• Reklama
 
 

Vliv nikotinu na TH

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » úte 25. zář 2012 16:13:53

No video s Jeníkem a Q hitem tu někde je-málem to chudák nerozchodil. Až někdo namíchá liguid nulku s hitem, tak dostane nobelovku. Od nás určitě.Já tomu taky věřil-dokud mi to Jeník neposlal. To se prostě ani kouřit nedá. Na bulíka mám lepší mňamky.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-Mikra » úte 25. zář 2012 16:25:24

Byl jsem u toho Grifova dryjáku. Jeden z deseti testerů si potáhl opakovaně a nezakuckal se. Já osobně si myslím, že to nebyl hit, ale shit. Pálilo to, škrábalo to, dusilo to, slzelo a štípalo až na druhým konci těla, ale hit myslím vypadá jinak. Hit já cítím v krku a plicích jako nějaký tlak. Jako něco, co mi roztahuje plíce až praskaj žebra, ale neškrábe to v krku. Po hitu mám chuť za chvíli na dalšího práska, po tomhle jsem měl chuť někoho zabít :D .
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod dlouhejbil » úte 25. zář 2012 16:46:15

Přesně moje pocity. :yes Myslím, že kdybych naložil do PGéčka třeba pepř, že pochodím stejně.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Ted1088 » sob 05. led 2013 12:33:38

Tak kdyz to tak ctu tak jsem z toho jelen :rofl , Mam v ruce asi 3 den Ego s W cartomizerem, po precteni nazoru jsem si myslel ze to pro me bude to prave - 30 ks pyro denne.
Dle tabulek :angry jsem objednal silu 18 a 24mg DK Camel a nejake mensi vzorky 16mg, kdyz jsem nabil jako prvni ten 16mg a dal si prvni potah tak jsem sel malem do kolen, koplo to jak kobyla o 10s tazich jak ma Rumlik na videiich si muzu nechat zdat, to by me vezli, takze jit do 18 nebo 24 mg nemam odvahu.Musim delat jen kratke tahy s dlouhymy prestavkamy jinak kazdej druhej sluk i kratkej me desne skrabe, dlouhej kopne fest a mota se me budka . No budu muset koupit redidlo a naredit to na 12mg jinak to nevyhulim vubec :muscle Takze otazka pokracuje jestli silu urcuje nikotin nebo koncentrace liquidu , pak by redeni melo pomoci spise nez mensi obsah nikotinu ale zase pisete ze bez nikotinu to nema hit :P tak nevim ...
Obrázek
Vamo VV Black Chrome, Ultra Turbo 2600, Airwolf SS, Phoenix K, Igo-L

Micham svoje vlastní 60/40 0mg mentholove, vanilka tahity, mocca lahůdky, nic jineho z testovanych 30 prichuti nesnesu

Metal vládne světem, Hip Hop patří dětem...
Uživatelský avatar
Ted1088
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 31. pro 2012 0:26:01
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod kallados » pon 14. led 2013 13:00:23

Se pridam tedy take.ja sice jeste nejsem tak kovanej, ale co bych z vlastni zkusenosti potvrdil je,ze Nikotin samotny neovlivnuje HIT vubec. Ano- vubec.

Vyuzil jsem kamarada chemika (studenta zvedavyho a nekuraka). Tomu jsem dodal VPG 0mg (PG 60,VG 30,10 H2O). On to doladil cistym nikotinem na 36mg.

Test na nabite Ego 650, atty 510 drip tip

Vysledek?
ja necitil nic. on jako nekurak neco malo popisoval, ale spise jen jako plne plice a skrabani v krku+sucho v ustech. kdyz si vzpomel na doby mladsi a zkouseni kourit tak to pry nemelo mic spolecneho.

neni to zadna vedecka studie, ale osobne z toho usuzuji ze HIT ovlivnuje cokoliv krome Nikotinu. a co se tyce zahady,kdy 36 liquid koupeny bezne kope vic,nez 0-tak bych to videl.jednoduse v tom,ze z nekolika desitek chemickych slucenin v liquidu se proste u 36.neceho vic prida a u 0 neco ubere. vsak i vyrobci liquidu v. Tomto smeru.funguji stejne jako tabakovky- proc by delali nulku s TH? Aby se slo.leche odnaucit e prestat?

vetsina lidi si mozna mysli,ze kdyz koupi silny liquid-vic kopne a presne oto jde velkovyrobcum.Jednoduse vas presvedci,ze kourit vic nikotinu (a tim si vice zajistit spotrebitele) je proste lepsi, chutnejsi, kopavejsi. ja netusim co za kombinace latek kope a proto si holt micham taky z predpripravenych smesi
Ps: testik probehl na smesi cisteho PG(99.5), VG(99.5)a vody 10% vody

[ Post made via Android ] Obrázek
Muzeme vsechno, ale musime jenom umrit.

Obrázek

eVic+Der Griffin A-bomb ( EES Atty mesh), Vivi Nova,510+ vlastni mixy zatim nic moc doladene
Uživatelský avatar
kallados
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 13. pro 2012 20:14:37
Bydliště: Deutschland
Národní vlajka:
Germany

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Ted1088 » pon 14. led 2013 13:19:49

Chtelo by to rozbor komercniho liquidu od nejake dobreho chemika, treba by na to kapnul.

btw. od doby co micham tek zjistuji ze se na tom do jiste miry podili i esence, protoze pokud micham do jedne baze VPG 6mg tak treba royal ma mensi hit jak treba vanilka tahity a jelikoz komercni liquidy jsou sladke a aromaticke jak cumel tak je to mozna dano koncentraci nejake latky v esenci, ale je to jen uvaha
Obrázek
Vamo VV Black Chrome, Ultra Turbo 2600, Airwolf SS, Phoenix K, Igo-L

Micham svoje vlastní 60/40 0mg mentholove, vanilka tahity, mocca lahůdky, nic jineho z testovanych 30 prichuti nesnesu

Metal vládne světem, Hip Hop patří dětem...
Uživatelský avatar
Ted1088
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 31. pro 2012 0:26:01
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-man » pon 14. led 2013 13:27:19

To kallados -
No, tak to je zajímavý poznatek.. Strategie výrobců jistě může být taková, jak píšeš. Jen mi nejde do hlavy, že Thums(alespoň myslim, že to psal on) psal, že si báze sám míchá z čistého nikotinu. Ale že by pak vapoval liquidy bez hitu? To se mi moc nezdá..

[ Post made via Android ] Obrázek
Kapu, squonkuju a tankuju...
Uživatelský avatar
e-man
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 02. zář 2011 22:16:15
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod kallados » pon 14. led 2013 13:36:17

Otazkou je jestli micha z cistych vg pg nebo hotovych smesi (i s nulkou). U koupenych hotovych smesi jiz ty latky hitovky budou obsazene.

dalsi vec je ze ty hitovky mohou byt primo v aromatech zastoupeny-s tim souhlasim. Proto pak kope jinak ruzny liquid i se stejnou bazi.

[ Post made via Android ] Obrázek
Muzeme vsechno, ale musime jenom umrit.

Obrázek

eVic+Der Griffin A-bomb ( EES Atty mesh), Vivi Nova,510+ vlastni mixy zatim nic moc doladene
Uživatelský avatar
kallados
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 13. pro 2012 20:14:37
Bydliště: Deutschland
Národní vlajka:
Germany

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-man » pon 14. led 2013 13:47:17

Bude nejlepší, až se k tomu vyjádří on sám... Aromata určitý vliv na hit mají, ale asi ne tak podstatný, protože v bázi DNB Omg jsem s žádným aromatem hit zatím nenašel...

[ Post made via Android ] Obrázek
Kapu, squonkuju a tankuju...
Uživatelský avatar
e-man
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 02. zář 2011 22:16:15
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Ted1088 » pon 14. led 2013 13:51:32

Cetl jsem zajimavou teorii ze hit obstarava v liquidu nejaka forma alkohoholu :drink , logiku by to melo :rofl
Obrázek
Vamo VV Black Chrome, Ultra Turbo 2600, Airwolf SS, Phoenix K, Igo-L

Micham svoje vlastní 60/40 0mg mentholove, vanilka tahity, mocca lahůdky, nic jineho z testovanych 30 prichuti nesnesu

Metal vládne světem, Hip Hop patří dětem...
Uživatelský avatar
Ted1088
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 31. pro 2012 0:26:01
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod kallados » pon 14. led 2013 14:51:59

Souhlasim.ja redim pouze vodkou a nemam s TH problem ani u slabsich liquidu a s clearomizery

[ Post made via Android ] Obrázek
Muzeme vsechno, ale musime jenom umrit.

Obrázek

eVic+Der Griffin A-bomb ( EES Atty mesh), Vivi Nova,510+ vlastni mixy zatim nic moc doladene
Uživatelský avatar
kallados
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 13. pro 2012 20:14:37
Bydliště: Deutschland
Národní vlajka:
Germany

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Mirak » pon 14. led 2013 16:44:24

Ahoj všichni! Je fakt že jsem zkoušel při míchání přidat alkohol v poměru 1:10 a to fakt byla raketová směs,ale nějak to zase dobře nechutalo. Dýmu ale mraky a hit fakt dobrý. Co se týká hitu,tak mám zkušenosti že jeden a ten samý vzorek zkoušený na dvou odlišných zařízení byl rozdíl jako blázen,takže jak tady kluci psali hodně záleží na čem člověk jede a rozdíl je markantní.

[ Post made via Android ] Obrázek
Mirak
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 01. led 2013 14:34:43
Bydliště: Zlín

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Joker » pon 14. led 2013 16:46:38

...ktery druh alkoholu jsi pro ten mix pouzil?
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod Mirak » pon 14. led 2013 16:50:16

zkoušel jsem rum, red label a finskou vodku. Větší poměr by už mi mohl odpalit čepicí :-) a to jsem nechtěl riskovat;-)

[ Post made via Android ] Obrázek
Byl i pokus 3ml alkoholu a 7ml base ale zařízení se přestávalo chovat stabilně...ale věc druhá že to kouřilo jako prase :D
Mirak
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 01. led 2013 14:34:43
Bydliště: Zlín

Re: Vliv nikotinu na TH

Příspěvekod e-Hana » pon 14. led 2013 17:06:13

Podle našich zkušeností, stačilo při nedostatečném TH přidat pár kapek (někdy až 1 ml) čistého alkoholu ( i dobrá vodka, slivovice, koňak, whisky, Keyrum, Baccardi apod.) do 10 ml liquidu a TH se subjektivně podstatně zvýšilo.
Ovšem ne vždy a u každého liquidu :angel a ne vždy u každého alkoholu, taky tovární liquidy, malou část alkoholu většinou obsahují.
(Chutný byl pro mě v liquidech KeyRum, Baccardi, Bourbon a JimBeam)
Dnes už to u domácího většinou neděláme. Stačí nám najít správný poměr různých příchutí, ale jsou tací, co to z alkoholem zkoušejí i v domácím mixu s úspěchem.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků