• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Vliv nikotinu na TH

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 25. srp 2012 14:27:11

No spíše to bude dalšíma látkama v liquidu / bázi jako takové.
Jediným řešením jak to 100% ověřit by podle mého bylo čisté PG/VG + nikotin a vyzkoušet :mrk
Potom se o tom může diskutovat :)
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod biknik » sob 25. srp 2012 15:54:36

Já si nemyslím že by do stejné báze dali do té kde je víc nikotinu i víc dalších látek. Ke zkušenostem i když se asi budu v něčem už tady opakovat: Asi to bude individuální. Já naštěstí patřím do té skupinu která nevnímá žádný rozdíl vlivu nikotinu na TH. Měl jsem tady dvě stejné báze. 6mg a 12mg a v obou nakapáno švestku. Nevnímal jsem vůbec rozdíl chuti a hitu, ale když jsem vapil půlden jen tu šestku měl jsem stále pocit že mi něco chybí, ale mohlo to být i psychické prostě jen pocit. Smíchnul jsem to dohromady a jedu asi dva měsíce stále 9mg. Teď se mi dostala do ruky 18mg míchanice ze stejné báze jako používám. Říkal jsem si že to na mě bude moc silný a vono nic. Co se týče TH nevnímám vůbec rozdíl (vše zkouším samozřejmě na T2 že jo). Ale zvláštní je (čímž nechci rozpoutávat debatu o tom kdo dává víc nebo míň) že tu mám teď dva liquidy 9mg což je stejně nikotinu jako dva měsíce vapim na bázích. Co se týče TH necítím rozdíl, ale když vapuju rychleji motá se mi z nich šiška a to se mi u bází od Iny nestává. Až dojedu co tu mám což bude tak za 6 týdnů tak na sobě začnu dělat pokusy se šestkou a nulou a budu vědět víc.
biknik
 

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Grif » sob 25. srp 2012 16:27:03

Dcerka se chce zbavit závislosti na nikotinu.Namíchal jsem jí VPG -0 nikotin.Nedalo mi abych neochutnal.HIT nic moc,ale nějaký tam byl a kupodivu mi to docela chutnalo.Ono dost záleží na čem se odpařuje.Já to kapal do Phoenixe.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » sob 25. srp 2012 17:28:19

No jasně-to jsem psal HW-jinak Sandy dobrej nápad s tím čistým PG VG-ne bázi.Pokud se ale mám držet mojí teorie-tak si myslím,že by někdo poznal nulku od míchanice s nikotinem a někdo ne.Mě osobně je to jedno,jak to je-protože můj problém je můj a je mě prt platný,když se tohle rozsoudí-tak či onak-mě to nic nepřinese.Takže já na otázku„Zvyšuje nikotin TH?”, odpovím-někomu ano-někomu ne.A jsme na začátku.Hlavně,že jsme zdraví a hulí nám to.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Fido » ned 26. srp 2012 19:58:09

Osobně jsem toho názoru, že při kouření nízké intenzity se liquid s a bez nikotinu nepozná. U vyšších intenzit ale ano.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod DVA » úte 25. zář 2012 13:20:30

Znovu nabízím, že uděláme test - jsem ochoten do toho dát nějaké nové atty 306 (drip tipy na 306 nechť si donesou "vypařiči" svoje) - jen je třeba zajistit "slepotu testu" - tedy potřebujeme někoho, kdo zamíchá lahvičky tak, aby nebylo "vypařičům" známo ani náznakem, co mají nakapáno na atty.

Ale rozhodně nevím, jak v testu zamezit subjektivnímu zkreslení, o kterém psal Lukas3k » pát 20. črc 2012 9:17:12:
>>Jediná věc, co má vliv na hit je to, jak dlouho jste nekouřili. Zkuste si dát hned po probuzení 18mg z DCT a ukopne Vám to hlavu :D.
Hned po HW, dle mého názoru, se právě toto podílí na Hitu nejvíc :-) Má někdo nějaký nápad, jak eliminovat? Já mám nápad jen nápad, jak prokázat, že tato relativita v tom hraje roli - mít 2 kontrolní řady se stejnými vzorky a jinak zamíchané - nejdříve "sjet" jednu, pak druhou a seřadit je dle intenzity vnímaného Hitu. Namyslím si, že obě řady skončí se stejným pořadím. Je dost pravděpodobné, že budou seřazeny rozdílně a že se klidně posune "velký Hit" z první někam hodně dozadu v další řadě.

Osobně jsem přesvědčen, že na "samotném hitu", ani na "samotné chuťo-vůni" nikdo nepozná, kde nikotin je a kde ne. To, že podle chování těla jde poznat zvýšený přísun nikotinu, to je bez debat (reakce jsou různé - od pocitu blaha, nebo tepla, až po motolici hlavy) - ale to je poznat až pár vteřin po potažení (a po dalším vzorku nevíš, zda ti tělo reaguje na ten či ten liquid). Pochopitelně, že velký rozdíl koncentrace nikotinu v liquidu se projeví až třeba "motolicí" hlavy.

Na druhou stranu vím, ze své zkušenosti, že málokdo pozná, když mu podhodíte stejný liquidd s nižším obsahem nikotinu. Protože už jsem 9 měsíců bez nikotinu, po pár vteřinách identifikuju po pár práscích i malé množství nikotinu (ze 6 mg/l se mi už motá hlava, když jsem si onehdy potáhnul 24 mg/ml, tak mě už polévala horkost). Ale výborně se bavím tím, jak mnohým "vypařičům" chutná můj namíchaný 0 mg/ml a jakou prý má "akurátnost v hitu" a že má asi i dost nikotinu. ...ovšem chutmná jim jen do chvíle, než jim řeknu, že je to nulka. To už pak odmítají, že si dají svůj.

Ale s tím "pociťováním" účinků nikotinu jsem ale již OT - takže o tom jindy a jinde :-) Ale o tom "podvedení hlavy", kdy si myslí, že už nikotin dostává a je naprosto spokojená, i když ho pak ve skutečnosti v tu chvíli nedostane, je napsaná dokonce jedna kniha :-)

Kdo tedy přijme výzvu na test? :-))
25 let min. 20 pyro denně, první e-cig: G2 cca 2008/03 - jen pár měsíců, návrat k e-paření 2011/08. bat.: eGo 420mAh + parostroj: Vision EGO V2 Clearomizer, vlastní míchanice (od 2012/01: 0mg/ml), cca od 2014/01 už e-pařím jen tak 1x za měsíc (stále bez pyra a bez nikotinu)
Uživatelský avatar
DVA
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 31. srp 2011 7:35:27
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Harmy » úte 25. zář 2012 13:38:51

A ty máš možnost do čistého VPG přimíchávat různé množství nikotinu? Pokud ne, tak je použití komerčních bází či liquidů celkem špatná metoda na prokázání vlivu nikotinu na hit.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » úte 25. zář 2012 13:44:36

Tak tu nulku bych chtěl ochutnat.Ještě jsem nenašel nulku s hitem.
No a k testu-klidně ano-JENŽE-kdy,kde,jak? Napiš něco,jak si to představuješ. Nemyslím ten test, ale tu akci jako takovou. Takhle se tě budou ptát všichni. A jestli do toho chceš jít, tak by to chtělo založit samost. vlákno, nebo jít nejdřív do e guláše.

Harmy máš pravdu- mě jde spíš o to dokázat, že se dá u dvou naprosto stejných liguidů poznat rozdíl pouze v síle nikotinu.Nemyslím nepatrný,ale třeba mezi 12 a 24. A pak poznat nulku od třeba 18. No a nokonec bych rád poznal nulku s hitem. Ten Flash-to není HIT, ten jenom škrábe a zatahuje.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Grif » úte 25. zář 2012 13:49:45

Bile-měl bys okusit Flash od FA.To je nulka ktérá hit opravdu má.Zůčastnění na našem posledním srazu mi dají jistě za pravdu.Kouřeno na dvouspirálkovém Bulíkovy to byla fakt síla.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Harmy » úte 25. zář 2012 13:55:23

Než jsem začal míchat, tak jsem kouřil liquidy RUYAN 18mg, ty mají hit jako hrom. Teď si míchám 12mg z bází Inawera kde je hit slabší. Můj synátor nadále kouří Ruyany 18mg, občas si od něj dám a je to síla. Tuhle přijel domů a jelikož mu dělám údržbu, tak jsem si cvičně potáhl, abych zjistil stav jeho hardwaru a dostal jsem takovou pecku, až mi vyhrkly slzy do očí. Byla to totiž 24ka, což já netušil.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » úte 25. zář 2012 13:56:55

Ahoj Grife. Mě ji daroval Jeník. Ten ji má od Fa-nebo ne? A ona silná je- úplně mě zatáhla v krku. Jenže to není HIT. Shodli jsme se na tom S rumlíkem i Hankou na minulém srazu. Nebo myslíš jinou?
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Grif » úte 25. zář 2012 14:00:15

Ano Jeník jí má od FA.A co to tedy je, když ne hit? Účinky to mělo jako na Jeníkově slavném videu s Q-hitem.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Harmy » úte 25. zář 2012 14:01:03

Bile tak, tak. Není hit jako hit. Ty různé přísady včetně lihu škrábou, ale pořádnej liquid kope. Jak jsem již psal, kdo chce vědět co je myšleno pořádným hitem, ať si dá práska z Partagasky. To je rána.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » úte 25. zář 2012 16:04:17

Grife-i Jeník ti poví, že to není hit. Jsou to chili papričky-kapsaicin. Ono tě to kopne fest a je to už jen odvar toho Q hitu. Ale HIT mě musí kopnout ale nemůžu se u toho zajíkat.Prostě mě to zatáhlo, jako kdybych si dal silnej ocet nebo čpavek. No a na bulíkovi to musí být mazec. Divím se, že jsi ještě mezi námi. To musela být rána jak od vysokýho napětí.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Grif » úte 25. zář 2012 16:06:08

Jj škoda,že jsme to nenatočili, mohli jsme být slavní. :chuckle
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků