• Reklama
FastTech
 
 

eVic VTC mini

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod olasek » sob 28. led 2017 15:44:17

Ahoj všichni,

dostal jsem elektronku eVic-VTC mini - série TRON-T. Teďka mám trošku problém. Zkoušel jsem tu eGo ONE CL žhavící hlavu 1,0Ω, ale to bylo nic moc, protože se to nedalo moc tahat rovnou do plic. Pak jsem tam dal tu niklovou co by v balení a s tou jsem byl naprosto spokojený. Teďka po měsíci a půl začala chutnat spáleně, tak jsem tam dal tu poslední Titanovou hlavu, ale nejsem u ní schopen docílit nějaký chuti liquidu. Podle všeho bych měl mít vše nastavený správně tzn. Teplotu na 230 stupňů, Watty na 25W. Odpor mám zamklý na 0.4Ω a při potahu ten liquid nemá absolutně žádnou chuť. Zkoušel jsem s tím různě hýbat až po 50W a teplotu až na 250 stupňů, ale bezvýsledně. Než jsem sem napsal tak jsem pročetl kvanta rad atd. a všechno jsem udělal jak jsem měl tzn. při namontování jsem kápnul na všechny otvory k vatě, naplnil jsem liquid, nechal jsem to dvě hodiny "nacucat" a pořád nic. Liquid mám Berry od Aramaxu. S oběma žhavícími hlavami předtím byl úplně v pohodě. Četl jsem o tom, že ta titanová hlava může trochu potlačit chuť liquidu, ale že by to nechutnalo vůbec nijak, to se mi nezdá. Nic jsem na sucho nežhavil nebo tak. Firmware mám upgradovaný na tu pětku.

Omlouvám se, jestli je to tupý dotaz, ale fakt nejsem schopný to nějak kloudně nastavit a budu rád za jakoukoliv radu.
E-cigareta: Smok T-Priv 3 / Hlava: SMOK TFV8 Baby V2
E-cigareta: eVic-VTC Mini / Hlavy: Tron-T, Joyetech Cubis Tank, SMOK TFV8 X-Baby Beast Tank
Uživatelský avatar
olasek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 28. led 2017 15:25:26
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Suchac » sob 28. led 2017 15:56:59

Měl jsem Ego One CT a Ni i Ti hlavy jsem asi po pěti minutách vyhodil a dal tam zpátky kanthal. S tím, že obě stojí za h0vn0 asi nic neuděláme :angel
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Muroň » sob 28. led 2017 15:57:34

Dotaz to tupý není, ale patří spíš do vláken k atíkům eGo ONE a jejich odvozeninám než k box modu, který je v sadě. Že z titanové hlavy nechutná není nic divného. Můj dojem je, že kovová chuť vše přebíjí a jediné, co nepřebije, je mentol (nebo něco výrazně mentolového) :skleb Třeba čerstvá máta od Vincenta mi z ní docela chutnala. Ideální řešení pro Tron je 0,5 CLR hlava s kanthalem, přemotaná později na nerez. Na nižší odpory je Tron málo vzdušný a na MTL má zas moc široký komín.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Suchac » sob 28. led 2017 16:00:13

Jj, kup CLR hlavy a motej v nerezu, já to tak dělám. Je to dobrý chutný MTLko. A do modu nahraj lišku (viz vlákno Arctic Fox)
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Muroň » úte 02. kvě 2017 10:11:54

Prosím Vás, znalí Evíkáři, jaký je rozdíl mezi VTC mini a VTwo? Myslím jako v elektronice nebo v displeji. Na nic jsem kromě hodin a barev nepřišel, ale předpokládám, že bude, mají odlišné fw aktualizace jak originál, tak pro lišku.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod flacek » úte 02. kvě 2017 16:31:01

Mam oba dva typy a diky tomu ze hodiny nepouzivam a evicu mam snad 6ks tak ani uz nevim ktery je ktery:-)
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
Uživatelský avatar
flacek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 14. led 2013 5:47:51
Bydliště: Praha

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Muroň » úte 02. kvě 2017 17:48:58

Dík, přesně tohle jsem chtěl vědět, že z uživatelského hlediska je rozdíl téměř neznatelný. Sice se uvádí, že má Vtwo dva obvody na ochranu baterie, ale když v něm nenabíjím ani ho nepoužívám s nevhodnými bateriemi na výkony u horní hranice, je mi to jedno. Tolik jsem si ho oblíbil, že jsem začal o Vtwo uvažovat...ale nebudu blbnout, modů mam dost a nechci prolomit hranici mezi dostatečně vybaveným uživatelem a sběratelem.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod MrWhite » úte 02. kvě 2017 17:56:21

Pokial sa dobre pamätám tak VTwo ma nerezový 510 zavit. To je hlavný rozdiel oproti jednotke.
Uživatelský avatar
MrWhite
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 18. čer 2015 13:32:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Muroň » úte 02. kvě 2017 18:02:42

Jo, je to tak! Díky.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod MIBER » stř 14. čer 2017 13:06:02

Ahoj prosím může mi někdo poradit vapoval jsem Joyetech eGo AIO Pro s žhavící hlava Joyetech BF pro Cubis, eGo AIO - 0.5ohm, SS316 a dostal jsem teď Kompletní sada Joyetech eVic VTwo Mini s CUBIS Pro a chtěl bych to používat s žhavící hlava Joyetech BF pro Cubis, eGo AIO - 0.5ohm, SS316. Oni mi ty hlavy prostě sedí ale já nevím co přesně mám nastavit jaké hodnoty na tom eVic VTwo Mini. Z návodu nejsem nějak chytrý a v mém okolí nikdo nevapuje. Děkuji za pomoc.
MIBER
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 13. lis 2016 10:21:41

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Ladin » stř 14. čer 2017 13:56:19

Koukni na tu hlavu, je na ní napsaný doporučený vykon. Pak si pročti vlákna o TC aTCR, Arctic Fox a protože hlava je nerezová můžeš použít i kontrolu teploty.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod MIBER » stř 14. čer 2017 15:11:31

No na té hlavě je napsáno 15-30W. Už tady čtu od včrejška něco co by mi pomohlo ale nic jsem se nedozveděl. Bych jen potrřeboval vědět jakou teplotu nastavit a asi kolik watu. Jsem trochu už vic starší a né zběhlý k takovým technickým věcem. Nechci si s tím hrát a jen pálit hlavy stylem pokus omyl. No nic asi nejspíše skončím u AIO :(
MIBER
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 13. lis 2016 10:21:41

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod MrWhite » stř 14. čer 2017 15:29:55

Na 0.5 ohmu začni niekde okolo 20W a po par slukoch pridavaj. Zastav vtedy ked ti to bude chutit to znamena hit bude v poriadku a teplota pary.
Ja osobne bu som doporucil niečo okolo 30W ale je to len moj odhad nemam ten atomizer a ani neviem ako tie hlavy zásobujú.
Každopádne začni na nizsej hodnote a postupne pridavaj a najdi si hodnotu ktorá ti bude sediet.
Uživatelský avatar
MrWhite
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 18. čer 2015 13:32:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Jesen » stř 14. čer 2017 17:25:37

25w a 220 stupňov celzia bude tvoj "sweet spot"... Jedine, ze by nebol :)
Jesen
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. led 2016 21:27:25

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod MIBER » stř 14. čer 2017 18:54:42

Díky :)
MIBER
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 13. lis 2016 10:21:41

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků