• Reklama
 
 

eVic VTC mini

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

eVic VTC mini

Příspěvekod petyn » čtv 15. říj 2015 12:09:42

Založím nové téma na tento grip. Je zde jenom téma na jeho většího sourozence.
Dnes vyšel nový FW 1.20 na VTC mini - zvýšen výkon na 75 W. Ještě by mohli aktivovat SS mod a úplná spokojenost :clap
Zde ke stažení : http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=155
iTaste SVD,iClear 30,30s, Zmax V5, PuriTank Glassomizer BCC 4.0 ml, Erlkonigin,Subtank mini 3x, ego One mega,eVic VTC mini, Eviva-T, GS-Tank,KS kanystr, Ijoy solo mini 75W, Smok TFV 4 mini ,Joyetech Cubis ,Wismec Presa TC 75W
petyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon 08. dub 2013 20:32:11
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod balabenka » čtv 15. říj 2015 16:17:57

Konečně i u Joyetechu konstruktér pochopil, že většina vaperů touží po menším elegantním boxu rozumného výkonu (zde až 60, po upgrade dokonce 75 Wattů) a hlavně s výměnnou 18650 baterií.
Navíc (jak si módní trend žádá) s možností teplotního řízení (TC) a přes počítač upgradovatelný firmware.
Kdo by měl obavu z menší výdrže s jednou 18650 baterií, může (dokonce i při vapingu) dodaným USB kabelem z vhodného adaptéru zároveň dobíjet...Zkusil jsem 220V/5V (2 Ampérový) adaptér od mobilu Samsung - a pohoda... :ano:
V sadě je zároveň celkem slušný Joyetech eGo One Mega clearomizér (s 0,2Ω Ni spirálkou) + náhradní výměnná hlava s titanovou spirálkou 0,4Ω...Dokoupit se dá i rozebíratelná "Joyetech eGo One CLR VT Ti žhavící hlava" umožňující motání vlastních spirálek.
Oba tyto VTC režimy jsou přímo v menu (přes trojklik) podporovány a další možnosti jistě časem od výrobce získáme přes upgrade v PC dodaným kabelem.
První dva VT Software (Version Firmware V1.10 a V1.20) Post Date: Sept 17, 2015) jsou již ke stažení, tak se asi podpory výrobce dočkáme i v budoucnu.
Již teď jsem velmi překvapen, že mi "neoficielně" umožňuje použít i Horizon Phantom SubOhm Tank Atomizer s výměnnou žhavicí hlavou BTDC II s NEREZOVOU spirálkou odporu 0.23 Ohmu - jak je vidět na fotce:

Obrázek Obrázek Obrázek
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod jendazhor » pát 16. říj 2015 10:35:35

Mám tenhle box a zatím mohu jen chválit. Asi nemá cenu opakovat všechna pozitiva uváděná ve videích testerů.
A dokonce je ten upgrade firmwaru jednoduchý a bezproblémový i na Macu, a to už je co říct. Jen pořád nevím, proč tam ještě nešoupli nerez. 75 W místo původních 60 W je sice možná pro někoho přínosem, ale já bych nerez uvítal víc. Ono to na nerez zřejmě použít jde, jak píše i Balabenka, ale pro pořádek bych ho v menu uvítal.
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
Uživatelský avatar
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob 24. pro 2011 14:42:56

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Jml... » pát 16. říj 2015 11:13:57

Obě verze nového firmwaru mám, ale nevíte kde by šel stahnout původní? Na Joytechu jde stahnout jen ta poslední.
Jen pro úplnost verzování...
Uživatelský avatar
Jml...
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 28. črc 2015 13:44:45

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod petyn » pát 16. říj 2015 14:14:39

Můžeš ho stáhnout z mého odkazu. Jsou tam všechny 3. Jsou v tom zazipovaném souboru. Také jsem si to stáhl.
iTaste SVD,iClear 30,30s, Zmax V5, PuriTank Glassomizer BCC 4.0 ml, Erlkonigin,Subtank mini 3x, ego One mega,eVic VTC mini, Eviva-T, GS-Tank,KS kanystr, Ijoy solo mini 75W, Smok TFV 4 mini ,Joyetech Cubis ,Wismec Presa TC 75W
petyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon 08. dub 2013 20:32:11
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Jml... » pát 16. říj 2015 15:20:38

ahá...
nevotvíral sem ten zip - dík za nakopnutí
i ta v1.10 odpovídá té co už mám z minula (pro kontrolu)

je dobrý je mít, páč ti něco nebude vyhovovat a můžeš se vracet zpět a počkat na další jestli to v ní nebude lepší
bohužel taková je zkušenost i u jiných zařízení
Uživatelský avatar
Jml...
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 28. črc 2015 13:44:45

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod meteleskublesku » ned 18. říj 2015 2:27:34

To je minimálně slovo do pranice.
Uživatelský avatar
meteleskublesku
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 11. čer 2015 3:40:42
Bydliště: Všude dobře, doma nejlíp

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod balabenka » ned 18. říj 2015 17:38:30

Obávám se, že dokud nebude FW s možnosti přímého přepnutí na TC-SS (nebo alespoň nastavitelným TCR) bude spolehlivé použití nerezových spirálek vyhrazeno jiným boxům...Zde jsou to zatím pouze pokusy s velmi nejistým výsledkem a je to spíš ztráta času... :(
Ještě že se v případě neúspěchu v TC režimu dá tato nerezová spirálka použít v režimu VW...
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod tiberius » ned 18. říj 2015 20:23:26

Kluci a jaký je ten atomizer eGo ONE Mega co je v sadě.
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod petyn » ned 18. říj 2015 20:37:24

Je v pohodě. Jen plníš a hulíš. Chuťově je lepší průměr a mraky taky dokáže udělat. Hlavy Ni jedou tak od 250 stupňů výše. Dělají dva typy Ni hlav - 0,20 Ohm s volnějším potahem a 0,25 Ohm pro pohodový vaping.
iTaste SVD,iClear 30,30s, Zmax V5, PuriTank Glassomizer BCC 4.0 ml, Erlkonigin,Subtank mini 3x, ego One mega,eVic VTC mini, Eviva-T, GS-Tank,KS kanystr, Ijoy solo mini 75W, Smok TFV 4 mini ,Joyetech Cubis ,Wismec Presa TC 75W
petyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon 08. dub 2013 20:32:11
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod meteleskublesku » ned 18. říj 2015 22:10:04

Jo taky mě příjemně překvapil a jak píše petyn. Jen plníš a hulíš. Hulí to jak kráva, obzvláště s Ti hlavama ať standartních či rebuild. Tahle kombinace s mini a Ti je bomba, co to mám tak nedám z ruky. Odvapoval jsem na tom už asi 200ml a :thumb_up2: .
Uživatelský avatar
meteleskublesku
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 11. čer 2015 3:40:42
Bydliště: Všude dobře, doma nejlíp

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod jaroslav.hanus » pon 19. říj 2015 10:43:16

no tak já za sebe můžu říct.že rebuild hlava je lepší k vapování,než ty standartní,protože u těch standartních mám problém se zásobováním u svých míchaček,asi je mám moc hustý (taky mi jedou na meshi jen na 325ku).standartní hlava mi jede na 5-7,5W ,kdežto rebuild na 11-13,5W . odvapováno mám za 3týdny vcelku dost,každý den 7ml,ale trochu mě mrzí ta teplotní kontrola.
vysvětlím:při nasazení atíku s pokojovou teplotou (cca 21°C) mi e-Vic ukazuje 0,53 ohmu, zamknu,vše normálně funguje na nějakých 220-230°C.když vylezu ven a jedu do práce (cestou nekouřím),tak v práci vyndám z kapsy,zažhavím a nezakouřím si,musím teplotu nastavit na 250°C,protože mi e-Vic ukazuje jen 0,50ohmu i přes zamčenej odpor a takhle už vydžim do plnění,kde se opakuje znovu vyšší odpor a hned se mě to zeptá,zda je tam nová spirála,když dám ano,mám odpor 0,53ohmu,když ne,mám 0,50ohmu,takže dávám ne.navíc se mi liquid dostává,při používání venku,do sání a zrovna světlej taky není(kouřím světlý ovocíčka liquidy),spíš hnědej.ale hnědnutí liquidu se mi děje i na KFL+Xcube na Ni0,2ohmu.nápek na spirále se koná po 2týdnech na standartní hlavě,na rebuild hlavě zatím nevím,mám ji týden namontovanou a zatím nic.vata na standartní hlavě dost zhnědla,kdežto na rebuild nikoliv (zkoušel jsem ji dnes proprat ve vodě a nasadil jsem puffku).rozdíl v chuti se nekoná.vyčištění a přebalení standartní hlavy je možné,ale už nebude fungovat jak by měla.zkoušel jsem to,dával jsem puffku a buďto to protejkalo a nebo nehulilo,nic mezitím jsem nezažil,takže přebalování těchto hlav a přemotávání jich,jsem vzdal (a to nejsem neumínis).

PS:ale za to pohuleníčko to všechno stálo a stojí.je to můj primární cajk.jinak k tomu tahám i již zmíněný KFL+Xcube,ale ten spíš pobafávám jako doplněk,i když taky naprostá spokojenost.
jaroslav.hanus
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 18. zář 2014 21:56:13
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Jml... » úte 20. říj 2015 13:07:28

Taková zajímavost...
Po upgradu FW z 1.10 na 1.20 jsem musel zvednout mojí teplotu pro hubu z 215C na 255C, aby to hulilo pro mě optimálně, watáž zůstala stejná 9.7W. A přestal mi chodit 10 klik na zobrazení verze FW. :angel
setup: SubtankMini vyvložkovaná RBA 10 závitů, 0.3mm Ni200, 0.13ohm.
Jinak pro nalitou Cubanu od TJ super! Prokreslený šťavnatý..., no jako klasickej "smradlavej" doutník. :heart
Uživatelský avatar
Jml...
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 28. črc 2015 13:44:45

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Jajin » stř 28. říj 2015 14:10:32

Uvažuji o koupi tohohle stroje a měl bych k vám, co ho již máte dotaz. Jaké baterky používáte pro tenhle stroj?
Na fóru Fasttechu píšou, že stačí baterky s kontinuálním odběrem 20 A a na jiných fórech jsem našel, že doporučují baterky s kontinuálním odběrem 25-30 A.
Mě početně vychází, že 20A s co nejvyšší kapacitou by měly být ideální.
If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat. If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle.
Smok Alien + Limitless XL, Evic VTC Mini + Digiflavor Siren 25 a Kayfun V5, Istick PICO + Avocado 22 RDTA SE, Hadaly klon
Uživatelský avatar
Jajin
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte 21. čer 2011 8:13:40
Bydliště: Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eVic VTC mini

Příspěvekod Jml... » stř 28. říj 2015 23:57:46

Zalezi na kolik watu pojedes, snadno se to spocita. Ja jedu na Panasoniky 18650BE ty jsou do 5A, vydrzi mi tam jedna 2.5 dne, ale jedu na max 12W, ne CCH ale do huby.
Ucinnost DC/DC prevodu se muze blizit k 95%.
Uživatelský avatar
Jml...
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 28. črc 2015 13:44:45

Další

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků