• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

E-cigaretova kavarna

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Wolfgar » čtv 12. led 2017 20:00:38

Mam na vas takovou prosbu s realizaci napadu se kterym prisla majitelka me oblibene kavarnicky a se kterym bych ji rad pomohl. Pomerne se obava zakazu koureni uvnitr, momentalne chodi do kavarny drtiva vetsina kuraku, je to tam takova klasicka atmosfera stylu kafe a cigarka. Napadlo ji tedy, ze by mohla nakoupit nejake levnejsi e-cigarety ktere by mohla stalym hostum pujcovat. Me se ten napad docela libi, moznost vyzkouset e-cigaretu tak dostane hodne kuraku kteri by si ji treba jinak sami od sebe nekoupili, nicmene je potreba vybrat nejake k tomuto ucelu vhodne zarizeni. Z meho pohledu by asi bylo idealni neco v ego stylu, je treba aby to bylo mtl, neco co zvladne nekdo kdo pred tim e-cigaretu nikdy nekouril. Jeji idea byla nakoupit prave ega, me osobne jako lepsi a nejspis i z hlediska provozu a legislativy vice koser reseni prijde zapujcovat pouze nabite baterky a prodavat k nim na miste nejake levne clearomizery, CE4 se da v bulku obednat za dolar na kus a nebude treba resit nove naustky atd. Realna varianta by teda mela byt - zakaznik si zakoupi novy clearomizer, 2ml lahvicku s liquidem a je mu zdarma zapujcena baterka. Ale tyhle systemy nepouzivam leta tak pokud by vas nekoho napadlo neco lepsiho opravdu by to velmi pomohlo. To same pokud je nekde nejaky legislativni problem.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Reklama

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Jajin » čtv 12. led 2017 23:36:47

Nápad je to výborný.
Akorát bych při dnešních možnostech nelákal kuřáky na CE4, protože to by mohlo ve výsledku být kontraproduktivní.
Vím, že začáteční investice by byla vyšší (záleží kolik jich paní majitelka hodlá pořídit), ale já bych rozhodně šel do něčeho doporučovaného pro začátečníky a určného na MTL např. do Innokin Endura T18. Zákazníci by si vždy zaplatili jen žhavící hlavu (cca 1dolar v bulku), naplnění atomizéru (cca 2,5 ml) a nabitá baterie by jim byla zapůjčena (zdarma nebo za symbolickou cenu třeba 10 kč). Náustek atíku by se kvůli hygieně vždy vyvařil.
If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat. If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle.
Smok Alien + Limitless XL, Evic VTC Mini + Digiflavor Siren 25 a Kayfun V5, Istick PICO + Avocado 22 RDTA SE, Hadaly klon
Uživatelský avatar
Jajin
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte 21. čer 2011 8:13:40
Bydliště: Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Wolfgar » pát 13. led 2017 0:55:42

Naustky musi byt nove na jedno pouziti nebo sterilizovane, tam jsem si tou legislativou pomerne jisty - mam v rodine zubare. U klasickych 510 by to ale nebyl problem, silikonove 510 se daji koupit v paklech po 50ti a jeden vychazi na nejakych deset centu. Asi to beru trochu z meho pohledu, ja na CE4 zacinal a pamatuji si, ze jsem tehdy byl docela spokojeny, je to prece jenom bliz cigarete nez nektere moderni stroje. Majitlka by si predstavovala neco do 400, Innokin Endura T18 uz je trochu drazssi zalezitost ale diky za tip - ona take chtela jednu pro sebe a tam uz ji nejspis tenhle kousek doporucim. Porad je treba pocitat s tim, ze i kdyz tam z vetsiny chodi stejna proverena klientela muze se proste stat, ze tu cigaretu nekdo ukradne, rozbije atd.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod 1AE6308 » pát 13. led 2017 6:22:20

Proto by to chtělo i vratnou zálohu... Třeba 3 kila....

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Jajin » pát 13. led 2017 11:53:14

Zálohu bych určitě zvážil, aby paní majitelka v podstatě nerozdávala ecigarety za pár drobných.

Innokin Endura T18 jsem zmínil hlavně z důvodu, že je to nejvychalovanější systém pro začátečníky, včetně dost tuhého airflow. Šlo mi hlavně o ten atomizér Prism T18 a měnitelné hlavy. Atomizér se dá pořídit pod 10 dolarů a obsahuje 2 žhavící hlavy 1,5 ohmu. Atomizér má 510 závit, takže bude pasovat na všechno (včetně ego baterie) a má i 510kový drip tip, takže lze použít ty silikonové jednorázovky. Vaping z tohohle atíku je v porovnání s CE4 úplně jiná liga.
Baterky Ego 1300mAh se dají sehnat za mezi 2 - 3 dolary za kus. Balík 10 ks usb nabíječek pro Ego baterky stojí cc 9 dolarů.
Takže celá sestava cca 14 dolarů, což vyhovuje požadavkům paní majitelky (jinak samozřejmě sestava Ego-T CE4 1100mAh se dá sehnat za 4 dolary).
Jediné co zatím netuším je, kolik těchto sestav by chtěla mít v kavárně k dispozici a kde by nabíjela všechny ty baterky. Při větším počtu bych to viděl na 10 portový USB Hub, aby bylo možno nabíjet více ego baterek naráz.
If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat. If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle.
Smok Alien + Limitless XL, Evic VTC Mini + Digiflavor Siren 25 a Kayfun V5, Istick PICO + Avocado 22 RDTA SE, Hadaly klon
Uživatelský avatar
Jajin
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte 21. čer 2011 8:13:40
Bydliště: Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod coldage » pát 13. led 2017 13:17:54

Chtělo by si to primárně stanovit nějaké body:

1. Jakou starost s tím chci mít?
2. Kolik chci investovat jednorázově a jaké budou následné náklady (udržování, vadné kusy), další případné jednorázové náklady
3. Komfort můj jako podnikatele a komfort zákazníků (ideálně najít zlatý střed) - např. otázka možnosti uskladnění clearomizérů apod.
4. Jak zachovat otázku hygieny?
5. Kolik zákazníků by nabídka mohla oslovit?
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod 1AE6308 » pát 13. led 2017 13:51:29

USB hub ne... To spíš rozdvojku na 220V kvůli rychlosti nabíjení

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod JX3P » pon 16. led 2017 0:07:44

Obrázek

P = U²/ R
Uživatelský avatar
JX3P
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2080
Registrován: čtv 07. čer 2012 1:46:59
Bydliště: Louny

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Vlkisko » pát 26. kvě 2017 17:56:42

Ahojte, poradí mi niekto s nadstavenim Adj-tcr na Tvf-12?

Odoslané z SM-A510F pomocou Tapatalku
Vlkisko
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 26. kvě 2017 17:47:08

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Jirkator » pon 29. kvě 2017 6:56:32

@Vlkisko: Si děláš srandu, ne? Přečetl sis vůbec název tohoto vlákna?!
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod vlastik63 » úte 30. kvě 2017 15:10:04

Náš pan vedoucí uvažuje do hospody o něčem podobném (půjčování éček) už jste někdo vymyslel použitelný HW? Baterie je jasná ta se bude vracet a bude to jistě nějaké eGo no jde mi o jednorázové atomizéry, které fungují a netečou.Už tohle zboží nekupuji takže nemám vůbec přehled a nechám si od vás rád poradit.Aby to bylo proveditelné a lidi si to půjčovali uvažuji o ceně cca 50 Kč.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Jirkator » úte 30. kvě 2017 15:18:23

CE4 se pořád ještě dají koupit.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod OldAlien » úte 30. kvě 2017 15:49:10

A dokonce uvádějí někteří prodejci, že je to novinka.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Jirkator » úte 30. kvě 2017 16:41:45

Jo, celý 4 roky.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigaretova kavarna

Příspěvekod Ladin » úte 30. kvě 2017 17:02:39

2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků