• Reklama
FastTech
 
 

Přeprava baterií letadlem

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Přeprava baterií letadlem

Příspěvekod Grif » ned 25. čer 2017 17:03:11

Zavřený Kayfuny netečou.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Přeprava baterií letadlem

Příspěvekod clovicek0 » čtv 06. črc 2017 23:22:48

Čerstvá zkušenost s letem. Tunisko, není problém nic. Mod s atikem u sebe, další 2 v kabině . Na letišti píšou že náhradní baterie a powerbank pouze v kabinovem zavazadle, ale já měl powerbanku v odbavení kufru a no problém. Powerbanku doporučuji přibalit tam kde jsou vstupní karty a touto kartou se ovládá i zapínání elektřiny. Přeci jen na pokoji toho času moc netravime.
Jo, jak již bylo zmíněno, atiky suché a i Kayfun zavřít a ještě ho "vysušit" 2-3 prásky v zavřeném stavu. Prostě si uslintl, ale třeba jen mě špatně těsní.
V našem hotelu jsem potkal tak 10 vaperů a vapuje se všude a většinou DL nebo CCH, pohodové MTL jsem zde nepostřehnul.

Ještě jeden postřeh. Na letišti v Praze nebyl žádný problém s lahví od vody. Omylem jsme při vstupu k odbavení měli u sebe skoro prázdnou láhev od vody. Nebyl žádný problém a ještě nám řekli že si ji můžeme v odletem hale naplnit. V bezcelnim je nejlevnější voda z automatu 0.5l asi 38, všude jinde 50 a více.

Odesláno pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Přeprava baterií letadlem

Příspěvekod dlouhejbil » pát 07. črc 2017 13:13:21

Proč by měl být problém s lahví od vody. Tak to všichni dělají /většina/ že si pak natočí vodu.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Přeprava baterií letadlem

Příspěvekod metuj » čtv 03. srp 2017 20:09:10

Jsem prave v Turecku, v hotelu Asteria Belek. Preprava iStick Pico, VapePenu 22 a peti liquidu letadlem naprosto v pohode. Jen me prekvapilo, ze v hotelu, kde je odhadem 200 kuraku, jsem jedinej elektro. Pred letistem v Antalii jsem sice na jednoho e-kuraka narazil (Cech s prehistorickym cigarkem), ale v hotelu jen pyro. Nastesti na me nikdo nekouka divne a navic mi jeden pikolik dokonce dovolil kourit na pokoji. Videl me, ze jdu ven vapovat trikrat po sobe a rekl, ze kdyz to nehori, tak to nevadi.

[ Post made via Android ] Obrázek
První: Joyetech eGo AIO, druhá: Vape Pen 22 SMOK, třetí: iStick Pico + Melo 3 Mini + Cubis Pro, čtvrtá: ELEAF IJUST ONE, pátá: SMOK STICK AIO SET, šestá: ASPIRE POCKEX POCKET, sedmá: JOYETECH ATOPACK PENGUIN, osmá: SMOK PRIV ONE, devátá: UD APRO 22 KIT
Obrázek
metuj
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon 26. čer 2017 8:50:19
Bydliště: Pardubice 530 02
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků