• Reklama
FastTech
 
 

Evic Primo 200W

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod OldAlien » pát 20. říj 2017 5:21:31

Je také možné, že Tvůj problém je zcela opačný. Tvé atomizery májí dlouhé závity, nebo moc vystouplý centrpin a po našroubování nadoraz, moc mačkají na cetrpin módu a dochází ke zkratu.
Vezmi si na pomoc displej módu. Promáčni power až displej napíše "No atomizer" a rychle došroubuj atomizer, aby jsi stihnul na disleji načtení odporu. V tom okamžiku už dál nešroubuj a podívej se, jaká je fuka pod atomizerem.
Jestli je ještě veliká, tak to znamená, že pokud by jsi dál pokračoval v utahování atomizeru, tak už tlačíš centrin módu, moc do hloubky a atomizer je třeba upravit.
Buď podložit podložkou, zašroubovat více centrpin, ubrousit podložku pod pinem atomizeru atd.
Pokud tam již pod atomizerem ale žádnou fuku nemáš, tak na zmíněných atomizerech, je centrpin krátký a je ho nutné podložit.
Na mém eVic Primo mini SE, je každý atomizer nepatrně, téměř neviditelně, nad základnou módu, což je způsobeno, vyšším středovým osazením, kolem centrpinu módu.
Všechny mé atomizery, mají kontakt s módem OK.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Tom59 » pát 20. říj 2017 8:27:42

Zkoušel,jsem všechno,problém je spíš v tom konektoru.V manuálu jasně píšou " Depth of 510 pins applicable 4-5,5mm " a u
tohoto kousku je minimální hloubka nezamáčklého centrpinu asi 5 mm,proto při minimálním kontaktu tam může vznikat studeňák.
Přece nebudu kvůli jednomu box modu ničit všechny atomizéry
Konečně mi dnes odepsali,posílám zpět do FT na výměnu.

Obrázek
Uživatelský avatar
Tom59
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 19. srp 2017 0:00:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Tom59 » stř 01. lis 2017 17:35:22

Tak mi posílají z FT nový.Mám strach,jestli to nebude stejný nebo hodně podobný,jako zde v recenzi od Rumlika
http://www.e-cigaretafans.eu/recenze/evic-primo-mini-procore-aries

Zřemě pod těmi centrpiny místo pružiny je asi kus hadru nebo něčeho hodně podobného nepružného !!!
Uživatelský avatar
Tom59
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 19. srp 2017 0:00:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod roberto7 » stř 01. lis 2017 18:57:29

Tak pak už poslední možnost: rozdělat a vyměnit 510 konektor.
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Tom59 » stř 01. lis 2017 20:08:00

To mě na padlo už u toho prvního,ale nechtěl jsem ho rozdělávat,abych nepřišel o záruku.Boční šroubky jsou totiž umístěny pod tou
"carbon fiber" samolepkou.Ta už asi napodruhé nebude tak držet.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom59
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 19. srp 2017 0:00:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod peco » čtv 02. lis 2017 9:17:05

Môj eVic Primo Mini má podobné problémy. Pokiaľ som naň dával Cubis Pro a Cubis2, tak bez problému. Akonáhle som naskrutkoval KF mnini V3, zostal center pin v zatlačený v 510ke a mod už iné atomizéry nevidel. Proste môj KF mini V3 má dlhší center pin, konektor v mode je slabo odpružený a KF ho zatlačil tak, že ho pružina nevrátila späť.
Vyriešil som to pomocou tenkého skrutkovača a pinzety. Opatrne som zatláčal tesnenie okolo center pinu v mode a zároveň som opatrne ťahal center pin hore. Konektor sa dostal do pôvodnej polohy a mod už s Cubis-mi pracuje ok. To tesnenie okolo stredového kontaktu bránilo jeho vráteniu do východzej polohy. Po mojej úprave už konektor pruží ok, ale nesmiem dať atomizer s dlhším cp, inak opäť tesnenie začne blokovať pružnosť konektoru.
Neskôr som upravil aj center pin na KF mini V3 na základe rady z fóra. Zbrúsil som izolačnú podložku skrutky center pinu tak, aby nevytŕčal viac ako je potrebné. Odvtedy som už na Primo mini stredový konektor neutopil.

/edit:
Tu je minirecenzia eVic Primo SE with ProCore SE

Závit 510 na mode je už na prvý pohľad lepší ako u predch. modelu. Mod má oproti predchádzajúcemu modelu logo na samolepkách, ale chýba mu logo na kovovom tele. Súčasťou balenia aj ochranný 25mm silikónový krúžok na tank, dve žhaviace hlavy Proc1(DL) a ProC1-S(MTL), dve tesnenia a kľúč na žhaviace hlavy.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Spodná časť aj veko na baterku je rovnaké ako u predch. modelu.
ObrázekObrázek

Atomizér ProCore SE je robustný 25mm s celoskleneným tankom. Pri výmene žhaviacej hlavy ProC je potrebné použiť kľúč, ktorý je súčasťou balenia. Liquid sa plní zo spodu. Tesnenie medzi tankom a AF zabezpečuje čierny krúžok na žhaviacej hlave a biely krúžok v tanku. Krúžok na reguláciu AF je čierny a silikónový. Žhaviace hlavy ProC1 a ProC1-S nie sú z SS, nefunguje TC SS316. Možno to premotám na SS316. Továrenské hlavy sú až na jednu (ProC1-S) určené na DL. Aj tá jedna MTL je na hrane, keďže má 0,25 ohm a použitie pri cca 35W. Chuťovo je to prijateľné, no teplejšie ako je moje gusto. DL hlavu som ešte neskúšal a asi ani nebudem.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Celkový pohľad a ďalšie rozdiely medzi predchádzajúcim modelom modu a SE. Najvýraznejší rozdiel je asi vo veľkosti displeja. SE model má len 0,96" na rozdiel od predchodcu, ktorý má 1,3".
ObrázekObrázekObrázek

A ešte detailnejší pohľad na AF
ObrázekObrázek
Naposledy upravil peco dne stř 18. črc 2018 8:01:15, celkově upraveno 1
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Tom59 » čtv 16. lis 2017 16:27:55

Tak dnes mi přišel z FS (odesláno 1.11.) vyměněný eVic Primo mini a vše už je,jak má být.Minimální hloubka nezamáčklého centrpinu je asi 3,7 mm a po zamáčknutí (maximální jsem raději ještě nezkoušel)
se vrací na původní místo.Teď to načte všechny moje atomizéry.Ta carbonová samolepka je dobře zařízlá,perfektně lícuje,líp,než u prvního kousku.Hle,když se chce,všechno jde.Nemusel jsem ale na to čekat skoro
2 měsíce.Problém byl zřejmě rozšířenější,protože tentokrát kvůli reklamaci nechtěli ani video,stačilo jim jen těch pár fotek,které jsem jim poslal hned zkraje.Poštovné mí vrátili během týdne,dřív,než jim došel balíček
Uživatelský avatar
Tom59
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 19. srp 2017 0:00:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Evic Primo mini - poškodená flash

Příspěvekod peco » stř 18. črc 2018 9:08:14

Pred dvomi mesiacmi mi spadol Evic Primo mini na zem a odmietol so mnou spolupracovať. Po zapnutí zasvietilo uvodne logo a nereagoval. Ani po pripojení k PC sa nechtyil, aby som ho prefleshoval. Zariadenie som rozobral, vyčistil a skontroloval. Žiadne anomálie som nenašiel. Pri potulkách som narazil na možnosť pre tieto zariadenia, o ktorej som nevedel. Tento postup by mal fungovať aj na zariadeniach iných výrobcov (wismec, eleaf, ...).

1. vybrať baterku
2. odpojiť zariadenie cez USB od PC
3. pri súčasne stlačených tlačidlách Fire a Right pripojiť cez USB k PC a pustiť tlačidlá (displej nesvieti)
4. spustiť flash utilitu a flashnut do zariadenia binárku

Podarilo sa, Evic Primo mini je opäť funkčný, no nebolo to také priamočiare :). Pri použití vyššie popísaného postupu nefungovala origo flash utilita od joyetech, ale len preto, že v zariadení bola undefined HW verzia. Preto som použil NFE toolbox a jeho FW updater, kde pomocou advanced/Change HW Version je možné meniť HW verziu. Po zmene (na verziu 1.0) už funguje aj Joyetech utilita, i keď nakoniec som doň dal líšku 180617.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Luka3 » ned 29. črc 2018 11:01:14

Začala se mi na eVic Primo Mini trošku odlupovat ta supacool "carbon fiber" samolepka, nemáte prosím, nějaký nápad jak, nebo spíše čím ji nahradit? Díky
eVic Primo Mini + Dvarw MTL + Fichema max 2mg nic s příchutí RY4 v opravdu nepatrném množství
Uživatelský avatar
Luka3
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 25. pro 2015 12:08:00
Bydliště: Přerovsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod dobrman » ned 29. črc 2018 15:47:45

Nechal jsem si udělat samolepku (vinylová autofólie s UV potiskem a motiv jaký si dodáš) na ty záda místo carbonu a náramná spokojenost
link máš v SZ...
takhle to mám teď
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků