• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod balabenka » stř 08. bře 2017 20:15:08

ivanivanivan píše:Nechceš to nafotit? Jsi asi jediný, komu to maká :yes .
buban76: já myslel, že to sání je jinak, když k té RBA dodávají tu tyčku na sání pro horizontální spirálku a v Cubis pro to nejde (nebo to neumím) vyměnit.

Moc to dramatizujete, horizontální spirálka v RBA jede dobře i bez výměny trubičky v CubisPRO - mám to podobně:
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod ivanivanivan » stř 08. bře 2017 22:25:13

balabenka: díky, ale podle toho jsem to zkoušel a neuspěl. Holt komu není dáno.... Problém je, že je manželky a nemám ho tu na zkoušení delší dobu. Je to jako brát kočce mladý :-) .
Tak chyba byla mezi židlí a stolem :chuckle . Moc vaty a při zavírání hlavy mi vata lezla na spirálku.
Vamo VV/VW, Squape Reloaded klon, Aspire Nautilus

Je tězké aspirovat na hlupáka, když konkurence je tak tvrdá :D
ivanivanivan
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 14. kvě 2012 22:54:22
Bydliště: Jablonec n. N.
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod PilotF1 » pát 10. bře 2017 8:54:49

Ten prodloužený komín, co je v balení, je redukce pro MTL kouření na RBA hlavě. A používá se pouze v atomizérech Cubis. Do Cubis Pro ho nedáš, protože nejde ta horní část rozšroubovat, abys ho mohl vyměnit. Takže i RBA hlava jde na MTL. Ale pouze u Cubise...
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod MartinFrei » pát 10. bře 2017 19:58:36

Jelikož tu rba hlavu vlastním, dovolím si Tě poopravit. Ta prodloužená trubička je určená pro setup s horizontální spirálkou.

Odesláno z mého LG-P760 pomocí Tapatalk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod yanda » sob 11. bře 2017 13:42:22

Ta trubicka jde pouzit pouze u Cubise/ne u Cubis pro. Pokud RBA davas do pro, dava se spiralka/horizontalni/ trochu nahoru, aby byla co nejbliz sacimu otvoru/viz navod Karotka. Ale pouzivam jiz delsi dobu a xkrat jsem motal/horizont i vertikal/a stale neni zadna para. Tato hlava na MTL s Cubis pro stoji za prd.

Odesláno z mého SM-G928F pomocí Tapatalk
Obrázek
yanda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 04. kvě 2012 21:18:28
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod Alfator007 » ned 12. bře 2017 17:29:30

Mám dvě RBA hlavy do Cubis Pro, jednu námot na horizontální a jednu námot na vertikální. Obě hulijou na pohodu a to rovnou do plic. Jen jsem si přemotal spirálky na Osteo drát. Jinak z mé zkušenosti je lepší vertikální systém, páč se lépe repasuje. U horizontální, je to větší piplačka a né většinou se na první pokus povede :-)
Samozřejmě bez té přídavné trubky!
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod PilotF1 » pon 13. bře 2017 14:25:34

MartinFrei píše:Jelikož tu rba hlavu vlastním, dovolím si Tě poopravit. Ta prodloužená trubička je určená pro setup s horizontální spirálkou.


Ano, ale pouze u atomizeru CUBIS. Ne Cubis PRO.
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod MartinFrei » pon 13. bře 2017 19:31:58

to byla pouze oprava téhle mystifikace : "Ten prodloužený komín, co je v balení, je redukce pro MTL kouření na RBA hlavě." :mrk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod yanda » úte 21. bře 2017 12:48:24

Az na to, ze to neni mystifikace. Ano prodlouzeny komin se pouziva na MTL pri pouziti RBA. Plati pouze u Cubise. Pokud mate Cubis pro, muzete ho /komin/ opatrne vzit a hodit do kose. Duvod pouziti komina je zmenseni nebo priblizeni saciho otvoru ke spiralce. U Cubise pro, kam komin neni jak nasroubovat se to da oč..at tak,ze se horizont. spiralka dava vice nahoru/pozor ale na zkrat.
Obrázek
yanda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 04. kvě 2012 21:18:28
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod MartinFrei » úte 21. bře 2017 16:58:40

Způsob vapování (mtl/ dl) nemá zhola nic společného s umístěním spirálky horizontálně či svislé. Takže ještě jednou...prodloužení, které je součástí rba hlavy do Cubise , se používá u setupu s horizontální spirálkou.

Odesláno z mého LG-P760 pomocí Tapatalk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod yanda » úte 21. bře 2017 17:44:30

Pro ty co nepochopi co je psano v prispevku jeste jinak. Tyka se Cubis a Cubis pro + RBA hlava s HORIZONTALNI /viz muj prispevek vyse/ hlavou. Cim je mensi mezera mezi sacim otvorem a spiralkou tim lepe/chut i kour - na MTL/. U Cubise to resi komin a u Cubise pro to lze jen osulit posunutim spiralky nahoru/blize k sacimu otvoru/. U vertikalni spiralky to netreba- sama o sobe je osazena bliz sac. otvoru. Toto neni z me hlavy - viz Karotka a spousta dalsich navodu na Youtube. Ale mohu potvrdit z praxe, ze to funguje.
Obrázek
yanda
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 04. kvě 2012 21:18:28
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod fosilie » stř 28. čer 2017 18:51:03

Tak se mi dnes u Cubis Pro serval závit šroubování horního víčka, který je samozřejmě nejvíce namáhan kvůli doplňování. Tuto situaci jsem předpokládal vzhledem k tomu, že to není žádná ocel, ale nějaká slitina asi. Jsem zvědav, jak dopadnu u reklamace. Tyto konponenty jsem nikde samostatně nenašel. Vzhledem k velikosti závitu, nejsem schopen určit, který z nich povolil. Prostě to nejde utáhnout a netěsní.

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk
fosilie
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 15. kvě 2016 21:14:44

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod fosilie » čtv 17. srp 2017 20:46:11

fosilie píše:Tak se mi dnes u Cubis Pro serval závit šroubování horního víčka, který je samozřejmě nejvíce namáhan kvůli doplňování. Tuto situaci jsem předpokládal vzhledem k tomu, že to není žádná ocel, ale nějaká slitina asi. Jsem zvědav, jak dopadnu u reklamace. Tyto konponenty jsem nikde samostatně nenašel. Vzhledem k velikosti závitu, nejsem schopen určit, který z nich povolil. Prostě to nejde utáhnout a netěsní.

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk


Reklamace uznána. Opraveno.

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk
fosilie
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 15. kvě 2016 21:14:44

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod fosilie » pon 28. srp 2017 12:45:25

Chtěl jsem vyzkoušet hlavu pro Cubis 2 v Cubis PRO....no vybral jsem 0,6 a koukám, nebo spíše poslouchám, ze problém s divokými zvuky přetrvává. Sice zásobování je lepší a vata se tak rychle nepřipaluje, ale jinak beze změn. Máte někdo zkušenost s temito hlavami v Cubis 2? Jestli má cenu to kupovat?

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk
fosilie
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 15. kvě 2016 21:14:44

Re: Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Příspěvekod Profivapers » pon 28. srp 2017 12:57:45

Podle mě jsou novější hlavy ProC-BF prakticky funkčně lepší než BF, jak už jsem myslím psal i tady: viewtopic.php?style=1&f=85&t=7944
Nejspíše proto, že mají větší zásobovací otvory a širší drážky pro přívod liquidu, jak také zmiňuji v tématu a je i k vidění tady: viewtopic.php?f=19&t=5067&p=400155&
Z těch novějších typů (ProC-BF) jsem ke spokojenosti zkoušel ale jen ty dvě hlavy 0,6 ohm, které byly přibaleny u Cubis 2. Funkčně mé kusy naprosto v pořádku, ovšem na rozdíl od BF SS316 - 0,6 ohm, nejdou tyto využít pro TC. Pokud se něco nezměnilo a výrobce nezačal používat udávaný typ drátu (SS).
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků