• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

e-kouření v zahraničí

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod Lubis » čtv 12. črc 2018 20:59:30

Jak je nejlepsi provezt baterie, v kufru, nebo v prirucnim zavazadle?
Obrázek
Uživatelský avatar
Lubis
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 430
Registrován: sob 09. bře 2013 0:26:47
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod SvoDa » čtv 12. črc 2018 21:28:09

Baterky (jakékoliv) jen do příručního zavazadla, čili na palubu. Píší to v přepravních podmínkách snad všichni přepravci.

P.S. Já ani 3x neměl problém s 10ml lahvičkou liquidu v příručním zavazadle (i bez sáčku), kdy jsem ji zapomněl před odbavením strčit do kufru. Záměrně bych to ale nezkoušel

P.S.2 V Černé. Hoře i Albánii se mně několik místních ptalo,co to nosím na krku. E-cig tam vůbec nejsou.

[ Post made via Android ] Obrázek
Eleaf iStick Pico TC 75W, BCC Mega
Obrázek
Uživatelský avatar
SvoDa
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. úno 2012 18:24:22

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod Jezevec10 » úte 31. črc 2018 17:25:54

Djerba-cesta tam,vše v příručním zavazadle.Kontrola na letišti u nás i tam ok.Cesta zpět-změna pravidel.I powerbanky musely do kufru.Jednu baterii 21700 jsem dal do ruky delegátce,šla se zeptat kam jí dát.Bylo jí řečeno že na palubu letadla,i gripy.Na poslední kontrole po projetí to celníka zvedlo ze židle,ihned volal ochranku a přiběhl i nějaký tajný v civilu.Dohadovali jsme se asi 40 minut,nic mi nechtěli pustit.Nakonec pomohlo,když jsem začal vyžadovat tlumočníka a zástupce CK.Nejdřív že si smím odvést 1ks el.cig.na osobu,což jsem zásadně odmítl.Nejvíc vyžadovali abych tam nechal baterie v silikonových obalech,které stále sundavali a opět nasazovali.A potom gripy,kde se při zapínání nejdřiv objeví hodiny,asi mysleli na bombu.Celkem anabáze trvala asi hodinu,ale všechno nádobíčko jsem si odvezl domů.Vapuji 7mý rok,létám 1-2krát za rok,ale toto byl můj první problém.Počítám že to bude stále horší.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Jezevec10
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 51
Registrován: pát 15. bře 2013 10:36:06
Bydliště: Kladno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod coaxial » sob 11. srp 2018 18:19:52

Cabo Verde - Boa Vista , naprosto v pohodě. Vše pečlivě zabalené v pytlíkách (celá cigareta i s gripem) - kontrolou prošla bez problémů - vždycky jsem si to nechal u sebe, v letadle nekouřím - jen si občas odskočím na záchod.

I zpět to bylo v pohodě, nikdo nic neřešil.
Obrázek
coaxial
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj 2012 18:42:19
Bydliště: Trutnov

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod VitaN33 » úte 21. srp 2018 9:50:59

Ahoj, chci se zeptat, někdo zkušenosti s Ecig v Egyptě? Někde sem četl, že jsou tam zakázané, ale že u turistů to přežijou. Jde mi hlavně o to jak v letadle. Díky moc.
VitaN33
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21. srp 2018 9:44:46

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod jirkaf » ned 08. zář 2019 22:36:54

Zdravím všechny,
mel bych dotaz, letím v listopadu do Japonska, let by měl být společností Emirates přes Dubai a tak bych se rád zeptal zda nemá náhodou zkušenost s přepravou vercajku. Plánuju asi jen 2 pody a liquidy, ale podmínky v Dubaji vypadají dost nepřátelsky. Díky za reakce

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Hcigar VT75C + Vapor Giant V6M , Sxmini Sl + Vapor giant M5, , iStick TC 40W + Kayfun5, Uwell Caliburn
Uživatelský avatar
jirkaf
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 23. zář 2012 21:01:36
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-kouření v zahraničí

Příspěvekod HVComputers » čtv 12. zář 2019 10:52:35

Cesta Praha - San Francisco a zpět, vezl jsem 4 gripy a náhradní baterky + 4x 30ml neoznačený lahvičky (home made) a nikdo si mne ani nevšiml. Vapování na !censored! i pod dekou úplně v klidu.
H&V Computers - prodej a servis počítačů,
prodej elektronických cigaret a příslušenství

Praha 9 - Prosek, Jablonecká 701
více info na: http://www.hvcomp.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
HVComputers
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř 04. led 2012 1:29:09
Bydliště: Praha 9
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků