• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Joyetech Cubis, Cubis pro, Cuboid 150W TC boxmod

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod romuald » pon 20. čer 2016 20:11:47

Tady je video,cca od 12 minuty přemotání nové LVC hlavy.
http://youtu.be/o9nmMkVg1ms
romuald
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: sob 30. led 2016 0:22:05

Reklama

FastTech

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod mrkson » úte 21. čer 2016 9:54:11

Známe, to už tu dal Vlastík.

odesláno z Tapatalk
Naposledy upravil mrkson dne čtv 23. čer 2016 18:44:55, celkově upraveno 1
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod mrkson » úte 21. čer 2016 9:56:12

Známe, to už tu dal Vlastik.




odesláno z Tapatalk
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod walmine » úte 21. čer 2016 22:19:38

[ Post made via Android ] Obrázek
walmine
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. črc 2012 13:36:39

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod maries » čtv 23. čer 2016 15:57:10

Je normální, že se cubis dost zahřívá s továrníma hlavama? Po pár potazích je dost horký.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod buban76 » čtv 23. čer 2016 17:07:42

Je to úplně normální ;-)

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod maries » čtv 23. čer 2016 17:14:44

Dík, už jsem se lekla, brala jsem ho bazarový.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod buban76 » pon 04. črc 2016 12:06:42

Podlehl jsem opět inovaci a zakoupil nové hlavy QCS a LVC do cubise, v naději, že to konečně bude krok kupředu, ale ouha. Vzhledem k tomu, že jsem tahač rovnou do plic, předem bylo jasné, že lvc hlava nebude úplně pro mě, ale zkusit se to musí. A musím uznat, že tahle hlava, je pro svoji cílovou skupinu, velmi povedená, už to tu v jiném vlákně psal Milan, takže by to bylo nošení dříví do lesa, ale konstrukce hlavy se vzduchem procházejícím skrz spirálku je funkční a spolu s claptonem, vyčaruje chuti i páry dostatek. Při otevření sání naplno jde i utažený potah do plic a ani tak to není vůbec špatné.
Naopak hlava qcs, s jednoduše vyměnitelnou vatou kolem notch coil, je na první pokus docela průser. Je to koncert bublání, prskání a střílení, pára nikde, o chuti, přes spálený jazyk, ani nemluvím. Asi po půl hodině odležení se situace malinko zlepšila a už se z hlavy dá vyloudit nějaká pára, ale stále to zůstává daleko za očekáváním a předpokládám, že se situace bude opakovat s každým dalším plněním. No nevím toto, proč neudělají i nějakou DL hlavu se vzduchem skrz spirálku, nechápu nebo jsem vemeno jen já a ostatním to hulí, jak lokomotiva... Zkoušel jste už někdo tu qcs hlavu?

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod heyoka » pon 04. črc 2016 16:27:59

Nejsi vemeno nebo jsme oba. Mám stejné poznatky.

[ Post made via iPad ] Obrázek
heyoka
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 46
Registrován: úte 10. kvě 2016 19:09:16
Bydliště: Opavsko
Národní vlajka:
Greece

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod Gorole » pon 04. črc 2016 20:41:19

Dnes dorazil Cubis PRO a je boží :-)
CHtěl jsem udělat recenzi, ale nejde založit téma.
Tak smůla :angel
Gorole
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 03. úno 2015 18:38:32

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod martini » pon 04. črc 2016 22:00:29

Mám z QCS podobný pocit, čekal jsem mraky a ono nic, zato egrip se clý žhavil asi víc jak ta slavná nočka. Nicméně vzhledem k tomu že má být QCS primárně určený pro DL, což rozhodně není můj šálek kávy, důvod proč jsem si ho pořídil byl jiný. Zalíbila se mi ta jednoduchá konstrukce a dostal jsem takový nápad, jak nahradit notch coil něčím jiným. Dneska jsem zbrousil náhradní keramiku do oddyho a vyrobil si takovou QCCS hlavu (quick ceramic change sys.) :D Spirálu jsem dal horizontálně kvůli snadnější výměně vaty. Funguje to, bohužel přívod vzduchu zespodu se mi vyřešit nepodařilo, takže popravdě moc výhod oproti převrtané hlavičce to vlastně nemá :mrk
A protože nás joyetech zatím nehodlá rozmazlovat vlastními keramickými hlavami, asi mi to nedá a zkusím ještě vykuchat něco od konkurence a někam to nacpat :D
Obrázek Obrázek Obrázek
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod Profivapers » sob 16. črc 2016 18:20:44

Sada eGo Mega Twist+ (http://www.joyetech.com/detail/?pid=179644) je baterie s regulací výkonu otočným kroužkem v její spodní části plus tank Cubis Pro. Ale musím říct hned zkraje, že Cubis Pro s LVC Clapton jede jak ďábel, fakt parádnicky, neprská, bez zádrhele kolem 15 W to čudí až až, ale zkoušel jsem i chvíli na 20 W a v poho i když to už je pára aspoň s tím původním naústkem, co teď mám, dost teplá. Na tu mojí pohodu zde kolem 13 W teplota pohodovka a chuťově podle mojí huby moc dobrý. LVC Clapton "ožívá" už lehce pod 10 W. Ani jsem nevěřil, že ta hlava tak frčí na třeba 15 W a porovnal tu Twist+ baterii jestli "nekecá" stupnice. Pocitově na různé nastavení výkonu s Evolv DNA a fakt že jo, nekecá! Plnění a praktičnost také spokojenost. Zprovoznění třicet vteřin, pominu-li chvilku čekání než nasaje nová hlava. Regulaci přístupu liquidu - zásobování mám u LVC Clapton otevřeno na max. Na spodní dosedací části lemu čepice trošku chyby v nástřiku a barva, ďubky i trochu na o-kroužku, ale nic zásadního a není to zvenku vidět tak pro pořádek. Zpracovaný také slušně až na nějaký ty pididetaily v barvení, který v podstatě nejsou vidět. Převládá zatím velká spokojenost jak jede a chutná plus praktické.
Trochu jsem to editoval něco doplnil a stále platí i po několika nádržkách, skvělé. :smoke Akorát pozor, ať je při používání zanořena spodní část hlavy v liquidu, pokud je ho méně a to nejlépe stále. Jinak hned při druhém potahu, kdy hlava nenasává liquid, si v ní můžeme připálit vatu. :smoke

Té baterii zakládat vlákno nebudu, když už je Cubis tady a myslím, že sem bude patřit i Cubis Pro tak jen trochu mimo napíšu.. Baterie eGo Mega Twist+ s integrovaným článkem 2300 mAh, dobíjením přes Micro-USB a plynulou regulací výkonu (5-30 W) otočným kroužkem v její spodní části podporuje odpor 0,2 - 3,5 ohmu. Jede fajn a dobře ve VW. Akorát závit 510 má stejně měkký jako VTC-mini. I je Cubis Pro dost volný v závitu té baterie tak se musí opatrněji. Už vidím, že se strouhá po pár šroubováních mosaz z 510 závitu baterie do závitu Cubise. Oddělovat atomizer od baterie moc často neplánuji tak dobrý i když myslím, že už by konečně mohl Joyetech přestat zrovna zde šetřit. Na světle je okem nepostřehnutelná indikace na baterii - stav nabití. Svítí to fakt málo a musí se zastínit a ještě i hodně zbystřit. Hmatník má mírně vůle do stran což v provozu neva. Nedá se tak lehko nahmatat po citu jako třeba na AIO, protože zde je téměř zároveň s tělem baterie. Ale stejně jsem s tou baterií celkově spokojen. Je poměrně lehká jako celek i s Cubisem, kde toho materiálu zrovna moc nedali oproti některým DIY atomizerům, ale zas je lehký a pevný také dostatečně. I se mi to jako celek tak nějak zamlouvá. Baterka má plynulou regulaci výkonu, která šlape a s triviálním ovládáním. Cubis Pro s LVC Clapton umí, bez problému, protékání a velmi jednoduše. Do ruky i na krk do pouzdra je to fajn, liquidem doplněno raz dva a co víc si přát. :smoke

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod StiGo » ned 17. črc 2016 23:49:48

Super, toto vyzerá ako ideálny nástroj pre začínajúceho vapera. Keď niekto nechce nastavovať údaje ktorým nerozumie a ani motat sa mu nechce. Aká je na toto cenovka?

Odoslané z SM-N910C pomocou Tapatalku
StiGo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 02. lis 2015 22:32:23

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod Profivapers » ned 17. črc 2016 23:59:55

Mám stejný názor. Dnes celý den používání s tím kompletem a to je paráda. :smoke CZ cena je v současnosti všude stejná tak ji uvedu. 1399 Kč. S tím, že součástí krom Cubis Pro a eGo Mega Twist+ baterie jsou dva naústky, čtyři hlavy, kus vaty a micro-USB kabel.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid 150W TC boxmod + cubis atomizér

Příspěvekod mrkson » pon 18. črc 2016 7:21:30

Asi jsem v jiném vlákně ale už jsem to taky někde psal že Cubis pro s LVC hlavou mi jede skvěle na 9W. Je to nejlepší hlava pro Cubise ale to se už opakuju.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků