• Reklama
 
 

Wismec Predator

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » pát 31. bře 2017 18:09:17

Napíšu zde pár mých poznatků k tomuto modiku.

Modik je to hezký a zpracování bezchybné, vše na sebe lícuje. Displej vypadá větší než ve skutečnosti je, stejný má třeba Wismec RX200s a Joyetech Cuboid, jen to krycí plexi je u Predárora delší . S tímto firmware je displej na slunku skoro nečitelný. Počítám že podsvíceni s novou verzí firmware změní. Grafický mi vadí to světlé podbarveni těch čtverečků ve kterém se ztrácí informace v nich zobrazené.
Co se týká 510, ten je velice dobrý a hlavně poměrně hluboký, nemám problém i s dlouhým závitem na jakémkoliv atiku. Dlouhé tlačítko "fire" je super a má jistý, zato ale poměrně hlasitý klik.
Víko baterie je plastové a je lehce zapuštěné do těla modu.
Černé boky jsou na slunku jakoby perleťované a pravě u těch bočníc bych viděl největší problém. Je tu mezera, takže se zde bude usazovat bordel ( prach , chlupy, pot a různé jiné věci s čím se každým dnem potkávám).
TC funguje velice dobře, ale DNA to není.
Firmware je víceméně odfláknutý přijde mi to jako by vzali software vydaného před rokem pro Cuboida, graficky ho zprasátkovali a šup s ním do Predatora. Když už tu zmiňuji Cuboid. Predator je o něco menší, užší a hezčí.
Těším se až vyjde liška a nedostatky soudruhy vydaného firmware odstraní.
Když už nabízí možnost použít jako Power Bank, tak proč tato malá součástka není ve standardním dodávaným příslušenstvím. Zase kvituju že se tato fce zapíná přes menu a sama se nezapne. Třeba jako je tomu na Vamo přes stlačení dvou tlačítek a okamžité aktivaci.
Zkusil jsem i nabíjení baterií které je díky balanceru možné a funkční. Při použití 2A adaptéru se mód ale docela dost zahřívá a tak bych používal 1A nabíječku které bude šetrnější k bakteriím i samotnému modu. Doporučuji ale externí nabíječku, ta je jistota.
Editováno po pár dnech používání.
Když to po sobě čtu, tak jsem mu docela naložil, ale hledal jsem hnidopišsky co mu vytknout aby nebyl zas až tak dobrý.

Když by vás něco zajímalo ptejte se.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Srovnání Joyetech Cubis vs. Wismec Predator
Obrázek
Mód Power Bank
Obrázek
Problém s 510.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil clovicek0 dne ned 23. dub 2017 21:00:24, celkově upraveno 2
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » ned 09. dub 2017 3:27:56

Wismec spustil klikačku o 8 Predatorů viz: https://wn.nr/BSRUs8


Píšu z mobilu
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod 1AE6308 » ned 09. dub 2017 8:36:58

Človíčku až pro něj bude ArcticFox tak bude i displej ;)

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Wismec Predator

Příspěvekod vlastik63 » úte 18. dub 2017 12:59:54

Moje první dojmy po rozbalení.
1. vzhled je moc pěkný je to krasavec, povrchová úprava je zatím perfektní.
2. vadí mi ostré hrany na spodku modu nechápu proč to nemá sražené hrany jako nahoře no čekám na pláštěnku která to vyeliminuje. (to je asi věc která mě nejvíc mrzí)
3. zatím jsem se nesžil se spínáním no to se určitě časem poddá.
4. displej je opravdu míň čitelný doufám, že to liška pořeší.
5. TC zatím funguje na mém Claptonovém setupu korektně.
6. závit 510 i odpružení je velice dobré.
No za ty prachy co jsem dal jsem spokojený s nákupem a doufám, že to bude stejný tahoun jako RX200 či Presa 100.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod buban76 » pát 21. dub 2017 5:50:11

https://youtu.be/YvLb613iOuo


Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Suchac » pát 21. dub 2017 8:46:01

No tak to je pěkně přiblblý. To stačí, aby ti to spadlo atikem k zemi a už se to asi hne... Proč to udělali takhle blbě? :head
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » pát 21. dub 2017 9:18:59

Já bych to tak tragicky neviděl. Teď jsem to zkoušel na mém Predatorovi a závit se ani nehne a to jsem to opravdu nešetřil. Možná když bych na Predatora nasadil Kayfun a s nerez trubkou místo skla a zapáčil?
Nějak tam ten závit držet musí a podle toho co jsem viděl na tomto videu to není provedené zas tak hrozně. Když by se mi náhodou tato zavitova vložka povolila, tak ji přilepim dvousložkovim lepidlem a už se ani nehne.
Přijde mi to tak, že jako musím za každou cenu přece něco najit.
Třeba se pletu a na některých modech jdou ty vložky vytáhnout lehce, ale u mě drží a ani se nehne. Je pravda že jsem nezkoušel vyšroubovat ten nerez závit, abych měl větší páku. Atik jsem nedotahoval do konce a nechal jsem si mezeru cca 2mm mezi modem a Taifunem GT2. Závit se nehnul.

Odesláno z mého Elite 1 pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod OldAlien » pát 21. dub 2017 9:19:28

Pleteš se!
Je to držené na tisíci-hranu, který sice brání celkem spolehlivě pootočení, ale nikoliv vyviklání s tahem nahoru. U některých genesisek, jde třeba čepice na dvou o-kroužkách hůře stahnout, tak se používá právě lehké viklání a tah nahoru.

Okamžitě bych ten 510 závit atomizerem vyviklal a šupem zpátky prodejci. Zachránit investice, je jediné řešení, které má v tomto případě smysl.
Od tohoto výrobce, už nikdy nic více. Je to výsměch zákazníkům, když jeden pasqvil nahradí druhým a druhý třetím. Pokud Ti to příjde jako hledání bezvýznamných blešek, je Tvůj problém.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » pát 21. dub 2017 9:30:06

Nic pevnějšího a většího jak Taifun GT 2 nevlastním a tam se ten závit nehnul.
Všechny ostatní atiky mám se sklem.

Odesláno z mého Elite 1 pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod OldAlien » pát 21. dub 2017 9:38:17

Ono bude časem stačit, trochu zápasit se sundáním driptipu, který bude dost na fest. To je přesně ten pohyb o kterém mluvím. Jediná eliminace by spočívala v tom, že nebude pod atíkem sebemenší fuka.
Čím vyšší bude atomizer, tím větší páka bude působit na ten 510 závit. Dneska si to pohlídáš, ale do budoucna to možná neuhlídáš.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jirkator » pát 21. dub 2017 10:03:44

Nějak to ven dostat musel a montpáku asi nepoužil.
Jestli stejně udělané i Primo V2, tak to možná bude lepší ta původní verze. :hammer_head:
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » pát 21. dub 2017 10:27:24

Zkusíte to ještě někdo vypačit ven když mě se to nepodařilo?

Odesláno z mého Elite 1 pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod buban76 » pát 21. dub 2017 10:41:22

Ale on to Daniel taky účelově nepáčil, prostě se to časem stalo a prý těch ohlasů má víc...

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jura_Kric » pát 21. dub 2017 10:51:09

A porovnaní s Evic Primo v2?


Sent from my iPad using Tapatalk
Jura_Kric
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 12. lis 2015 3:24:47

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » pát 21. dub 2017 11:39:55

Zde je další video o problematice 510 závitu.
https://youtu.be/yghQ2UBbWas

Mé předchozí úvahy jsou v zadeli.....
Moje foto.....
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Takže do Renaultu

Odesláno z mého Elite 1 pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků