• Reklama
 
 

Smok alien 220w TC

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod Slimák » ned 25. čer 2017 18:48:00

Mám týden Alienta VB 1.0.2. FW jsem neupgradoval. Kupoval jsem stříbrnou verzi kvůli negativním ohlasů škrábání laku a ta stříbrná drží fest. Spínání je opravdu návykové, jak to má trochu zpětný odpor. Jedu zatím jen VV 40-50W na Smok TFV8 Baby s Q2 0,4ohm. Zatím maximální spokojenost. Přešel jsem z Cuboid Mini, který mám už jen na MTL s 0,6ohm.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod hladik2 » stř 28. čer 2017 20:11:35

Jak nastavíte odpor spirálky,mně to bere od 0.8výš???
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod buban76 » stř 28. čer 2017 20:14:02

Jestli ti to nebere spirálku s nižším odporem, je něco špatně, reklamuj ho.

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod hladik2 » čtv 29. čer 2017 18:09:19

Co zkusit firmware,na stránkách Smoktech je 1,32 Díky
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod Slimák » čtv 17. srp 2017 11:42:57

21.8. by to byli dva měsíce spokojeného provozu Aliena, ale včera mi z ničeho nic kleknul displej a už jsem ho nerozsvítil :angry . Grip jinak funguje. Pravděpodobně chyba elektroniky, nikdy nedošlo k žádnému pádu a po dvou měsících, až na spodní poškrábanou základnu vypadá stále výborně. Takže reklamace. Tak jsem si zvyknul na funkčnost a spínání, že jsem hned objednal AL85, chybí mi něco menšího/diskrétnějšího :nod
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod hladik2 » čtv 17. srp 2017 12:57:48

DSCN0081.jpg

Zde Alien po dvouměsíčním provozu,jěště že to byl dárek.Výrobce by se měl stydět,lak z toho leze dolů jak po másle
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod toso1112 » pon 06. lis 2017 15:47:33

Zdravíčko, rozmýšlal som nad upgrade celého môjho setupu, ktorý mám teraz. Hľadal som niečo, čo by mi sadlo a popravde som sa akosi vždy držal pri alienovi. Momentálne fičím na Joeyetech evic vtc mini a chcel by som upgrade (atomák Aspire cleito 0,4ohm). Vadí mi to, že baterka skapína pomerne rýchlo a chcel by som aj lepší atomák (tento už preteká), ale zároveň aby som si sám nemusel motať špirálky (viem, že taký Siren 2 by bol pecka, ale tam sa tie špirálky musia motať :/ )
Preto som rozmýšlal nad alienom, ktorý sa mi páči dizajnom, kompaktnosťou a v kite s TFV8 baby vyzerá celkom slušne. Samozrejme som len nejaký rookie, ktorý úspešne prešiel z pyra od mája, ale chcem už niečo lepšie. Cena tak do 100€ aj s baterkami ideálne, pokiaľ sa však oplatí, rád priplatím. Hlavne nech to nie je nejaká veľká krava, nech sa s tým kľudne dá chodiť von a tak. Bol by som vďačný za radu :)
toso1112
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 08. kvě 2017 15:30:10

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod Jirkator » pon 06. lis 2017 16:47:18

A co bys chtěl slyšet od nás? Jestli je to dobrá sestava? Pro mne třeba ne, pro jiného ano. My vážně netušíme, "co by Ti sedlo" a tys nám to moc nepopsal. A navíc jsi ve špatném vlákně.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Smok alien 220w TC

Příspěvekod dagx » čtv 19. črc 2018 21:45:56

Zdravím.
Forum sleduju dlouho a získal jsem zde dost informací ale je to můj první příspěvek. E-kouřím 10 let. Mám zkušenosti především s genesis systémy a různě podomácku vyráběnymi mechanickými gripy. Loni jsem zkusil trochu zainvestovat a koupil aliena. Nedávno přibyl i e leaf i stick se siren 2 a to vypadá jako ideal pro mé potřeby (mtl a motání svých spirálek).

K tomu alienu. Co se týká povrchové ůpravy tak můj kus je dost odolný.Táhám to denně po stavbách v kapse u montérek a barva drží.Spíš byla snaha to ůmyslně odřít ale k výsledku co jsem zde viděl jsem se nedopracoval.Mám dva problémy.

Jeden se týká asi softveru. Našel jsem podobné otázky ale ne odpovědi. Ukazatel baterie na displeji v levo občas ukazuje baterii téměř na nule nezávisle na tom jestli baterie prohodím nebo vyměním.Je to určitě nějaká vada elektroniky.V tomto stavu nelze ani nabíjet přes vestavěný usb konektor. Není to ale trvalý stav. Někdy je to OK a vše funguje normálně.

Druhý problém je mechanický. Dva vruty které jsou zhora u závitu na atomizer se postupně časem vytrhly z plastového závitu. Nahradil jsem je jinými delšími s metrickým závitem ale po nějaké době došlo opět k vytržení a po rozebrání gripu se celá plastová část ve které mají šroubky držet vysypala.Už je není kam přišroubovat. Pružina pod závitem to celé tlačí ven takže rychlé levné řešení byla stahovací páska.Tlak pružiny je dost velký a nechápu to plastové tělo.Tam ty šroubky držet nemohou.Nemá někdo nějaké jiné řešení?

Miloš

Obrázek
Obrázek
dagx
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. čer 2018 19:31:06

Předchozí

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků