• Reklama
 
 

Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Profivapers » stř 20. dub 2016 0:20:55

Zajímavá konstrukce, tank hranatých tvarů vycházející z osvědčeného atomizeru Cubis, populární funkční elektronika s úspěchem využívaná u nejlepších běžných TC gripů současnosti zde s osmdesáti Watty výkonu, integrovaná baterie a to celé jako ladící celek v do ruky dobře padnoucím kovovém kabátě, jistě potěší oko nejednoho vapera. Ale má i své ale…

Joyetech Cuboid Mini se dá pořídit jak kompletní set, mod - gripík samostatně anebo samostatný Joyetech Cuboid Mini tank.

Obsah balení kompletního setu Joyetech Cuboid Mini

1x Joyetech Cuboid Mini MOD
1x Joyetech Cuboid Mini tank
1x Notchcoil 0,25Ω
1x BF SS316 žhavící hlava 0,5Ω
1x BF Clapton žhavící hlava 1,5Ω
1x BF RBA hlava (vertikální)
2x náustek
1x micro USB kabel

Parametry Joyetech Cuboid Mini:
Rozměry kompletu včetně naústku: 124,5mm x 35,5mm x 22,5mm
Rozměry samostatného Modu: 76,5mm x 35,5mm x 22,5mm
Nastavitelný výkon: 1W-80W
Nastavitelná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/VT-Ni/VT-Ti/VT-SS316/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pro teplotní režimy 0,1Ω-3,5Ω pro VW a Bypass
Baterie: 2400mAh (zabudovaná)
Nabíjení: micro USB port
Kapacita tanku: 5ml
Možnost upgrade Firmware (současná verze je 3.00)

Vyrábí se v barvách: Černá, stříbrná, šedá, bílá, zlatá

Čip a ovládání je v podstatě shodné jako u osvědčených Joyetech Cuboid 150W TC, Wismec Presa TC 75W a eVic VTC mini

Po rozbalení první pohled ukáže povedenou designovou lahůdku s osvědčenými novějšími konstrukčně povedenými prvky od Joyetech, ale ten druhý (u mého kusu) už i chybky v detailech. Chybu na skle tanku, zevnitř z krajů vsazení do vnitřní kovové části, háže to takové těžko fotitelné něco a odření nad hlavním tlačítkem gripu. Jsou to detaily na první pohled na tomto hezkém kousku nepostřehnutelné, ale ten druhý prostě dojem z té věcičky kazí. Vidím klady, ale taky zápory a můj dojem je lehce rozpačitý. Nicméně si pohodově jednoduše bafám na hlavě BF Clapton, jelikož BF SS316 hlava na pohodový vaping s nižšími výkony pro použití s TC bohužel není součástí balení a nebýt občasného (šestkrát ze třinácti set stisknutí) ve stisknuté poloze seknutí, zakousnutí spouštěcího hlavního tlačítka, což vidím jako hlavní zápor a těžko říct zda jen mého kusu, tak není uživatelského problému. :smoke

Zatím pár fotek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Video (v angličtině)



Edit: Doplněny rozměry apod.
Naposledy upravil Profivapers dne úte 26. dub 2016 17:38:17, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod OldKalien » stř 20. dub 2016 6:35:11

Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Profivapers » stř 20. dub 2016 10:40:31

To je jedna z výhod Cuboid tanku oproti Cubis, že to sklíčko bude pravděpodobně odolnější vůči nějakému nešetrnějšímu zacházení případně pádu a v případě nechtěného prasknutí si s tím šikovnější určitě poradí narozdíl od Cubis, kde by to bylo jen těžko řešitelné. Ale k tomu už existuje dokoupitelná pouze ta část se sklem.

I když bafám zatím převážně na hlavě BF Clapton ve VW tak vyzkoušel jsem samo co šlo, včetně nové tzv. Notch Coil v TC-SS tak když někoho bude něco zajímat a budu znát odpověď není problém..

Jinak ten sekající se hmatník vypadá na problém konstrukční jak jsem se domníval a ne kusu. Stejný problém už hlásil i kolega "vod vedle".
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Profivapers » čtv 21. dub 2016 22:23:15

Tak a je to.
Tady šlo o to, že ten oválný hmatník se houpe jak kolíbka na části, co uvnitř spíná a pokud se nemačká přesně uprostřed tak se "zhoupne" a ta vrchní nebo a u mě častěji spodní část hmatníku se občas kousla. Zkusil jsem povolit ty dva vrchní šroubky, že sundám vršek (to je vidět na fotkách jak to vypadá), ale zkoušel jsem a bez svěráčku plus nějakých vložek, aby se to neomačkalo, doma s tím co mám k dispozici bych to nestáhl, je to na fest. Teda pokud bych to třeba nevzal na tvrdku do sikovek. :devil Tak jsem šroubky zas vrátil, že to vezmu do práce, když nevyjde varianta dva. Vzhledem k tomu, že jsem věděl, že dřou a šprajcují se ty boky hmatníku, což je vlastně vylisovanej tvar z plechu a i se mi zdálo, že je tam nějakej bordýlek tak jsem vzal nejslabší jehlu, co jsem doma našel, naklápěl si hmatník na strany a začíšťoval. Bylo to docela v některých místech hrubý tak jsem vzal jehlu i do kleští, poladil tomu boky do hladka i šponečka vylítla, přijde mi to, ale můžu se plést, že tam byl i ďubec nějakýho zbytku lepidla no a tak jsem si s tím hrál asi třičtvrtě hodiny a už to chodilo pěkně, ale pro jistotu hladkého chodu jsem ještě lehce olízl boky toho hmatníku vazelínou, promačkal, setřel nadbytek vazelíny a je to super. Teď to chodí parádně a můžu mačkat jak chci. Ono to totiž už začínalo být čím dál horší třeba při pětikliku už se to tak divně vracelo, teď fajnovka. A ani jsem se nepřipravil o záruku, kdyby třeba kiksla elektronika. Ještě že je třeba to občas po tom Číňanovi dodělat, jinak by mě to snad ani nebavilo. :chuckle
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod StiGo » čtv 21. dub 2016 23:15:14

Zaujímavé. Mne sa trochu zasekaval fire button pri veľkom cuboidovi ale za dva dni som si všimol že sa prestal zasekavat.

Odoslané z SM-T335 pomocou Tapatalku
StiGo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 02. lis 2015 22:32:23

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod vlastik63 » pát 22. dub 2016 9:13:54

Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod mrkson » pát 22. dub 2016 16:34:19

Když já jsem tak ulítlej na ty Cubisy, tak to vypadá že si ještě dnes zajdu pro tohoto hranatýho. Uvidím co tlacítko.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Tempter » pát 22. dub 2016 16:38:48

Tie velmi premyslam, ze ho kupim, v polskom obchode to maju za 49€ aj s dopravou...
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod mrkson » pát 22. dub 2016 16:40:36

U nás obchodě mají otevřeno do 20:00 tak stále jsem jako na jehlách. :)
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Profivapers » pát 22. dub 2016 16:55:24

Jsem s ním nakonec spokojen po tom doladění hmatníku. Není to úplně takovej "teréňák" jako iStick Pico, musí se na něj trochu opatrněji skrz to ne moc proti poškrábání odolné plexi, i na to tělo mi přijde, že se musí trochu šetrněji a pád by mu asi neudělal moc dobře, ale vypadá myslím fajnově. Oba jmenované dostanou silikonové návleky a pokud nenastane vyloženě nějaký kiks tak to budou myslím dobré praktické kousky na tahání i do dlaně.

Obrázek

Teď budu mít přes víkend víc času tak už se těším až si převrtám Clapton hlavu a namotám nerezem. Teď jsem chtěl i ještě pořádně ozkoušet funkčnost TC-SS "v tahu" tak používal jsem s Kayfun Mini V3, to dle předpokladu funguje perfektně a až vrtnu dám zas zpět Cuboid Mini Tank Clearomizer. :smoke
Naposledy upravil Profivapers dne pát 22. dub 2016 17:03:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Tempter » pát 22. dub 2016 17:02:33

Ma se.ete... musel som objednat :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod mrkson » pát 22. dub 2016 17:16:13

S "Kubou" počítám na takové to domácí mazlení. Jak dopadl testík s Notch hlavou?
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod Profivapers » pát 22. dub 2016 17:29:14

Na tu přišla řeč tady tak jsem napsal svoji zkušenost tam. Jinak gripík vypíná při napětí článku 3,4 V což je zas šetrnější k té li-pol co tam pravděpodobně je a přes šest mililitrů liquidu na té baterii určitě odbafám s tím Kayfun Mini V3 nastavení tak, jak to je na té fotografii výše. Ale přesně to změřené ještě nemám. Těch šest mililitrů je u mne ale jistých i když tipuju ještě trochu víc.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod buban76 » pát 22. dub 2016 17:36:13

Jestli je to na mě, test mě přestal bavit po šesti tancích, není to vyloženě špatné, ta hlava hulí, celkem i chutná, ale v porovnání s 0,5 ohmovou hlavou, kterou dlouhodobě používám, notch coil prohrává. Kouří i chutnají velice podobně, ale notch coil ke stejnému výsledku potřebuje dvojnásobek výkonu. Navíc se zahřívá celý cubis víc, než je zdrávo. Poslední dva tanky před koncem vždy začala z ničeho nic bublat a to neměla dělat Čeká ji pitva a spirálku zkusím oživit v jiném atomizéru.
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cuboid Mini MOD + Cuboid Mini tank

Příspěvekod meteleskublesku » pát 22. dub 2016 18:44:09

mrkson píše:U nás obchodě mají otevřeno do 20:00 tak stále jsem jako na jehlách. :)


Klid, na Smíchově jsou přece i přes víkend :chuckle .
Uživatelský avatar
meteleskublesku
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 11. čer 2015 3:40:42
Bydliště: Všude dobře, doma nejlíp

Další

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník