale i o zvýšení výkonu či množství.
Takže podle mě vlkovec ještě nedozrál do opravdovýho vapera, neprošel si přehulením a nevapuje ze stejnýho důvodu, jako většina ostatních. Ale věřím tomu, že když vydrží, tak za nedlouho pochopí a sám se bude divit, co že to kdysi měl za požadavek.
Vapingu zdar a regulacím potupnou smrt.
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » čtv 17. říj 2019 20:12:26

Slyšeli jste slovo Boží. ;)

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod khonsun » čtv 17. říj 2019 21:24:08

No nazdar! Kdyz uz jsem tady, prosim dosly mi tabakove prichute-aromata /takove ty tvrdsi - doutnik, fajfka, .../ a budu muset opatrit k michani dalsi. Mate prosim nekdo tip, treba ve sleve, ale i jinak?
Za 26 let mi bude 100. Dg.: Starecka hasterivost.
Edit letos: Jiz za 25
Uživatelský avatar
khonsun
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 04. říj 2016 18:30:50
Bydliště: Karlstejn, v zime Borneo, Barma, Celebes, Siberut ...

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Dr.Watson » čtv 24. říj 2019 10:30:30

@khonsun: Black Fire, FlavourArt. Chutná to jako jeden holandský tabák co jsem kdysi balil do cigaret jako "lepšovku"-lehce uzený ale chuť silná jak u dýmky.

Mám neštěstí - Fasttech má vypnuto placení kartou - je to jen u mne nebo to máte také? Může to být hodnotou zboží?
Zatím zkusím GearBest....
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod khonsun » čtv 24. říj 2019 16:35:39

Dik. S Fastt. nevim, posledni dobou jsem neobjednaval.
Edit u podpisu: 100 me bude za 25 let.
Za 26 let mi bude 100. Dg.: Starecka hasterivost.
Edit letos: Jiz za 25
Uživatelský avatar
khonsun
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 04. říj 2016 18:30:50
Bydliště: Karlstejn, v zime Borneo, Barma, Celebes, Siberut ...

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Pepe3dx » sob 26. říj 2019 23:03:50

Ahoj,
jaký RTA atík bude vhodný na "VOOPOO Drag Mini" nebo "OBS Cube VW" (ještě nejsem rozhodnutý který koupím..)

Koukal jsem na tyhle tři. Jde mi hlavně o chuť. A aby to nebylo náročné na "osazení".

Bude to můj první mód, tak budu za každou radu rád. :)

Augvape Intake
OFRF Gear
Vandy Vape Kylin Mini
Pepe3dx
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 09. říj 2019 20:23:55

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků