• Reklama
FastTech
 
 

E kouření versus Cloud Chasing

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod pospisilecek » ned 12. říj 2014 13:13:53

Psal jsi....zacatecnik rovnou cloudovat...

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod dlouhejbil » ned 12. říj 2014 13:15:06

Lukáši-
Ty se mě snad zdáš..... Ty dnes začínáš e kouřit, nebo už e kouříš nějakou dobu a hladinu Nic už nepotřebuješ tak vysokou, jako začátečník?????
Začni přemýšlet a hlavně o tom, co už je tu napsáno.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod Darth Vaper » ned 12. říj 2014 13:18:07

už vidím nováčka jak si hned napoprvé bude motat nějaký quadrocoil do kapacího atíku a vycpávat ho japonskou vatou za cenu dvou krabiček velbloudů :rofl :rofl :rofl
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod JX3P » ned 12. říj 2014 13:23:30

ještě může bejt kategorie "věčnej začátečník"...
Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod dlouhejbil » ned 12. říj 2014 13:26:53

A taky „Věčnej prudič”. :hammer_head:
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod Furyloika » pát 18. lis 2016 15:45:36

Původně jsem se nechtěl registrovat, ale tohle mi nedalo.
To co tu čtu za mi prostě nedá spát. Nechápu co máte proti C.Ch a proč by nemohl začátečník začínat rovnou na C.Ch. Takže. Před několika lety jsem zkoušel normální e kouření. Bylo to v době kdy jsem kouřil cca 2krabicky pyra. Až s liquidem 30 neco(už si nepamatuji) jsem neměl potřebu kouřit pyro. Pak odešla baterka a nějak jsem se na e kouření vykaslal. Nedávno jsem si pořídil ijust 2( není to vrcholný C.Ch. ale dýmu to dělá fakt hafo+plus se nemusí kapat) když mi prodavačka říkala že mám používat liquid max 6mg jsem se jen smál. Dál jsem tam 18tku a málem mi to urvalo plíce. Ok přešel jsem na šestku a paráda. Velký hustý oblaka a super pocit z vypouštění dýmu. Už 4tyden jsem si nekoupil pyro a nemám ani potřebu. Když mi teď v hospodě kamarád nabídl pyro tak jsem z toho neměl ani malinky požitek protože mi tam chyběl ten hutný kouř(pára) a to jsem byl teď v období kdy jsem kouřil 3 krabičky denně. Tvrdite, že jít na nizke množství nikotinu od začátku nejde, ale neuvědomujete si že při potahu rovnou do plic se tam páry dostane mnohem větší objem a tím pádem i větší množství nikotinu než když člověk potáhne první do pusy a pak až do plic. Panáka rumu má dejme tomu cca 30% alkoholu, kdyz hodíte ten panák do sklenice s colou(podle velikosti sklenice třeba bude treba 6% alkoholu), ale když to vypijete máte v sobě stejně množství alkoholu.

[ Post made via Android ] Obrázek
Furyloika
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. lis 2016 23:27:17

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod clovicek0 » pát 18. lis 2016 15:56:47

Nevím co si četl ( tedy asi nečetl), ale všude se tu píše že v případě CCH se doporučuje cca 3 mg nikotinu. Tady spíš vadí CCH jako takový. Zahulit si a vyprodukovat velké množství páry nemusíš jen při CCH ale lehce DL. Totálně vykouřit hospodu není to pravé pro podporu vapingu.

Naps@no z mobilu
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod Tempter » pát 18. lis 2016 16:07:23

Zamienas si CCh s DL (direct lung). A nech si kto chce-co chce hovori, praktikovat CCh na kade-tade na verejnosti a obzvlast v uzavretych miestnostiach (bary, puby, hospody,..) je bezcharakterne a prejav hulvatstva, egoizmu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod dlouhejbil » pát 18. lis 2016 17:49:51

Furyloika píše:Původně jsem se nechtěl registrovat, ale tohle mi nedalo.
To co tu čtu za mi prostě nedá spát. Nechápu co máte proti C.Ch a proč by nemohl začátečník začínat rovnou na C.Ch.

Četl jsi tu všechno a stejně nepochopil? Jinak by ses neptal, co máme proti CCh.

Furyloika píše:Tvrdite, že jít na nizke množství nikotinu od začátku nejde, ale neuvědomujete si že při potahu rovnou do plic se tam páry dostane mnohem větší objem a tím pádem i větší množství nikotinu než když člověk potáhne první do pusy a pak až do plic. Panáka rumu má dejme tomu cca 30% alkoholu, kdyz hodíte ten panák do sklenice s colou(podle velikosti sklenice třeba bude treba 6% alkoholu), ale když to vypijete máte v sobě stejně množství alkoholu.

Děkujeme za vysvětlení a názorný příklad - to nás opravdu nenapadlo. Klika, že jsi se zaregistroval. :D
Jsem rád, že mě už se ani jedno netýká. Vypít 15 litrů koly, abych měl „náladu” je stejné zvěrstvo. :hammer_head:
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod tany » pát 18. lis 2016 18:37:37

CCH je mor, minulý týden jsem byl v hospodě a když jsem vytáhnul pico s nautilem, tak mi bylo řečeno, ať si s tím jdu ven, protože to tam nechtějí. Za což můžu poděkovat pubertálním deme*tům, kteří si hrají na mlhostroj. Naštěstí byla obsluha celkem v pohodě a po předvedení množství páry z nautila jsem byl tolerován.
eLeaf iStick TC60, eLeaf Pico, iJoy Asolo, Smok Telescope 2, Wismec RX200

Steam Crave Aromatizer v2, eLeaf Lemo2, Diablo, OBS Crius plus, OBS ACE, Nautilus X
tany
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 25. čer 2016 0:32:13
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod wednessmoke » pát 18. lis 2016 19:00:48

Furyloika píše:… Panák rumu má dejme tomu cca 30 % alkoholu…


Tvl, 30% rum… Kam ten svět spěje!?? :nech
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod jarda_puncochar » stř 23. lis 2016 12:09:36

DeMaio píše:Podla mňa c.ch nepriláka nováčikou, ale bývalí efajčiari pri oblakoch pary neskutočne spozornejú. Mám kolegu s ktorým som začínal. Vydržal rok a potom s tým sekol a huli smraďochy. Keď som mu ukázal čo dokáže 25w a pol ohma vyvalil oči a už špekuluje k návratu. Nehovorím že som jo zlomil, ale evidentne sa mu to páčilo.

[ Post made via iPad ] Obrázek

To je i můj případ. Před třemi lety jsem po dvou letech vapingu který jsem prokládal 10-20 retkama denně s vapingem sekl a zase začal hulit 60 až 80 denně. Před měsícem jsem od kámoše ochutnal ijust s a hned druhý den jsem ho jel koupit. Po týdnu jsem přikoupil ještě Pico mega s melem III. Jedu na tom 3mg na 0.3 ohm kantal a těch 60 až 80 retek to vpohodě nahradí. Teď přemýšlím ještě o něčem co trochu míň hulí abych nebyl mezi lidmi za exota. Pokud někdo máte nějaký tip na slušný tank který dobře funguje a netvoří tolik páry budu vděčný za Váš tip.

Odesláno z mého SM-N7505 pomocí Tapatalk
jarda_puncochar
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. lis 2016 12:21:07

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod vlastik63 » stř 23. lis 2016 12:46:25

Kup si něco od Smoku.
Já doporučuji Smok TF RTA s G1 hlavou jedu ho na 40W a paráda můžu s ním i do knajpy. :chuckle
RTA s G4 http://www.gearbest.com/rebuildable-ato ... 49873.html
RTA s G2 http://www.gearbest.com/rebuildable-ato ... tml?wid=21
G1 http://www.gearbest.com/accessories/pp_363687.html
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod JohnyCreek » stř 23. lis 2016 15:54:46

@vlastik63 a něco přesně naopak? Kraluje sice TFV8 ale nemám rád tovární hlavy, raději DIY. Kapáky taky moc nemusím... Ale když se člověk podívá na Mason RDA 40mm, to je přísnost.
Uživatelský avatar
JohnyCreek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 18. črc 2016 6:59:51

Re: E kouření versus Cloud Chasing

Příspěvekod vlastik63 » stř 23. lis 2016 21:06:35

Možná vyzkoušej Goliáše.A jestli nechceš kapačku tak doporučuji IJOY Limitless RDTA Plus



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků