• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Smoant Cylon TC 218W

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod vlastik63 » čtv 01. úno 2018 17:52:03

Pro všechny komu se líbí několikanásobně dražší SX Mini je tu jeho za mne velice zdařilá kopie, která se mu vzhledové velice podobá http://smoant.com/cylon-218w-color-scre ... index.html



S ohledem na cenu kterou jsem za něj dal (868 Kč na 3Fvape) je to vynikající stroj.Jediné výtky mám k podpoře Smoant, která zatím není veliká no doufám, že se to časem změní.Pak příliš vysoký náběh při TC lze trochu eliminovat nastavením TCR na hodnotu 0,00085 u SS316L u vyšších výkonů cca.70.W a více už ten náběh není znát.Power režim je vynikající bez připomínek.Kryt baterií drží spolehlivě.Imitace kůže je moc pěkná a i povrchovka je zatím bez chyby.Mod se dobře drží a narozdíl od SX Mini i přirozené spíná Power tlačítko což velice kvituji.Centrpin je také v pořádku.Nastavovací tlačítka mohla být o kousek větší jinak všechny tlačítka fungují spolehlivě a žádné nechrastí.Power management je dobrý bez připomínek.Od podpory bych očekával zlepšení jejich softu a v novém FW upravený náběh TC i pro nízké výkony, jiné hodiny (ty současné se mi nelíbí protože mají bílý ciferník a ten hrozně svítí jako baterka.A více informací na hlavním displeji jako to třeba je u ArcticFox.No v této cenové relaci to myslím nemá v současnosti konkurenci.

Už je i CZ video :yes



P.S. pro ty co si chtějí nahrát nové pozadí dle svého výběru tu mám funkční návod protože s jejich staženým software a tak jak je to popisovaný mi to nefungovalo.
1.Vyberu si obrázek a zmenším ho na velikost a formát BMP 240x240 pixelů.
2.Udělám si ještě jednu kopii o velikosti 64x64 a samozřejmě i stejného formátu BMP.
3.Větši obrázek přejmenuji třeba na bg04.
4.Menší obrázek přejmenuji na bg04_thumb.
5.Ve staženem software cylon-update od Smoant vyberu složku Release / Pictures a smažu obrázek bg04 a bg04_thumb a nahradím mnou vytvořenými.
6.Spustím program Smoant Client a tapetu si vyberu a potvrdím, po z aktualizování je nová tapeta v zařízení a máme hotovo.

Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Maxgear » čtv 01. úno 2018 21:13:33

Tak jsem to dneska zkusil jak psal Vlastík a to že v TCR se nastaví hodnota na 82 až 92 a výkon se zvedne z mých oblíbených 20 wattů na třeba 70 wattů a teplota se sundá z mých 220 na 185 C tak TCR funguje vcelku výborně a ten první nápor tam už není a průběh je absolutně v pohodě je ale potřeba mít odpor spirálky kolem 1 Ohmu, 0.5 Ohmu je to zase šleha jako blázen.Vapingu zdar Pepa :clap
Edit:celej problém je podle mého v nastavení nízkého výkonu kolem 20 wattů když se tam dá třeba 100 watů tak TCR zabírá okamžitě a vcelku přesně i při nižším odporu.
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod vlastik63 » pát 02. úno 2018 1:26:46

Celý den mi TC funguje korektně, ale pouze u nastaveného výkonu 60W a více.Na odporu nezáleží no u těch nízkých watáží ten náběh je stále vysoký a proto nepoužitelný vyzkoušel jsem snad 5 atíků a nejde to.Musí to opravit v novém FW.Teď mám dalšího favorita u kterého mi to funguje korektně a navíc se mi tolik nezahřívá jako ten čtyř spirálkový Goliath.Je to mrakotvůrce Sherman RDA. :chuckle

Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod vlastik63 » sob 03. úno 2018 11:51:23

Napsal mi zástupce Smoant, že mi pošle opravený software pro Cylon tak jsem na to zvědav.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Jirkator » sob 03. úno 2018 12:03:13

Doufám, že pokud bude už funkční, tak ho sem dáš.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod vlastik63 » sob 03. úno 2018 12:24:24

Samozřejmě, no bůhví kdy to bude napsal mi že dá vědět až to jejich inženýři dodělají.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Jirkator » sob 03. úno 2018 15:20:24

Mód se mi hrozně líbí, ale mít ho jen na VW, to zas tak hezky není. Dokud tedy nepoladí TC, tak do toho nejdu.

Zvláštní, že u Charona jim TC funguje pěkně.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Maxgear » sob 03. úno 2018 23:31:58

Obrázek Obrázek pozadí na hlavní panel pro Cylon,moje vlastní výroba ,vhodné pro vlastence.Pepa
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Dr.Watson » čtv 15. úno 2018 13:41:26

Přiznám se, že když to Vlastík prsknul do guláše a pak udělal toto vlákno, tak jsem se zamiloval.
Bohudík ne do Vlastíka, ten mi dobře radí a stejně bych dostal košem.
Hodí se mi do kultovní serie jako třetí.
Smok AL85 (Facehunter)
Smok alien 220w TC (Alien)
Smoant Cylon TC 218W (Ripleyová - ehm, to ten kožený obleček jako ve Vzkříšení...)
Jedu ho na TC a vyhovuje mi, nejsem velký nastavovate, TCR dávám podle tabulky z vlákna o TC, někdy vůbec a nastavím jen TC.
Používám staré (první) cleary Uwel Crown - 0,5 Ohmů na SS, 52 W a 185 - 210 st. páně Celsia.
A mám asi 15 hlav těchto Uwellů - 1,2 Ohm, SS, 70 W, 230-250 st. Celsiových.
Chutná mi to, možná to jen neumím dobře nastavit, když zde koukám jak všichni upravují TCR, já to dělal snad jen dvakrát do cca poloviny rozsahu ale budu to zkoušet až bude všechna práce hotova.
Možná jsem nadšený proto že nemám s čím srovnávat, používám, kromě Ripleyové, dva zbývající - Facehuntera a Aliena, tam je podání chuti i nastavení o řád horší ale pořád lepší než VW.
Mám ho týden a doporučím ho, vše dobré jen mi chybí to tlačítko z Alienů přez celý bok, to je návykové jak maminka prasátek...
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Dr.Watson » pát 06. dub 2018 11:14:02

Vypadá to jako moje Cylonová samohana...

Po dvou měsících každodenního používání jsem s Ripleyovou stále spokojený, spíš více. Povrch je totálně beze změny a to ho mám v ruce furt (latinsky "pořád"). Problémy s TC nepociťuji, ale je fakt, že nejsem TC-geek ale BFU. Laboruji jen výkonem v mezích doporučení k hlavě, je fakt, že když to člověk blbě nastaví jsou ony problémy s náběhem nebo naopak s přerušovaným zapínáním (to je hnus fialovější). Teplotu mám cca 195 - 220 stupňů Celsiových. Dvakrát mi to spadlo na zem ze stolu ale v pohodě ani liquid se nesrazil leknutím.

Za mne je to dobrý kus hardwaru. Příjemný do ruky, dobré spínání i korekční tlačítka jsou dobrá ale tady to závisí na velikosti rukou.
Jen dvě velké výhrady mám a to opravdu zásadní.
1/ žere to baterky
2/ ubývá liquid
a s tím by výrobci měli něco dělat, i když, uznávám, v tom liquidu bude nevinně, usilovným bádáním docházím k poznatku, že za to může Uwell Crow 3...
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Dr.Watson » čtv 23. srp 2018 14:39:40

Po šesti měsících se začal loupat. Je fakt, že je každodenně v permanenci. Zatím se neloupou strany - vlis "kůže" ale vypadá to fakt hnusně. No neva, hlavně že dobře funguje. Ony podrážky se také ošoupou akorát ty se kdysi daly podrazit. Ačkoliv i dnes vás může podrazit kde kdo...
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: Smoant Cylon TC 218W

Příspěvekod Alfator007 » pát 07. pro 2018 16:21:50

Modik je super, jsem s nim spokojen,ma na sobe drobne oderky od kazdodeniho pouzivani ale bohuzel po 9 mesicich zacal haprovat displej. Jdou pres nej bile cary v horni polovine a neni tudiz videt stav baterek, cas a dalsi udaje. V servise me rekli, ze nejsem jedinej, kdo ma tento problem, ze se jim tech Cylonu kupi vice s touto zavadou. Je tam od vyrobce technickej problem, displej nema kryci sklicko a neni ani nejak utesneny, takze vse co se na displeji vysrazi, at uz od ruky, vlivem pocasi, nebo pokapanim nasich vonavich vodicek, ma snahu zatykat do displeje. Samotny displej neni nijak drahy,cca 100kc ale jde z ciny ukrutne dlouho. Velkym sklamanim je asi ta podpora vyrobce, novej FW s opravenym TC asi nebude, uz je to nejak dlouho :-(
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků