• Reklama
 
 

REVOLUTION V2

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod Lukas3k » pon 09. črc 2012 22:05:49

Oukej :). Děkuji moc za informace, cením si toho. Až dojde, tak postnu v Vizovic nějaký zkušenosti.
Lukas3k
 

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod e-woody » úte 08. led 2013 14:04:08

S dovolením přidám svou trošku do mlýna :-)
Perfektní záležitost,používám 45dní.

1- original carty je poprvé lepší klasicky naplnit zakapáním cca 30-40 kapek, spodem se to špatně vzlíná do vaty. Je to potom spíš na průběžné doplňování v případě potřeby . Když je v lahvičce dost liquidu a nechá se přes noc V2 naležato tak si cart sám natáhne potřebnou dávku (divil jsem kdo mi na to přes noc chodí:-))
Mají trochu jinou konstrukci než jsem našel na fotkách. Spirála není stranou ve vatě ale ve středovém tunelu obalená jakýmsi knotem co vypadá jak mini hadr a ten teprve nasává z vaty okolo. takže plněním zdola se nasákne ten knotek ale do vaty toho tolik nejde nebo to trvá vícero zmáčkutí. Spíš to pak vyteče středem. Jeden jsem vykuchal když jsem myslel že odešel ale bylo to nabíjením,viz. 4. Nikde nic neteče.

2-nové carty je potřeba rozkouřit. Zpočátku jsem si myslel že je to jak říká Rumlik ve videorecenzi,ale pak se chytli a celých 38dní jedu na dva (hořký a sladký) aniž by měnili chuť liquidu nebo kouřili málo( 2-3ml/den). Při změně chutí prostě vypláchnu stříkačkou s jehlou,vyfoukám,zaleju nový liquid a po rozkouření se jede dál.

3-při mačkání se mi V2 ještě nepovedlo otevřít. Vyndejte lahvičku s jehlou a zkuste kápnout. Uvidíte jak malá síla je potřebná k odkápnutí liquidu. Lahvičku opravdu stačí malinko promáčknout a nechat déle zmáčknutou. Stejně je průtok omezen průměrem jehly. A pasují tam lahvičky s jehlou 12ml, takže jen měním celé flašky. Mezitím v jiné dozraje nový liquid, vyměním a čudím.

4-LED signalizace v průběhu sice slábne ale svítí stále všechny tři zelené. Až je málo energie tak nežhaví cart ale LEDky klidně svítí pořád. Už jsem myslel že nejde cart, dal jsem jiný a nic. Málem mi bylo do breku. Po týdnu V2 v pr... ? Po dobití vše ok.
Výdrž cca 2dny intenzívního kouření ale stejně dávám na noc nabíjet.

Pro někoho kdo je líný jako já něco udržovat,čistit a vylepšovat naprosto ideální věc. Večer dám nabíjet "naplacato", ráno pověsím na krk a večer zase sundám. Jednou za 4-5dní vyměním lahvičku. Když chci změnit chuť, v dutině mám nalitý druhý cart s jinou chutí (to ale nedokapávám ze zásobníku, zakapu ho až doma).
Celodenní kouření mám na krku a nemusím po kapsách nosit tanky nebo lahvičky.
Tak a teď dostanu sprďáka, že to vlastně ani není ten pravý požitek z e-kouření :chuckle
e-woody
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 586
Registrován: sob 24. lis 2012 17:14:47

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod e-Hana » pát 25. led 2013 20:52:16

Naopak, jen tehdy ještě nebyly běžně vůbec jiné lahvičky s jehlou a dá se využít i klasický 510 atomizér s Drip tipem, na který se dá jiná příchut zas z vrchu kapat a tak máš stále možnost měnit velice často a i ochutnávat třeba na srazech různé liquidy nebo zase jen dokápnout z přiložené lahvičky....a zas máš trochu jiné pokouření než z cartu.. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod e-woody » sob 26. led 2013 2:37:52

Souhlas :hand
Ke kapání jsem dospěl přinucen okolnostmi minulý týden a mám pocit, že jsem objevil Ameriku. Mé celodenní "zdivočelé" vapování se tím zklidnilo. To ale patří do jiného vlákna :tmi
Přesto jak sama říkáš k tomu může Revoluce velmi dobře posloužit. Vyměnit cart za atik a liquid je vždy při ruce.
:x :D

[ Post made via iPad ] Obrázek
e-woody
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 586
Registrován: sob 24. lis 2012 17:14:47

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod stapsoft » čtv 04. dub 2013 21:13:14

Ahoj všem :hi
Taky zkouším tu Revoluci v2, je to prima záležitost. Ten nový cart jsem nechal důkladně nasáknout plněním shora dokud mi dolejškem nevytékal liquid do lahvičky, na kterou jsem ho nasadil, takže teď čadí dobře a bez problémů. Koupil jsem si i redukci, abych si mohl na ní dát i Vivinu Mini když chci změnu. Jinak mám problém, že mi svítí všechny diody jasně zeleně, i když je baterie skoro vybitá. Když se vybje, přestane cokoliv fungovat, včetě těch diod, prostě "umře" bez varování, což mě docela mrzí. Jinak ji čadím třetí den, napíšu víc až ji budu mít déle. Ale, že je to jinak super věc, to ano.
Prý místo bílé krytky cartu jde nasadit patronu z cigarety Optima Super Smoke a pak se cart tak nezahřívá a dává více dýmu. Ale nevím, zkoušel to někdo? Já ani nevím, kde tu patronu sehnnat.
stapsoft
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 12. úno 2013 22:45:04
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 04. dub 2013 21:45:33

Optimu prodával tento prodejce... http://e-cigaretafans.eu/forum/viewforum.php?f=50
E woody před tebou taky píše o těch diodách. „4-LED signalizace v průběhu sice slábne ale svítí stále všechny tři zelené.” Oni nesvítí do konce stále stejně. Slábnou a jen to není vidět. Je to její slabá stránka. Časem poznáš, že slábne na chuti. A rada zní nečekat až klekne a nabít. Určitě vydrží celý den...
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod stapsoft » čtv 04. dub 2013 21:48:21

Děkuji Bille, mrknu se tam :clap
stapsoft
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 12. úno 2013 22:45:04
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod stapsoft » pon 08. dub 2013 16:11:14

Tak jsem asi spálil vatičkovej cart. Dýmá, ale je cítit spálenina. epomohlo ho ani prolít liquidem. Je to škoda, čekal jsem, že vydrží déle. Tak mám teď R V2 aspoň jako výkoější baterku pro Vivi Nova Mini.
stapsoft
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 12. úno 2013 22:45:04
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod dlouhejbil » pon 08. dub 2013 17:47:05

Co jsi s ním dělal? Nový kart jen tak nespálíš. Trvá dost dlouho než se připálí, pokud je vata nacucaná....Neměl jsi to v kapse a nevypnuté tlačítko? To není o výdrži, to je o tom, že jsi ho měl na suchu. Jak píšeš, tak pracuje....takže jsi ho nespálil, ale připálil vatičku.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod stapsoft » pon 08. dub 2013 18:11:59

No, nic. Bafu ho celý den. A dnes ráno jsem si všiml té přidané chuti spáleniny. Když jsem do něj zkoušel nakapat liquid vrchem, tak hned tekl spodem dělala se tam kapka, takže by měl být prolitý dobře. Když jsem dokapával spodem lahvičkou, kolikrát to až bublalo. Nevím co s ním. Zatím jsem ho odstavil do té kapsy v revoluci, namontoval redukci a vivinu mini. Dá se nějak vyčistit abych ho zbavil té pachuti? Jinak jede, jen je to hnusné.
stapsoft
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 12. úno 2013 22:45:04
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod jura-p » pon 08. dub 2013 18:18:59

Stepsofte, to co popisuješ, zažil snad každý. Návodů, jak to odsmradit, je spousta, většinou nespolehlivých. To, co zažíváš, je právě důvod, proč většina lidí nakonec přejde ke genesis systémům. Tam nic takového, jako kapky protékající spodem není, ani nemůže být, snadno si přemotáš a výkon bez přepálení to vydrží násobně větší.
Ale tak jak u všeho, existuje skupina, která na vaťáky nedá dopustit, mají z toho nejlepší chuť a nějak se naučí nikdy si to nepřipálit. Ale jsou to vzácní lidé a je jich málo.

Většina se na vaťáky prostě vykašle.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod dlouhejbil » pon 08. dub 2013 18:22:28

Tak jsi asi tahal bez přestávek....Vatička nestíhá mokřit spirálku, když neděláš pauzy. To není jako 510ka. Zkus ho propláchnot teplou vodou a vysušit. Zlepší se to, ale nevěřím, že bude úplně v pohodě /chuť/
Jura má pravdu. Musí se s vatičkou pomaleji....
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod stapsoft » pon 08. dub 2013 18:25:23

jura-p píše:...je právě důvod, proč většina lidí nakonec přejde ke genesis systémům

Díky za názor. Já jinak používám knotové systémy Vivi Nova Mini a CE5. Asi s těma vatičkama fakt neumím zacházet. :nerd

dlouhejbil píše:Jura má pravdu. Musí se s vatičkou pomaleji....

Nojo, zvyk je železná košile a u PC se člověk snadno zapomene...
stapsoft
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: úte 12. úno 2013 22:45:04
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod e-woody » pon 08. dub 2013 18:43:49

Není vaťák jako vaťák. Carty od Boge co byly k Revoluci vydržely v průměru 3týdny. Pak jsem zkusil jiný a po třech dnech šly do kopru.
Jestli chceš používat vatu tak je kup tady http://www.e-cigaretafans.eu/forum/view ... yle=1&f=50
A s LR-kovejma to jelo jak parní čugála.

EDIT: ještě bych doplnil,že jsem od nich stejně utekl. Ne že by to bylo špatný ale jsem starej lakomec. Tak než bych dával cca 70kč za cart tak jsem koupil DIY ChinaBulli, upravil ho na kapačku a jsem s tím spokojenej. Flašku nemusím tahat po kapsách, jen ji vyšoupnu ,nakapu a zase zašoupnu do Revky a skoro hoďku si pokuřuju. Takovej kapací kompaktik :rofl

[ Post made via iPad ] Obrázek
Naposledy upravil e-woody dne pon 08. dub 2013 19:05:36, celkově upraveno 1
e-woody
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 586
Registrován: sob 24. lis 2012 17:14:47

Re: REVOLUTION V2

Příspěvekod blikblik » pon 08. dub 2013 18:49:49

Souhlas. Není vata jako vata. Já kupuji od T. W. a za téměř stejnou cenu je to úplně jiná liga. To co se prodává běžně v ČR jsem zkoušel a chápu proč u nás nejsou vatové carty moc oblíbené. Ty cartomizéry nejsou solidní. Možná jsou vyjímky, ale já o nich nevím. Cartomizéry od Totally Wicked se dají koupit buď u nás od dovozce za 180,- 2ks nebo na Německém T. W. bývají v akci kolem 3E 2ks. Tam je deset E doprava.
blikblik
 

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků