• Reklama
FastTech
 
 

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Muroň » ned 23. zář 2018 22:59:14

Jestli zvazujes Siren 24mm nebo jiný atik přes 22mm, vezmi raději Invoke než iPower 5000, pac ten krásně lícuje s 22mm atiky. Dvoubaterkac s dvěma 3000mAh baterkama na MTL vydrží pár dní. Jinak ale na iPower nedám dopustit, mám ho skoro dva roky, v provozu je téměř denně (aspoň chvilku, protože ho mám rad), bez jedineho problemu, kapacita clanku pořád velmi dobrá.

[ Post made via Android ] Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » ned 23. zář 2018 23:07:26

Ten iPower jsem zavrhl z důvodu nabíjecího konektoru dole a chci aby Mod mohl při nabíjení stát.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » úte 25. zář 2018 19:45:45

Tak asi jdu zatím do toho Pico 25. Rád bych vás poprosil ještě o nějaké základní nastavení, atík Skyline a plánuju ten Siren 2, spirálka 1ohm.
Je mi jasné, že je třeba to odzkoušet, ale tak abych se měl od čeho odrazit.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod peco » stř 26. zář 2018 8:34:42

Predpokladám, že ten Skyline osadíš ss316 špirálou, tak na PICO25 si nastav SS316 teplotný režim. Resp. si do PICO25 nahraj alternatívny fw od NFE a nastav režim TFR s DJaquith-V2 krivkou. Všetko ohľadne teplotného režimu, TFR, a DJaquith-V2 nájdeš tu na fóre.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » stř 26. zář 2018 8:51:08

Pokud budeš používat kanthalovou spirálku, tak namotej cca 1ohm a začni v režimu Power (nebo jak se to tam jmenuje) tak na 13W. Pokud budeš motat z nerezu, tak radím odpor 0,5 - 1 ohm, po vyžhavení, nastavení režimu SS a uzamčení odporu při vychladlé spirálce zkus 220°C.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » stř 26. zář 2018 10:07:23

Jo drát mám SS316L, tak ten 1ohm jsem počítal, díky za info :-)
Takže přehrát i FW, no tam jsem se ještě nedostal.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » stř 26. zář 2018 12:19:58

Nechvátej s tím FW, Pico zvládá TC-SS dobře a tak to není nutné dělat hned. Nejdřív se s tím nauč pracovat. Není to sice tak těžké, ale základy by to chtělo. Také změnou FW přijdeš o záruku, pokud se Ti v případě poruchy nepodaří nahrát ten původní zpět.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » stř 26. zář 2018 13:01:16

Tak pokud není nutný důvod k přehrání, tak to tak zatím nechám :yes
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » ned 30. zář 2018 22:00:30

Zdar borci, doporučte mi prosím nějakej levnější sqonkovací modík s TCčkem pro Vapefly Galaxies MTL RDTA. Dík za tipy, nejlíp s vlastní zkušeností :yes
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod richard22211 » pát 05. říj 2018 19:34:12

zdar, je mozne ze prilis napalena spiralka pri TC rezimu nechce poradne zhavit? Prestoze vata je v poradku a liquidem to zasobuje tak porad pise ze Temp protection. Jedine vysveleni me napadlo ze spiralka je tepelne izolovana napalenym svistvem a prehhriva se drat uvnitr.
richard22211
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 09. lis 2014 16:14:12

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » pát 05. říj 2018 21:04:02

Odpověděl sis sám... a správně :D
Vypal jí, ať do sebe netaháš svinstva
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » pon 08. říj 2018 18:04:45

Přemýšlím jaká spirálka je lepší (obecně), motat 1,5ohm a dát méně watt a nebo 1ohm a dát více watt?
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod peco » úte 09. říj 2018 7:21:20

To je subjektívne. Ako ti vyhovuje, tak si to namotaj. Ja preferujem 0,8; 0,9; 1,0 ohmu, pretože som si zvykol na teplejšie poťahy. Ale nepohrdnem ani 1,5 ohmu s chladnejším poťahom, tam ale potrebujem vyššiu koncentráciu NIC. Konieckoncov sa aj 1,5 ohmu dá vytetovať vyšší výkon. Ako píšem, je to čisto subjektívne.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Profivapers » úte 09. říj 2018 8:41:24

amirinda píše:Přemýšlím jaká spirálka je lepší (obecně), motat 1,5ohm a dát méně watt a nebo 1ohm a dát více watt?

Výkon té spirálky bude vždycky stejný. Takový jako si nastavíš. A je jedno jakého odporu spirálku máš, pokud se pohybuješ v rozmezí, co grip zvládá. Rozdíl pocitový bude v tom, jakého průměru použiješ drát, kolik budeš mít otoček a tím odparnou plochu. Jaká masa materiálu bude na spirále a tím bude rozdílný její náběh a teplota páry. To je prakticky pro hulbu podstatnější než výsledný odpor - každý si může nalézt to své i když je dobré si vybírat z těch už osvědčených sestavení.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod wicca » stř 10. říj 2018 14:22:38

Ahoj všichni, mám prosbu s výběrem Liquidu. Chci začít s elektronickou cigaretou, po diskuzích zda jse pro začtek vybrala EGI AIO ECO. A teď bych potřebovala poradit nějakou náplň.

Mělo by do toho být nejvhodnější 50 VG : 50 PG. Tuto informaci jsem našla v recenzi na internetu, nevím, jestli to tak je, nebo jestli do toho můžu dát i jiné poměry.

Ráda bych tabákouvou příchuť, ale je jich moc druhů, a vůbec nevím, dle čeho mám vybírat. Teď kouřím slim cigarety, které mají nikotin 0,6. Mám si brát 18mg a stejnou příchuť i 0mg, kdyby to bylo silné, abych to mohla říznout?

Nevím, jakou náplň zvolit, ráda bych něco jemného, ne moc silné, takový střed bych řekla, ne sladké.

Poradíte mi prosím, co vybrat? Míchat zatím nechci, chci na něčem začít a vyzkoušet, zda mi to bude vůbec vyhovovat. Chci jich ale koupit víc, alespoň tři druhy a zkoušet.

A další dotaz. Když mi to nebude chutnat, tak to prostě vyleju a neleju jinou příchuť? Nebude to chuť zkreslená, nepromíchá se s tou předchozí?

Jak dlouho mi vydrží hlava, kolik si jich mám koupit s cigaretou do začátku?

Díky předem za pomoc
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků