• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Evic Primo 200W

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Wolfgar » pon 20. bře 2017 22:41:07

Az na to,ze je tam porad stejny chip a sebelepsi software ten hardware nezmeni, vubec nemluve o tom,zeje tam porad stejna 510ka, pouzite materialy a tak dale. Navic pokud se blbe nacita odpor tak mi za par minut nahrana krivka vazne nepomuze. Budu muset zkouset ruzne verze, projizdet nastaveni a snazit se to vyresit a vyladit s tim, ze dalsi problemy muzou prijit s dalsi novou verzi. To je vazne tak tezke pochopit, ze je rozdil mezi SW ktery ktery parta nadsencu dela na kolene a ani nema mod na kterem by to mohli testovat a spickovym chipem pro ktery vyviji software tym profiku ktery kazdou verzi pred vydanim dukladne testuje. To prece neni vubec jen o krivce a uz vubec ne o vymluvach, me to prijde jako naprosto jednoducha logika. Liska je urcite dobra volba kategorii pomeru cena/vykon ale to nejlepsi co je urcite ne.

Kazdopadne to uz jsme OT,shrnuto - na nekterem Primu liska jde, na nekterem ne. Pravdepodobne to je verzi lisky, mene pravdepodobne hardwarem - s tovarnim FW funguje bez problemu. Tovarni FW ma TC v te cenove kategorii pomerne dobre a spolehlive, rozhodne lepsi nez jake maji v zakladu levnejsi mody takze tech duvodu k pouzivani lisky neni tolik. Takze lisku tam vazne nepotrebuji, az bude bezet na 100%, bude otestovano ze s ni spravne funguje i balancer a sprava baterek tak mozna, ale momentalne bych ji opravdu nedoporucil na Primu nikomu kdo chce jen vzit mod a vapovat a nema naladu se v tom hrabat, neni to treba a i kdyz bude fungovat tak ten rozdil zas tak velky take neni.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Reklama

FastTech

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod roberto7 » pon 20. bře 2017 22:51:55

Wolfgare mně funguje Arctic v Primu na jedničku.A balancer?Na něj se.ru. :moon Externí nabíječka je základní výbava vapera!!!!! :D
A když se bavíš o vývoji sw tak Vortex vykoumal jeden člověk a pouštěl ho mezi lidi.Dolaďoval to průbežně a teď je naprosto perfektníííííííííí. :yes :yes
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Wolfgar » pon 20. bře 2017 23:33:07

Vzdyt rikam - nekomu funguje a nekomu ne, nejsem tu jediny kdo na problemy s liskou narazil, nejspis tu bude i nekdo trpelivejsi kdo si po hodine s blbnouci liskou nerekl kaslu na to a nevratil tam firemni SW. A na nejake extrerni nabijeni jsem vazne moc linej, mam na stole navrtanej dobijeci USB hub 4x2A a tam to vsechno vecer pichnu a neresim, drtiva vetsina modu je na to stavena, ty chipy jsou v dnesni dobe vyvijeny tak aby sly dat do modu s fixnimi multiclankovymi bateriemi, externi nabijecka mozna BYLA nutnou vybavou kazdeho vapera, ale dnes uz vazne neni nutnosti, primo balancer ma a funguje naprosto bezproblemove, alespon s firemnim SW tak co resit.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod samos12 » pon 20. bře 2017 23:40:27

ked si toto myslis tak si na velkom omyle :) ale na to prides aj sam
samos12
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 21. bře 2013 3:37:52

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod roberto7 » úte 21. bře 2017 2:02:30

Přesně tak,čas mu ješte ukáže jestli vydrží USB takovej nápor :chuckle a pak bude velkej pláč! :cry
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Wolfgar » úte 21. bře 2017 7:16:13

U DNA verim, ze vydrzi a u takoveho witchera nebo prima? Dva roky zaruka a kdyz odejde po zaruce tak neresim, levny mod je take spotrebni zbozi. Nicmene opet, mody s integrovanymi bateriemi ktere se jinak ani nenabiji bezne funguji roky takze by me docela zajimalo o jakem casovem horizontu se tu bavime? Jako ze mi mod a baterky nevydrzi treba pet let? Za pet let to bude zastarale haraburdi, podivejte se jak se mody vyvinuly za minulych pet let. Takze bud ho spokojene poslu do duchodu a nebo u kousku ktery mam rad designove stejne budu chtit vymenit chipset za novejsi. Porad nevidim ten velky problem :D
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Tempter » úte 21. bře 2017 11:52:00

Divne, dva mesiace po predstaveni eVic Primo Joyetech predstavil novsiu verziu eVic Primo 2.0 - http://www.joyetech.com/product/evic-pr ... -unimax-2/
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Hans82 » úte 21. bře 2017 14:24:27

Taky jsem četl. Hlavně psali o novém konektoru, takže možná reakce na špatné recenze.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Kammi » úte 21. bře 2017 14:45:57

Nebo na predatora

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Kammi
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 58
Registrován: ned 29. led 2017 2:01:06

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod OldAlien » úte 21. bře 2017 16:07:09

Hans82 píše:Taky jsem četl. Hlavně psali o novém konektoru, takže možná reakce na špatné recenze.

Cituji výrobce:
"EVIC Primo 2.0 s Unimax 2
Použitelné pro různé nádrže

Nádherný odpruženými 510 konektor EVIC Primo 2.0 platí pro nádrže s 510 délka se pohybovala v 4.0mm až 5,5 mm. Tanky jsou také možnost jít až do průměru 25 mm, jak si přejete."
Měli by stahnout všechny doposud prodané i neprodané kusy a osadit je odpovídajícím 510 konektorem. A to je konec pohádky. :head
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Wolfgar » úte 21. bře 2017 21:55:31

Uvidime jestli budou alespon reklamace v1 vymenovat za v2, stazeni vsech kusu by bylo urcite nejvic fer a zrovna gigant jako je joyetech by to nejspis i ustal, ale tolik uz clovek cekat nemuze. Ja jsem na svuj kus na pevno prilepil chladic s poradnym hlubokym odpruzenym 510 pinem takze mi to zas tolik nevadi, ale je to od nich trochu fail.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod chris_cz » úte 21. bře 2017 23:56:30

- řekl bych že reklamace by měla šanci, jen pokud si člověk vylosoval set, kde by zlobil setový atík s šroubením gripu. A že se takové sety rozhodně v prodeji semtam vyskytovali.
- imho skvělá zpráva, elektronika je zjevně identická s predátorem (skvělé pro AF), pokud použili i shodnou montáž v jámě 510 závitu, tak se z výběru zda-li predator nebo primo stane pouhá otázka detailů v osobních preferencích.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod MrWhite » pon 27. bře 2017 12:48:15

OT: Odkaz pre espezetka (viem že sem nechodí ale posunul vývoj AF pre eVic PRIMO o hodne veľký kus)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrWhite
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 18. čer 2015 13:32:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod vlastik63 » sob 08. dub 2017 14:20:17

Soutěž o 10 kousků eVic Primo Mini & ProCore Aries https://wn.nr/RshhrW
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Evic Primo 200W

Příspěvekod Tom59 » čtv 19. říj 2017 20:09:45

Abych navázal na předchozí příspěvek,pořídil jsem si toho drobečka eVic Primo Mini.Je lehoučký,dobře padne do ruky,ale problém.
Závit 510 je zase pro změnu příliš hluboký.Centrpin se zdá být slušně odpružený,ale co je to platný,když na něm dobře fungují jen
Digiflavor Siren GTA MTL,KangerTech Protank 4 a jeden z mých čtyř Kanger SUBTANK-MINI.U ostatních,např,Avocado,
Kayfuny verze 3,4,5 sice box mod po našroubování odpor načte,dá se vapovat,ale po chvíli nečinnosti (zhruba tak 3-5 minut)
eVic hlásí Short atomizer,dále se na displei objeví O Ohm.Pokračovat se dá jen tak,že se atomizér vyšroubuje a znovu našroubuje,
což je pakárna.Pišu samozřejmě jen o atících z mých zásob.Nejdřív jsem si myslel,jestli to není chyba firmware,ale po updatu
na poslední verzi stejný problém
Na obrázcích pokus s Kayfunem V5

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Tom59
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 19. srp 2017 0:00:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků