• Reklama
 
 

eGo-T, 650 mAh baterie

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod ewolf » stř 10. srp 2011 3:01:44

Jakou máte zkušenost s dobou nabíjení baterie? Při posledním nabíjení se nepodařilo dobít (kiksla síť) a baterie se nabíjí snad 7-8 hodin, druhá je prázdná... :cry brutálně nepříjemná situace.
ewolf
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. črc 2011 10:18:33

Reklama

FastTech

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod ewolf » stř 10. srp 2011 3:02:30

resp. je takto sáhodlouhá doba nabíjení normální??
ewolf
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. črc 2011 10:18:33

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod e-Hana » stř 10. srp 2011 3:27:27

Musím říct, že je tohle většinou nesprávnou nebo špatnou nabíječkou (pokud je tedy baterie v pořádku!!)
i já jsem kdysi dobíjela eGo 650 mAh, takhle hodně moc dlouho, asi tak jako ty 7-8 h!! :angry
Dnes průměrně 2-4 h :angel a to i mnohem silnější batrie!! Zkus si opatřit novou správnou nebo aspon vyzkoušet,
pokud máš možnost!!
Určitě ti chlapy poraděj, přesnější hodnoty nabíječky ?
Ale rozhodně tak dlouho, by to trvat nemělo i když pomalejší nabíjení asi baterce neuškodí, ale je to otravné, to věřím!!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 10. srp 2011 4:28:48

900mAh eGO baterku nabíjím standardní nabíječkou (výstup 420mA) cca 2 hodiny (z plného vybití).
Toto je hrozně dlouhá doba co píšeš, ale nenapsal jsi jakou máš nabíječku (jaká byla přibalena).
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod broukp » úte 17. dub 2012 18:32:15

Mám 650mAh eGo-T a standardně dobíjím cca 2 hodiny.Mám ji měsíc, tak uvidíme, jestli se to zhorší.Baterie mi vydrží většinou dva dny a to dudlíkařím ;-)
Kangertech Subox mini, Smok Alien
příchutě Pina Colada, meloun, coffee, kokos, borůvka
Obrázek
Uživatelský avatar
broukp
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 05. dub 2012 12:24:06
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod rollie » sob 21. dub 2012 16:28:56

U mě je stejný - nabíjení cca 2h a výdrž den až tři dle užití. 7 - 8 h je brutalita!

hardware: baterky Joyetech, grip eVic Easy, gripík od J.McG, Vision eGo Clear V2, Mega 510 DC, Vision Vivi Nova mini, Kanger EVOD BCC Clearomizer
e-liquidy: vlastní matlanice Inawera
Uživatelský avatar
rollie
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 25. led 2012 16:18:23
Bydliště: Praha - Žižkov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod maku » úte 01. kvě 2012 0:07:51

Taky semi nabijela baterka 1100mAh vic jak 7h a navic nevydrzela ani 3x tank tak jsem to napsal prodeji a hned mi vymenil jak baterku tak komplet nabijecku.
eGo-T™ + (W) - baterie 1100mAh (Chrom) - Clearomizer CE4+ / CE5+
Obrázek
maku
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 18. dub 2012 5:08:57
Bydliště: Třinec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod milo.havrann » úte 01. kvě 2012 2:06:59

maku píše:Taky semi nabijela baterka 1100mAh vic jak 7h a navic nevydrzela ani 3x tank tak jsem to napsal prodeji a hned mi vymenil jak baterku tak komplet nabijecku.


Na eGo-T 650mAh jsem pomoci síťové nabíječky nabíjel zatím jenom 2x... necelé 2 hodiny ... jinak nabíjím z nojťase a úplně vymlácenou ji mám nabitou do dvou hodin....
Jedu na eGo-T a baterie 650mAh. Po různých trabléch a vytékání tanků teď zkouším CLEAR ECHOMIZER CE4+ a zatím jsem velice spokojen. Teď kapu do atty 510-T (LR) s Drip Tipem - nová zkušenost.
Obrázek
KDYSI JSEM SI UŽÍVAL ŽIVOT, ALE POTOM JSEM SE PŘIPOJIL NA INTERNET......... NO A PAK JSEM SE PŘIPOJIL NA E-CIGARETA FANS A OD TE DOBY TO TADY ČTU… A ČTU… A ČTU… A ASI NIKDY TO VŠECHNO NEPROČTU….
Uživatelský avatar
milo.havrann
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 18. bře 2012 5:05:58
Bydliště: Litoměřice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod maku » úte 01. kvě 2012 9:42:01

To je hezke jenze mi USB nabijecka jak jsem pripojil k notasu pri vybite baterce svitila zelene a jak jsem ji pripojil na sitovy adapter tak to vypadalo, ze nabiji a problikavala cerveno zelene, ale asi to nebylo az tak OK. Ted nez mi prijde nova nabijecka od prodejce aji s baterkou tak vyuzivam nabijecku od kolegy z prace a nabiti u druhe baterky opravdu trva cca 2h.
eGo-T™ + (W) - baterie 1100mAh (Chrom) - Clearomizer CE4+ / CE5+
Obrázek
maku
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 18. dub 2012 5:08:57
Bydliště: Třinec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod Thomson » úte 01. kvě 2012 10:07:43

Tak já nabíjím 650 mAh 2 hodiny a je úplně jedno jestli ze sítě nebo USB. Co když tu baterii vybiješ úplně až se sama vypne? Nebude to potom lepší? Občas mi toto dělá na telefonu - nechám zcela vybít a potom je to OK.
Joyetech eGo-C + ovocné liquidy LIQUA.
Testuji VPG Power Smoke Base - 6mg + ovoce od FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Thomson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 214
Registrován: pon 02. dub 2012 18:18:21
Bydliště: Orlickoústecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod maku » úte 01. kvě 2012 14:49:14

Nevim uz to nezjistim jak jsem psal baterku i nabijecku jsem poslal na reklamaci a bude mi poslana nova jak baterka tak nabijecka.
Stim nechanim uplne vybit do mrtva jsem tady nekde cetl, ze to neni zrovna dobry napad tak nevim.
eGo-T™ + (W) - baterie 1100mAh (Chrom) - Clearomizer CE4+ / CE5+
Obrázek
maku
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 18. dub 2012 5:08:57
Bydliště: Třinec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod Victor » úte 01. kvě 2012 14:55:36

Někde jsem tu zahlédl, že když nabíječka začne hned svítit zeleně, je dobré prohodit pořadí zapojení. Napřed nabíječku do USB (adaptéru) a pak teprve připojit baterku.
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod maku » úte 01. kvě 2012 15:12:52

Ja to zkousel prohazovat a nic se tim nevyresilo, stale stejny problem jak jsem to dal jen do USB tak svitila zelene jen jak jsem pohnul kabelem tak se preplo na cervene, ale po chvili opet zelena a jen prez ten sitovy adapter svitila revene, ale jak jsem opet pohnul kablikem tak se to zaclo chovat divne. Hold jsem trefil na spatnej kousek a doufam, ze po vymene bude vse OK.
eGo-T™ + (W) - baterie 1100mAh (Chrom) - Clearomizer CE4+ / CE5+
Obrázek
maku
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 18. dub 2012 5:08:57
Bydliště: Třinec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod Ledo » čtv 17. kvě 2012 10:11:42

Ja by som sa chcel spýtať na skúsenosti s indikátorom vybitia batérie. Mám originál sadu eGo-C a čo som sa dočítal, tak do 50% by mala svietiť biela, 50-10% bledomodrá, pod 10% modrá. U jednej z nich by to aj sedelo, ale u druhej sa mi zdá, že interval bielej je ďaleko dlhší a o to kratší je zase interval bledomodrej. Výdrž pri oboch je zhruba rovnaká, len musím dávať pozor ktorú mám zrovna nasadenú. Pretože je Joyetech dosť preferovaná znaka a čakal by som u rovnakého výrobku rovnaké vlastnosti, tak ma to pomerne zaskočilo. Všimli ste si niekto tiež niečo podobné?
Joyetech eGo-C, Lavačinka, Echo clearomizer LR, E1, RaK tank a niečo doma namiešané
Uživatelský avatar
Ledo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. kvě 2012 14:07:49
Bydliště: Senica
Národní vlajka:
Slovakia

Re: eGo-T, 650 mAh baterie

Příspěvekod unchained » čtv 17. kvě 2012 10:25:15

Joyetech/NeJoyetech, stejne je to vsechno Cina... :mrk Ja jsem zastancem toho, ze cim mene ruznych blbustek baterie ma - zmena barvy podle kapacity baterie, LCD displej s ukazatelem stavu baterie, nebo poctu potazeni, prepinani napeti baterie (mluvim samozrejme o obyc bateriich, ne o gripech :) ) - tim vlastne lepe... Beztak to vetsinou nefunguje na sto procent, at je znacka jakakoliv...
Joye eGo+atty 510 a LR 306 - I am a dripper... :o)
Obrázek

Nikdy se nehádejte s blbcem... Stáhne vás na svou úroveň a tam vás umlátí zkušenostmi... :o)
Uživatelský avatar
unchained
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 740
Registrován: úte 29. bře 2011 16:05:43
Bydliště: Příbram
Nejvyšší skóra: 7

Další

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník