• Reklama
 
 

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » ned 27. říj 2019 9:39:40

Proč by měl být nějaký atomizér pro konkrétní mód vhodnější víc než jiný? Navíc když sám ještě nevíš na který. Co od nás vlastně čekáš za odpověď?

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » ned 27. říj 2019 17:49:50

Pepe3dx píše:Ahoj,
jaký RTA atík bude vhodný na "VOOPOO Drag Mini" nebo "OBS Cube VW" (ještě nejsem rozhodnutý který koupím..)

...Jde mi hlavně o chuť. ...

Pokud ti jde o chuť, tak hlavně koukej, jestli má modík TC (temperature control) - ten OBS nemá

A jestli chceš poradit atik, tak bys měl napsat, jestli na MTL, nebo DL
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod iqwe » ned 27. říj 2019 22:21:17

S dovolením budu nesouhlasit. Chuť mimo jiného do značné míry ovlivňuje materiál spirálky. Nerez nepoužívám, protože mně víc vyhovuje nichrom, tudíž je mi TC k ničemu. Pro doladění průběhu potahu správně osazeného atíku mně stačí předžhavení.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Pepe3dx » pon 28. říj 2019 15:42:59

To jsem si nevšiml, že ten "CUBE" nemá TC. Dík za připomínku..! V tom případě je to jasný půjdu do toho "Draga".

Vyhovuje mi mírně utažené DL s delším potahem. Proto se rozhoduji mezi těmito třemi DL RTA atomizéry. (kdyby to ještě někomu nebylo jasné) :chuckle

A řeším, který má dle vašeho názoru lepší podání chuti. A který není příliš náročný na osazení, protože jsem to nikdy nedělal. (proto jsem vybíral jednospirálkové atíky)
A v neposlední řadě aby na tom gripu nevypadal jak vosa na bonbonu, jelikož je to mini grip. :nod


"iqwe: Díky za tip. Ten nichrom určo vyzkouším :yes
Pepe3dx
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 09. říj 2019 20:23:55

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » pon 28. říj 2019 18:08:55

To máš říct hned.
Ale co se líbí mně, nemusí se líbit tobě.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » stř 30. říj 2019 23:11:21

Pepe3dx píše:Vyhovuje mi mírně utažené DL s delším potahem.

... A který není příliš náročný na osazení, protože jsem to nikdy nedělal.

A v neposlední řadě aby na tom gripu nevypadal jak vosa na bonbonu

Z vlastní zkušenosti ti doporucím Istick Pico + Kayfun 5 (klon) nebo Merlin RTA, oboje můžeš používat jako MTL, nebo utažený DL. A Pico je dříč, už pár let ho tahám do práce a po hospodách, tam neuděláš chybu. Za minimum peněz máš moře muziky :yes

Obrázek
Obrázek
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Pepe3dx » čtv 31. říj 2019 23:14:40

Díky za tip.

Na ten už jsem taky koukal. Ale asi by mi nestačila baterie na celovečerní kalbu.. :D :beer

Grip jsem nakonec objednal "Innokin Proton" za 40$ Líbí se mi na něm ten display a ovládací joystick. :)

Dorazí to až za 14 dní, tak mezi tím ještě dořeším ten "atík", ale nejspíš vezmu "OFRF Gear RTA".
Pepe3dx
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 09. říj 2019 20:23:55

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » pát 01. lis 2019 19:50:09

Víš o tom, že u většiny módů jde baterie vyměnit? Ale tenhle má hustej čudlík a cool displej, tak se na tom určitě bude skvěle vapovat. Vynikající volba provedená na základě racionálních argumentů. Ještě si nech podobným způsobem poradit s výběrem atíku. Ale ty už sis vlastně vybral, no hlavní
je , že to bude tomu chcípáčkovi na tom dvouválcové k módu slušet.
Cos to vlastně po nás chtěl?

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Pepe3dx » pát 01. lis 2019 21:34:43

"Jirkator Víš o tom, že u většiny módů jde baterie vyměnit? A co tím chtěl básník říct...?? To jako že bych si s sebou bral do hospody náhradní baterky do modu..?? :chuckle

"Jirkator Ale tenhle má hustej čudlík a cool displej, tak se na tom určitě bude skvěle vapovat. Vynikající volba provedená na základě racionálních argumentů.
Jak můžeš vědět na základě jakých argumentů jsem se rozhodoval..??? Ty musíš být asi jasnovidec, nebo umíš číst lidem myšlenky...??? :D


"Jirkátor Ještě si nech podobným způsobem poradit s výběrem atíku. Ale ty už sis vlastně vybral...........
"Pepe3dx Dorazí to až za 14 dní, tak mezi tím ještě dořeším ten "atík", ale nejspíš vezmu "OFRF Gear RTA".

Co to meleš prosím tě...?? Jasně píšu, že než to dorazí z Číny tak to bude nejmíň 14 dní trvat a že to budu mít čas dořešit.. :mrk


Pro tvou informaci jsem přečetl cca 15 - 20 různých recenzí na módy na různých zahraničních webech jako jsou "vaping360, vaping.com, vapebeat.com, vapewild.com, elementvape.com, vapingscout.com, geekvape.com, atd..atd..atd..

A zkouknul asi tak stejný počet recenzí na YT aj. Takže jestli si myslíš, že čerpám pouze tady na fóru z rad místních uživatelů, tak jsi vedle jak ta jedle.. :nod


Tak si příště laskavě odpusť to Tvé rýpaní a laskavě nedělej z lidí hlupáky.. :) A censored si dělej doma z plastelíny a ne z někoho, kdo se sem přijde na něco slušně zeptat. :hi
Pepe3dx
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 09. říj 2019 20:23:55

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod dlouhejbil » pát 01. lis 2019 22:04:48

Pepe3dx, příště počkej na schválení tvého příspěvku a nevkládej jej třikrát. Přečti si pravidla.
V diskutování ti nic nebrání - samozřejmě bez těch vulgarismů. Opět viz pravidla.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod e-Mikra » ned 03. lis 2019 10:23:14

To já jsem nedávno dlouho vybíral nový auto. Po přečtení asi 187 časopisů o autech jsem zůstal stát před volbou Dacie Sandero nebo BMW X5. Nakonec jsem se rozhodl pro Dacii, protože měla popelník (i když já už nehulím) a BMW nedělají v tý tmavěmodrý barvě. Byl to ale boj. :sweat
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » úte 05. lis 2019 14:03:01

To si vystihnul přesně :D

...ale co, já jsem si taky nenechal vymluvit, že Aliena si nemam kupovat. Když ale on vypadal tak kůl... :angel
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » úte 05. lis 2019 16:21:11

A vidíš, určitě jsi rád, že ho máš. A to nemá joystick.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Pepe3dx » čtv 14. lis 2019 18:28:10

Už se vůbec nedivím proč tohle fórum funguje, tak jak funguje a proč sem denně chodí tolik lidí diskutovat...

Ale tak alespoň se tady člověk pobaví, když už nic jiného. :)

Omlouvám se zda jsem zde někoho urazil. V žádném případě to nebyl důvod návštěvy tohoto fóra.
Pepe3dx
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 09. říj 2019 20:23:55

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 14. lis 2019 20:01:44

Tak alespoň, že ses pobavil....
Jsme rádi, že nás navštívil „weltman” majíc v malíčku fóra jako vaping360, vaping.com, vapebeat.com, vapewild.com, elementvape.com, vapingscout.com, geekvape.com, atd..atd..atd../rozuměj spoustu dalších/, ale mrzí nás, že ten skutečný důvod návštěvy nám zatajil.
Příště prosím podobné příspěvky do pokecu. Tohle je vlákno o e kouření.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků