• Reklama
 
 

Wismec Predator

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » sob 22. dub 2017 11:21:48

To je bez debat že u modu očekáváš plně funkční výrobek.
Pro prodejce to bude docela náročné a nedivil bych se když zdraží Predatora, už budou muset počítat že se Predator bude hodně reklamovat a jim vzniknou náklady na přepravu. Počítám že místní prodejci to budou řešit nákupem lepidel a budou závity sami lepit.

POZOR!
Jedna velká nepříjemnost je že závit nejde zatlačit zpět (lisu nemaje) na své místo celý. Mám teď mezi Sirénou a Predatorem dvou vlasovou mezirku a níž prostě nejde. Zkusím ještě vyčistit dosedaci plochu vně modu.


Odesláno z mého Elite 1 pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jirkator » sob 22. dub 2017 11:41:49

Vem to kladivem.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod OldAlien » sob 22. dub 2017 18:01:55

Ono najít původní postavení, jak to do sebe zapadalo, bude dost oříšek. Když to netrefíš, tak hrneš materiál před sebou a na dně je ho potom moc, proto ta fuka.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod vlastik63 » sob 22. dub 2017 20:37:30

No to jste mě moc nepotěšili! Zatím tedy funguje normálně, ale časem se to jistě domrví i mě.Začínají mě pěkně kakat ty světový výrobci hlavně z této stáje.Poslední a předposlední mod na houno to fakt není dobré.Čekám v brzké době Vestu a mám chmury co bude špatně tam.Jednoznačně za to může překotná výroba a předhánění se výrobců v nových modech bez kvalitního a hlavně delšího zkoušení jak se to bude chovat v provozu jinak by to přece nemohli pustit do výroby a k zákazníkům.Kdo si to nyní koupí? No nikdo jedině blázen a na nějaké verze V2 jim s.e.r.e pes nestojí to přece dvacku!Jestli neposkytne Wismec zdarma výměnu tak u mě skončil!!!
No navrhuji založit vlákno o problémových modech jako výstrahu pro ostatní aby do předu věděli co tedy rozhodně nekupovat! :angry
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Wolfgar » sob 22. dub 2017 21:46:21

No osobne bych 35$ u modu opravdu povazoval za lowend kdyz kvalitni mody lepsich vyrobcu jako napriklad Dicodes, Asmodus, Arctic dolphin nebo Vicious ant zacinaji od 50-60$ a vys az do nekolika set. To, ze ty levne mody cesti prodejci casto prepali aby meli vetsi marze je uz otazka jina. Kazdopadne co se kvalitnejsich dvoubaterkacu tyce ted treba vysel designove velmi pekny Smoant Charon 218W za velmi solidnich 50$. Nicmene pokud si chcete byt plne vedomi moznych nedostatku tak jine reseni nez brat mody ktere jsou uz treba alespon par mesicu na trhu neni, s kazdou novinkou clovek riskuje.
Ale uprimne mi prijde mi tahle uroven paniky prijde trochu prehnana, tu 510ku se tu povedlo vytahnout jednomu cloveku a ten to rval umyslne. Jestli to vydrzi nebo ne a jaky to bude problem uvidime stejne az casem.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Wismec Predator

Příspěvekod roberto7 » sob 22. dub 2017 21:54:05

Chtěl bych mííííít vaše problémy! :chuckle :chuckle :chuckle :D :D :D
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Wismec Predator

Příspěvekod OldAlien » ned 23. dub 2017 5:27:46

Není to tak dlouho, co jsi tuším eVic Primo reklamoval!
Výsměch ostatním, není tedy úplně na místě.
Takže Vševěd, také asi nebudeš :mrk
Naposledy upravil OldAlien dne ned 23. dub 2017 5:37:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod roberto7 » ned 23. dub 2017 5:29:34

To nebyla Presa,ale Primo!!!!!!!!!!!Mám už jenom takový mody,kde tohle nehrozí.
Naposledy upravil roberto7 dne ned 23. dub 2017 5:38:27, celkově upraveno 1
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Wismec Predator

Příspěvekod OldAlien » ned 23. dub 2017 5:43:18

No jistě, takových je nás víc. To však není důvod, nasázet šňůru chechtálků, jako přilepšení těm, co si koupily cenově dostupnější HW.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Wolfgar » ned 23. dub 2017 7:33:00

OldAlien píše:Není to tak dlouho, co jsi tuším eVic Primo reklamoval!
Výsměch ostatním, není tedy úplně na místě.
Takže Vševěd, také asi nebudeš :mrk


Nikdy jsem se tu nikomu nevysmival, u stroze informativniho prispevku ktery pouze poskytuje alternativy vyrobcu s lepsi kontrolou kvality pro ty kteri s vyrobni kvalitou wismecu nejsou spokojeni ani nechapu kde to vidis. Asi tam kazdy vidi co tam chce najit i kdyz to tam neni, nebo uz nevim a v takovem pripade je asi zbytecne psat cokoli. Nicmene obavam se, ze tva dokonala pamet te klame. Primo jsem nikdy nereklamoval. Nejspis jsi si vzpomel jak jsme tu resili nakup v cechach vs v zahranici a resili teoretickou reklamaci tam. Primo jsem opravdu v cechach nakonec koupil, rozdil v cene zrovna u tohoto modu nebyl dost zajimavy nicmene stejne se mi reklamaci resit nechtelo a radeji jsem si ho opravil sam. Funguje bez problemu, zmrsenina nebo ne je asi otazka vkusu, ja jsem si svuj mod upravil tak aby se libil me tak nevim jestli se za to mam stydet kazdopadne uz mam zajemce odjinud takze tam neni co resit, rozhodne ne ve vlakne wismec predator.

K predatoru a cenove dostupnemu hardware rozhodne bych se za jeho pouzivani nikomu nevysmival kdyz ho pouzivam take, pred par posty jsem tu zminil ze dokonce predatora jsem objednal druheho, pro me je to idealni mod, problemy s drobnymi nedostatky a kontrolou kvality si vyresim sam a pak mam za bezkonkurencni penize mod s dobrym chipem a vsestranym software. Mod ktery mohu brat do hospody, na bitvy, akce, festivaly a nemusim se tolik bat, ze ho ztratim nebo znicim. A pokud se telo modu znici chip mohu vyuzit v nejakem svem kutilskem projektu. Nemyslim si tedy, ze to je nevyhodna koupe, vubec ne, jen proste ta levna cena ma take svou cenu a komu to opravdu vadi muze se porozhlednout u vyrobcu stredni tridy a nejspis bude spokojenejsi.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Wismec Predator

Příspěvekod OldAlien » ned 23. dub 2017 10:18:10

Logicky je evidentní, že můj příspěvek nepatřil Tobě, tak se probuď a jdi si na chvílku lehnout, jsi asi přetažený, nebo už paranoidní?
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod hexealt » pát 19. kvě 2017 10:39:43

Zdravím.
I přes upozornění na nedostatky (závit 510) jsem zakoupil Predátora, neb lahodí mému oku a spokojeně jej používám ve spojení s Liškou (170510). Jelikož již drahná léta mé oko nedosahuje kvalit zraku orla, nasadil jsem brýle, bych se pokochal displayem a ejhle...! Za symbolem baterie vidím zobrazen vykřičník. Mé znalosti v oblastech, kde se vyskytuje jakékoliv el. napětí jsou zhruba na úrovni mého zraku (taky nic moc) :blush tak se ptám Vás, komu tento obor není cizí.
1. nastavil jsem někde něco blbě?
2. snaží se mi mód naznačit, že se děje něco nekalého?
3. je zobrazení vykřičníku normální a já se jen zbytečně plaším?
Pro doplnění: nepozoruji, že by to mělo na funkci vliv (ani na funkci rostlináře) :chuckle , baterie Sony VTC6, vykřičník na mě svítí ať ukazují baterie 100 nebo 5 procent.
Děkuji za odpověď, či případné rady.
Uživatelský avatar
hexealt
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 07. kvě 2014 6:40:30
Bydliště: UL
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod vlastik63 » pát 19. kvě 2017 11:11:59

Jj je to upozornění že je větší odběr kvůli hodinám že máš nastaveno RTC/LSL.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jajin » pát 19. kvě 2017 11:12:17

Myslím, že ten vykřičník tam dává ArcticFox. Ukazuje tím, že je zaplá funkce udržování času nebo Light sleep mode, která zvyšuje spotřebu baterek.
If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat. If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle.
Smok Alien + Limitless XL, Evic VTC Mini + Digiflavor Siren 25 a Kayfun V5, Istick PICO + Avocado 22 RDTA SE, Hadaly klon
Uživatelský avatar
Jajin
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte 21. čer 2011 8:13:40
Bydliště: Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod hexealt » pát 19. kvě 2017 11:20:09

Díky za odpovědi, pánové. Hned je ten pohled na svět veselejší.
Uživatelský avatar
hexealt
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 07. kvě 2014 6:40:30
Bydliště: UL
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků