• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Wismec Predator

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Wismec Predator

Příspěvekod ZaMi74 » stř 24. kvě 2017 9:31:46

Zdravím všechny. S odstupem 1 měsíce bych se rád zeptal, zda se někomu dalšímu ze "šťastných" majitelů Predatora také rozpadl konektor 510 nebo se případně projevila jiná chyba?
Pořád se mi totiž líbí a stále mám chuť jej pořídit, i přes zmíněný nedostatek. Nejsem sice nějaký "mega kutil", ale koupit vodivé lepidlo a 510 přilepit bych snad zvládl :)
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Tempter » stř 24. kvě 2017 10:11:09

Mne konektor zatial (klop, klop, klop) drzi bez problemov. A pouzivam ho ako ktorekolvek ine mody...
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Wismec Predator

Příspěvekod clovicek0 » stř 24. kvě 2017 11:21:18

I s vytaženým závitem jde mod normálně používat. Ještě jsem ho ani nijak nelepil a to ho používám každý den. Je pravda že občas je vidět mezirka mezi artiklem a modem, ale stačí zatlačit na atik a závit se dostane na původní místo. S TC problém není a odpor je stabilní. Jinak žádný problém s Predatorem nemám a s Liškou běhá super.

Odesláno z mého Elite 1 pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod buban76 » stř 24. kvě 2017 12:25:45

Mě taky nezlobí a nijak ho nešetřím, na druhou stranu má přidělený atomizér a nic na něm nestřídám.

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod ZaMi74 » stř 24. kvě 2017 18:22:26

Díky moc všem za info.
Je rozhodnuto, jdu do nej :)

Update: mod jsem pořídil ve čt. 25.5. a po 4 dnech intenzivního používání musím říct, že zatím OK. Závit 510 drží (ale nijak výrazně jsem za něj nerval), s liškou se vyřešil jejich nic moc firmware a jsem spokojen. Akorát mi vadí, že některé atíky mají drobnou mezeru - např. Ijoy Exo RTA.
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod vocilko » sob 17. čer 2017 10:48:40

I u mě závit zatím dobrý, nic nepozoruju. A to jsem přehazovač atíků. První dvouválec, takže nezvyklé rozměry, ale v ruce sedí dobře, váha v pohodě, celkově dobrý pocit, takový chlapácký držení.
Překvapilo mě Fire, bral jsem ho i kvůli tomu velkoplošnýmu tlačidlu, ale u mě má poměrně velký odpor. Presu 75 zmáčknu a můžu držet pořád, u Predátora si musím dávat pozor, abych stisk nepovolil. Nevím jestli je to vlastnost nebo kusem, nebo jen nezvyk.
Oproti mým postarším modům jasný technologický pokrok. V originále i s Liškou hladký běh podle představ. Spokojenost. Jo, jen nabít v něm baterky fakt trvá. Tak uvidíme.
Joyetech eGO AIO Pro,
Aster TC MOD, Joyetech Cuboid mini, Wismec Presa TC 75W, Wismec Predator, CoV Callisto, Wismec Sinuous, aLeaf Invoke
Kayfun V3 mini, Kayfun 5, Tayfun GT III, Doggy Style, Phenomenon Lite, Zest, Hastur, Centaur, Ares,
Uživatelský avatar
vocilko
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 23. říj 2016 11:23:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod 01dodo » pon 03. črc 2017 10:03:16

Surne potrebujem poradit.Moj Predatorprestal fungovat. Zhaví ale nejde vypnut 5 klikom a ani 3 klik nefunguje , tak ze sa neda nastavit TCR. Skusal som preinstalovat software ale nepomohlo. Neake napady ?
01dodo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 27. zář 2015 19:35:46

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jirkator » pon 03. črc 2017 10:10:50

Máš tam originál firmware nebo ArticFox? Zkus tam nahrát ten druhý než tam máš.
Pokud to nepomůže, dej tam ten originální a jdi reklamovat.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod 01dodo » pon 03. črc 2017 11:14:26

Nahral som aj lisku , ale ani to nepomohlo. Potom spät orig softw. a ani to nepomohlo. tak asi len reklamacia
01dodo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 27. zář 2015 19:35:46

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jirkator » pon 03. črc 2017 13:45:01

Tak tam nech originál FW a začni hledat záruční list.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod ZaMi74 » pát 28. črc 2017 16:53:33

Tak nějak nevím ...
Predátora jsem pořídil u "vaší naší cigarety" 25.5. a fungoval naprosto v pohodě ... celkem 5 týdnů. Pak odešlo žhavící tlačítko :doh
Dáno na reklamaci, vyřízení trvalo bez 4 dnů měsíc a překvapivě mi mod "bez keců" vyměnili za nový. Včera odpoledne jsem si ten nový vyzvedl, večer nahrál Lišku a od dnešního rána ho používám.
Žhavící tlačítko zatím OK, 510 také vypadá v pohodě, ale pro změnu docela nepříjemně vrže plastový kryt na opačné straně modu, co vypadá jako falešné žhavící tlačítko.
Asi ho nějaký čínský soudruh špatně začistil, nebo nalepil. :doh

No nic, uvidíme, co se pokazí tentokrát a za jak dlouho ...
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod vocilko » pon 14. srp 2017 18:44:48

Ve vlákně "Ukaž na čem e-kouříš /foto a popis/" se s Predátory roztrh pytel... Přihoďte taky nějakou zkušenost sem.
Já po necelém čtvrt roce jeden zádrhel, ale ne vinou Predátora. Po výměně baterek hlásil odpor přes 4 Ohmy, u všech atíků, s Liškou i s origo. Po zažhavení zhasnul displej a konec. Nemohl jsem na nic přijít, dokud jsem si nevšiml, že jsem v nabíječce natrhl obal jedné baterky. Po výměně baterky všechno v pořádku. Tak kdyby náhodou, koukněte na baterky.
Závit 510 drží jak přibitý, po instalaci noční Lišky přestalo občasné hlášení zkratů, zatím plná spokojenost.
Joyetech eGO AIO Pro,
Aster TC MOD, Joyetech Cuboid mini, Wismec Presa TC 75W, Wismec Predator, CoV Callisto, Wismec Sinuous, aLeaf Invoke
Kayfun V3 mini, Kayfun 5, Tayfun GT III, Doggy Style, Phenomenon Lite, Zest, Hastur, Centaur, Ares,
Uživatelský avatar
vocilko
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 23. říj 2016 11:23:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod 01dodo » úte 15. srp 2017 9:10:01

Mam noveho predatora a bol to omyl pri kupe. Ani nie za mesiac zacal strajkovat. Raz ide a raz nie. Reklamoval som ho a vratili mi 50%z ceny . Preto som si kupil VooPoo Draga. A to uz je nieco ine. Dnes mi Predator stoji a neviem co sním.
01dodo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 27. zář 2015 19:35:46

Re: Wismec Predator

Příspěvekod verguenza » úte 15. srp 2017 13:09:55

Z venku predátor vypadá dobře, ale....

1. vypadávající - pól 510 závitu => větší odpor a nefunkční TC
Dá se " opravit. Zatím jsem jenom vyndal, trochu zmáčkl to "kolečko", natloukl zpět s lepidlem. Příště možná ještě připájím zevnitř - pól k tělu, ale nemam malou brusku.

2. + pól závitu a jeho konstrukce
Vypadá asi jako na starý DNA klonech, jen má navíc pružinu na + pólu. Celkově nebudí dobrý dojem. Stačí aby proteklo trochu liquidu k závitu a proteče až dovnitř k tlačítku (viz bod 3.) a baterkám.

3. Tlačítko je skoro přímo pod závitem a jednoduše se tam dostane liquid, což má za následek autofire. Dobrá vlastnost, když vám mod žhaví sám od sebe. Dá se rozebrat a vyčistit. Rozhodně to tlačítko mohlo být "vodotěsné".

4. Vlivem špatné konstrukce 510 se případný liquid dostane k baterkám
vzniká pecka a hláška weak battery, stačí vyčistit baterky a kontakty

Za mě se mi podařilo vyjednat slevu na Atomizer Short u číňana cca 50 %. Za nějakejch 16$ jako rezerva dobrý.
verguenza
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon 06. říj 2014 12:56:08
Bydliště: Praha 4
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wismec Predator

Příspěvekod Jirkator » úte 15. srp 2017 13:38:48

Hoši, vám ještě dneska tečou atíky tak, že to nateče až do módu? Co s nima proboha děláte? Mě naposledy tekl ODDY a Aqua.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků