• Reklama
 
 

Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod allartvideo » ned 15. kvě 2016 8:51:10

Moja prvá skúsenosť s e-cigami bola M 401 asi v r. 2010, alebo 2011(fakt neviem) ale moc to nechutilo, spálená chuť a pod., tak som sa vrátil k pyru (cca 30 denne), potom prišlo ego-t, potom ego-c na tom som vydržal dlhšie, ale kvôli pre mňa náročnejšej údržbe zase návrat k pyru. Nakoniec v r. 2014 som si povedal, že keď to dokázali iní, ja musím tiež. Tak v októbri 2014 sa spustil prievan v peňaženke(zvonkáče ,genesis, elektronika, TC....) a po 36 rokoch pyra môzem povedať :som čistý. Neľutujem ani 1 €, ktoré som do toho vrazil.

[ Post made via Android ] Obrázek
Genesis by ivant, Kraken, Pulse G, Steamboy, Origen V2 Mk II,Subtank,EK, Kayfun Lite+3.1,Lemo Drop,
Vamo V6, Dos Equis, Tree Of Life, Nemesis, Mimoň by ivant, Smok X Pro, Koopor mini, Cuboid 150W.
Uživatelský avatar
allartvideo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 10. pro 2014 20:39:56
Bydliště: Žilina SK
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

FastTech

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod maries » ned 15. kvě 2016 8:59:35

Já jsem přešla na vaping asi před třemi roky. Začínala jsem na ego 650mah s ce4+. Byl to jen pokus jestli mi to vůbec sedne, protože v okolí u toho nikdo nezůstal vic jak měsíc. Zpočátku jsem k tomu dokuřovala pyro, které jsem postupně odbourala na 1-2 denně, ráno, po obědě ke kávě. Loni v listopadu jsem s pyrem komplet přestala, protože nám začaly dělat novou fasádu a zablokovali přístup na balkon. Od té doby jsem mela pyro jen jednou a to proto, že jsem šla ven bez ecigarety a zabouchla dveře s klicema v zámku. A než se to vyřešilo...

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod Chronic » ned 15. kvě 2016 10:21:25

Jednoduše: 9.10. 2015 večer jsem dokouřil poslední cígo, 10.10. 2015 koupil subox mini a od té doby ani jednou.
Hračka. Kecy o tom, že kouřím a nemám koule to přiznat, jsou jen kecy :)
Z čeho hulit je, do podpisu to rvát nebudu. Místo na to není :D

Moochem aktualizovaný seznam bezpečnostních limitů 18650 baterií! (od 04.06. - 19.05. 2016)
Aktualizovaný seznam doporučených baterií Moochem

Obrázek

"Which would be worse - to live as a monster, or to die as a good man?"
Uživatelský avatar
Chronic
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 12. lis 2015 9:01:55
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod OldKalien » ned 15. kvě 2016 10:31:51

Kecy o tom, že jsem Tě jmenoval, jsou jenom kecy.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod pospisilecek » ned 15. kvě 2016 10:37:07

Nereste..
Ja mam zase doma kvartalni kuracku..
Jednou za uherak (tak jednou za 5,6 mesicu) si taky koupi krabicku. Tak za mesic ji vyhuli a pak ma zase pauzu. Sice to nechapu, ale respektuju.. Hlavne, ze nekouri doma, jen venku ..
Ja to uz 4 roky nemel v puse :chuckle

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod pepyn » ned 15. kvě 2016 10:53:49

Okamžitě,
dne 30.9.2015 jsem byl na pivu kde padlo poslední pyro Camel, po příchodu domů jsem měl připravenou ecigaretu Joytech Ego CC a u kávy jsem si zabafal 18 mg Dekang Desert Ship a pak vždy když jsem věděl, že u kávy bude krize po pyru, tak jsem nečekal a vždy tahal o něco dřív z el.cig. snažil jsem se předejít absťáku po pyru, po týdnu jsem objevil i silnější, vyspělejší el.cig. a pak už to bylo zcela jasné,že po investicích do ecigaret není pro mě cesty zpět a taky jsem rád, že to tak je. Z původních 18 mg jsem spadl na 3 mg, někdy i méně, v množství 5-10 ml podle chuti atd. Ideál by bylo to vymýtit úplně tj.zbavit se eciga, ale teď mám absťák když si 3-4 týdny nekoupím něco nového, asi to někteří znáte o čem píšu a jak to myslím, tak je docela možné, že budu na likvidu s 0 mg nikotinu, ale bafat budu stále, no nic pěkný den.
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod OldKalien » ned 15. kvě 2016 10:56:48

Tak moje dráhá, mi denně vyšlukuje krabičku, přímo pod nosem a můj pracně namíchaný liquid, musí řádně odvětrat, jelikož jí to smrdí. S bohem logiko. :think
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod vilda42 » ned 15. kvě 2016 10:57:52

První e-cigáro jsem si koupil v květnu 2010, byla to M401 automat, liqudy jsem kupoval tenkrát od nějakého hocha z Moravy, bylo to Marlboro a současně jsem kouřil pyro. M401 měla chybu a nesměla se natočit tak, aby byl atomizer nahoře, potom to protékalo do baterie, reklamace, výměna za mechaniku a stále pyro. Potom eGo a kapacita pyro se snižovala. Od konce roku 2010 už jenom e-cigára, takže nyní v květnu mám 6leté výročí. Nemohu prohlásit, že jsem 6 let nevzal pyro do huby, ale 5 a půl roku určitě.
[url=http://e-cigaretafans.eu/][img]http://tak jsem značně pročistil zásoby, elektronika žádná, pouze Sentinel, Launcher a woodyho grip, jinak kapačky, Steamboy, Aqua, Kayfun a Atty, k tomu mračna liquidu a příchutí
Uživatelský avatar
vilda42
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 437
Registrován: pon 09. kvě 2011 15:43:33
Bydliště: Žleby
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod Brumla » ned 15. kvě 2016 11:39:51

OldKalien píše:Tak moje dráhá, mi denně vyšlukuje krabičku, přímo pod nosem a můj pracně namíchaný liquid, musí řádně odvětrat, jelikož jí to smrdí. S bohem logiko. :think

:rofl Nápodobně,přetrhl bych jí v půli :angry
Já jsem čistej od září 2012. B :clap
eGo
Cler V2.0+T 2
Lig Ovocné
Obrázek
Uživatelský avatar
Brumla
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 322
Registrován: stř 12. pro 2012 15:13:46
Bydliště: Kladensko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod pospisilecek » ned 15. kvě 2016 11:46:07

V techto pripadech je videt, kdo nosi doma kalhoty :bandit

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod OldKalien » ned 15. kvě 2016 11:57:45

Vařit neumím, pračce nerozumím, nádobí nemeju a luxovat nebudu. Práci si vybírám a termíny určuji sám. Tento malý ozónový ústupek si mohu dovolit.
Někdo doma nosí kalhoty pouze proto, že mají více kapes na lístečky, kde je psáno, co mají ještě udělat. Navíc při mytí oken, je to praktické, netáhne pod sukni.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod Chronic » ned 15. kvě 2016 12:05:27

Jak se říká, starším se nemá odmlouvat; Aby jim nepraskla žilečka :bandit
Z čeho hulit je, do podpisu to rvát nebudu. Místo na to není :D

Moochem aktualizovaný seznam bezpečnostních limitů 18650 baterií! (od 04.06. - 19.05. 2016)
Aktualizovaný seznam doporučených baterií Moochem

Obrázek

"Which would be worse - to live as a monster, or to die as a good man?"
Uživatelský avatar
Chronic
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 12. lis 2015 9:01:55
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod iqwe » ned 15. kvě 2016 21:05:59

:rofl
Pepo, netřeba mít v kalhotách spoustu kapes na lístečky, stačí jedna... Ta na peněženku. :D
Potom můžeš doma jen vychutnávat vůni svých míchanic.

A abych nebyl OT, tak mně začalo pyro po přechodu na vaping neskutečně smrdět. A tím pádem to byla jasná volba.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod ZaMi74 » pát 31. bře 2017 14:43:46

Já přecházel celkem na 3x. První e-cígo jsem dostal na podzim roku 2009, když jsem se strašně bál, že nepřežiju 13-hodinový let. Bylo mi řečeno, že když si s ním v letadle zajdu na záchod, čidlo nic nepozná :sweat Obávaný let jsem tak sice zvládl, ale samotné cígo bylo taková hrůza, že jsem ho už víckrát nevzal do pusy ...
Druhý pokus přišel asi před třemi lety s EGOškou, která už sice byla lepší, ale taky mě moc nenadchla, takže po cca týdnu skončila na dobro v šuplíku.
Třetí pokus začal 12.8.2016 a trvá dosud :rock Na radu známého jsem tehdy pořídil Joyetech eGo AIO. To mě sice také na 100% neuspokojilo, takže jsem u něj ještě částečně kouřil pyra, ale už to bylo o hodně lepší. No a pak jsem k narozeninám dostal Joyetech eGo One MEGA V2 a bylo hotovo. Od 15.9.2016 jsem pyro nevzal do pusy. Po měsíci jsem začal míchat, pak motat, pak přišel první mod a MTL atík, pak další atík ...
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jak dlouho vám trvalo přejít trvale na e-kouření?

Příspěvekod Jaarda » čtv 25. kvě 2017 18:25:53

Tak mě to trvalo jeden den, 17.4. 2017 poslední dvě cigára a 18.4 2017 odpoledne sem si už vezl z Olomouce moje první vapovátko a zatím naprostá spokojenost, takže nemám důvod a ani se nechci vracet k pyru. Dneska sem si něco konečně namíchal svýho tak su zvědavej, hlavně na kafe s rumem.
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE «GeekVape Aegis + Dvarw MTL » «GeekVape Aegis + Precisio»
Uživatelský avatar
Jaarda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 84
Registrován: úte 16. kvě 2017 17:05:10
Bydliště: Moravská Třebová
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků