• Reklama
FastTech
 
 

Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod roos » stř 06. zář 2017 11:22:31

Ladin píše:roos@, primární problém u přibalených spirálek bývá ten, že v 90% případů jsou z kanthalu a u něj TC nejde.
Pokud nemáš kus SS drátu, mohu ti poskytnout, nebo si objednej z anebotak.
Můžeme zkusit nejaký můj atík, všechny mám na nerezu a s DNA problém nemají :rofl


Děkuji.... není třeba. V očekávání tohohle ,,mazlika,, jsem si objednal jak dráty, tak 3 typy předmotaných spirálek od UD, vše SS 316L, vše SS také dorazilo.... alespoň dle informací na obalech. Nemám to jak ověřit, ale že by se číňan seknul tolikrát... to je dost nepravděpodobné i u nich..... Nicméně mám tu titanový i nikl drát (z takové té sady, jak tam jsou 3m od všeho), ještě zkusím jak se to chová s nimi.... (tedy po práci).

Osobně si myslím, že je tam někde chybný ,,kontakt,,, u nebo pod centrpinem. Změna odporu při zahřátí normálně funguje, jen ten odpor se stále načítá o 0,2 - 0,5 ohmu vyšší (to mi přijde hodně). než jiné strojky. Co se týče sestavení, myslím že jsou udělaná dobře... kontroloval jsem to několikrát i když vyloučit to samozřejmě nemohu. Ale jinde to běží jak fík... shodou okolností mi včera přišla Ephro 101 trubka.... tam, vše v pohodě... krásně, očekávatelně funguje. Dam pak vědět pokud se někam posunu. Díky za zájem a ochotu.
roos
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 22. črc 2017 19:09:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod ferda_mravenec » stř 06. zář 2017 13:42:23

Mám dotaz (doufám, že to sem patří). Escribe mi na dvou pc pod win 10 ukazuje hlášku o tom, že esctribe přestal pracovat. Sice se poté ovladací část spustí, ovšem vše je velmi pomalé...neřešil jste někdo?

version: 2.0 SP5.2,dna 75c

Obrázek
DNA 75C, Asmodus, Joyetech, kayfun 5, Siren 1+2, Berserker MTL, atd.....
Uživatelský avatar
ferda_mravenec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 05. dub 2012 20:21:02
Bydliště: Vracov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod nunasjiri » stř 06. zář 2017 18:41:28

Na DNA75C jsem si stahoval zvlastni verzi, tusim na dna foru, ale mam Mac


Sent from my iPhone using Tapatalk
Joyetech eVic, Joyetech eVic Supreme, Kanger AeroTank, Vision X.Jet BDC Nova, Eleaf Alpha
nunasjiri
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: pát 22. srp 2014 19:12:02
Bydliště: Praha 3
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod roos » pát 08. zář 2017 12:17:17

Zdravím, jen info ohledně vývoje s ,,porouchaným,, Paranormalem: Na Evolv fóru se objevil člověk se stejným problém, řešením je prý dát jej do opravy.... asi chybný kontakt/pájení někde u 510 centrpinu, asi. Naši prodejci v Praze, které jsem požádal o pomoc bohužel nemají zájem. Komunikace z Gearbestem je zatím ,,vlažná,,. Zeptám se i zde.... kdyby měl někdo ze zdejších harcovníků, kteří se v tom vyznají (ideálně z Prahy), zájem se na to podívat, samozřejmě za odměnu, uvítám to. Děkuju.
roos
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 22. črc 2017 19:09:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod BadRider » úte 19. zář 2017 2:31:02

Ahoj poprosím o radu Lost vape Therion 133w s chipem dna200 tusim mam zajem o profily na tc ss mtl atík siren 22 drat ss16l
BadRider
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19. zář 2017 2:11:48

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod trafik » úte 19. zář 2017 11:22:46

Zdravím, po půl roce používání mi Triada hlasí check battery...Fasttech reklamaci neuznal...neřešili jste někdo tuto závadu?...děkuji za pomoc...
Vamopádlo RSST, Nemesis RSST, Empire V5 nebo Cobra, motač a nechci už nic kupovat : -)
trafik
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: úte 12. čer 2012 12:32:20
Bydliště: Hranice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod PetrLehkoziv » pon 27. lis 2017 16:01:19

Zdravím pánové. Od června 2017 jsem upustil od pyra a koupí (tenkrát pro mě naprosto nevhodného iSticku od Smoku) se mi otevřely dveře do světa ecigaret.
Po Smoku přišla řada na Pico 75 a u něj jsem v podstatě zůstal. Ovšem čas uzrál, mám něco načteno a hlavně vím co od toho vyžaduji a tak si myslím, že přišla vhodná doba na zařízení s čipem DNA. Jelikož si motám spirály sám a vše výhradně nerez, kvůli TC (naučila mě to Liška spojená s Picem), tak bych si snad zasloužil něco lepšího.

Mám v podstatě tři favority a to Paranormal 75C, Theriona 75C a poslední Epetite 60W - ten se mi líbí asi nejvíce.
Rád bych ovšem univerzální zařízení, myšleno tak, že bych používal více atíku než doposud (kdo zná Pico ví, že je omezen prostorem mezi krytem baterie a atty).
Mám Kayfuna 5, tam je to bezdebat, ale rád bych Berserkera a konečně nějakej pořádnej kapák jelikož míchání mě baví a pořád zkouším něco nového. Jenže zde jsou průměry už o něco větší.
Pak taky baterie, jedna nebo dvě? Jaká je výdrž? S Picem jedu v pohodě 1,5 - 2 dny na 1x18650 Sony VCT5. Jak je to s čipem od DNA, "žere" více?

Nechci tu zbytečně zasírat vlákno, mám ho přečtené a vím, že spokojení jste všichni, já se nyní snažím najít jen nějaký kompromis. Takže kdyby se našel někdo, kdo by mi odpověděl na výdrž baterie, u 1x nebo 2x 18650, čitelnost displeje u Theriona a Paranormalu na světle, odolnost kůže, popřípadě dřeva u Epetite budu moc rád, díky všem :-)
Wotofo Stentorian RAM | Epetite DNA60, Eleaf iStick Pico 75W + Artic Fox | Kayfun V5, Berserker, Pulse 22 |
PetrLehkoziv
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: stř 12. črc 2017 10:34:51
Bydliště: Kroměříž
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Suchac » pon 27. lis 2017 21:07:27

Ty mody od Lost Vape jsou na 2x 18650
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Ladin » pon 27. lis 2017 23:20:39

Jo a ještě k tomu paralelně, tudíž super výdrž.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod PetrLehkoziv » čtv 07. pro 2017 12:17:18

Epetite u mě vyhrál, jelikož jedu pouze a jen MTL, jedna baterka a spektrum výkonu mi naprosto dostačuje. Jelikož je to mé první DNA, všim jsem si, že odpor je v TC režimu jiný, než ve Wattech, mělo by mě to trápit? Stáhnutá křivka DJaquith V2 a ten náběh a celkový průběh je oproti ArktikFoxu je neskutečnej, daleko jemnější a ta chuť. :clap
Máte doporučení (stačí odkaz na stránku), kde se dají podobné křivky taktéž najít? Nebo máte odzkoušené něco jiného, lepšího? A ještě otázka k úpravám obrazovek. Stáhl jsem si z evolv fora motivy a rád bych je upravil k obrazu svému v malování, jen mi koncovka .ecigtheme nejde otevřít..
Vy zkušení, poradíte prosím? Díky
Wotofo Stentorian RAM | Epetite DNA60, Eleaf iStick Pico 75W + Artic Fox | Kayfun V5, Berserker, Pulse 22 |
PetrLehkoziv
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: stř 12. črc 2017 10:34:51
Bydliště: Kroměříž
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod roberto7 » čtv 07. pro 2017 13:32:45

.ecigtheme se otevírá přímo v Escribe :chuckle
http://dna200-themes.de/

A tady máš Screen theme generator: http://dna200-themes.de/wpdm-package/dna200-screen-theme-generator/

Křivka DJaquith v2 je nejlepší pro nerez 316L.Nevím co víc bys chtěl. :D
Tady máš křivky pro jiný materiály: http://www.steam-engine.org/wirewiz.html
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod yakino » úte 26. pro 2017 10:34:20

LostVape Therion je môj obľúbený box ale výmena batéríí je jeho veľké mínus ( inžiniera čo to navrhol by som vyrazil na hodinu ) Po nejakej dobe mi odišiel kontakt na 1 batériu, a napriek tomu že to funguje aj z jednou bateriou výdrž bola mizerná tak som sa do toho v rámci voľna pustil.
Pre mna nepochopitelné uchytenie skrutkami ktoré sa nachádzajú pod dreveným obložením na boku modu a s celej opravy mi najdlhšie trvalo práve ich odstránenie tak aby som to poškodil čo najmenej.
Pre prípad že sa niekomu stalo to isté a chcel by si to opraviť pridávam pár foto.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
yakino
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 30. lis 2014 9:23:40

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod PetrLehkoziv » pát 09. úno 2018 11:35:41

Ahoj, mám dotaz. Prodal jsem mod s mým nastavením. Teď by dotyčný rád nastavení základní, tj jak kdyby jej měl nový. Je možné přes Escribe obnovit nastavení do továrního? Díky
Wotofo Stentorian RAM | Epetite DNA60, Eleaf iStick Pico 75W + Artic Fox | Kayfun V5, Berserker, Pulse 22 |
PetrLehkoziv
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: stř 12. črc 2017 10:34:51
Bydliště: Kroměříž
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod LimDul » pát 09. úno 2018 12:44:28

ahoj, jasne escribe ma moznost obnovit tovarni nastaveni, jeto myslim na liste v menu "nastroje"
jen davej bacha, pro pouzivani TC je dost dulezuty aby deska mela nastavenej "vnitrni odpor modu" obnoveni ti to vymaze. takze si ho nejdriv zkopiruj a pak ho nastav zpatky.
Uživatelský avatar
LimDul
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 03. led 2014 10:43:21

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod OldAlien » pát 09. úno 2018 15:12:59

JJ. S každým nákupem nového módu s čipem DNA, si udělám jeho firemní zálohu. Až potom si to začnu upravovat, jak mi to sedí. Je to dobré proto, abych měl možnost se kdykoliv vrátit, nebo pro potřeby prodeje.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků