• Reklama
 
 

Volná diskuse eGo-C

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Anunnaki » úte 12. bře 2013 11:55:57

Někdy to zkusím,tak zatím AHOJ
Uživatelský avatar
Anunnaki
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 24. úno 2013 23:02:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Thomson » ned 24. bře 2013 16:07:34

Anunnaki píše:Rovnou měním,a to vždycky co 2-4 týdny.Video na čištění jsem viděl,ale mne třeba nějakých cca 250kč za měsíc nezabije.Chci prostě bezstarostně bafat.Jinak mám ještě vision v2,právě pro tyhle případy,když něco selže.Jde mi o to vlastně,že všude se píše a říká,jak jsou originál hlavy kvalitní a ono tomu tak asi není.Možná je to jen dočasný stav doufám,jinak tento systém ego-c opustím.Jinak e kouřím od května 2012 a s pyrem jsem od té doby skoncoval.

Dva až čtyři týdny a potom měníš atty? Tak to se mrkni http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=90&t=1784&p=243187#p243187
Joyetech eGo-C + ovocné liquidy LIQUA.
Testuji VPG Power Smoke Base - 6mg + ovoce od FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Thomson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 214
Registrován: pon 02. dub 2012 18:18:21
Bydliště: Orlickoústecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod naxalite » stř 12. čer 2013 11:15:26

Ahoj,
pridam se k vlaknu s moji zkusenosti s eGo-C.

Prvni ecigaretu jsem videl pred cca 3 lety. Pred dvema tydny jsem se rozhoupal, procetl forum a zkusil neco koupit noveho. Nakupoval jsem u provereneho prodejce, vyber padl prave na eGo-C od Joyetechu. Pocatecni nadseni vystridalo ponekud horke zklamani. "C"cko mi proste teklo, teklo a teklo. Vymenoval jsem naustky, atomizery, liquidy s ruznou viskozitou.... porad teklo. Nejen po tahani (zkouseny ruzne taktiky - dlouze, kratce, s pauzami....), po par dnech teklo i pri prevozu napr. do prace. Zatekalo i do predni casti naustku, kde se liquid drzel, takze obcas doslo i k vcucnuti. Slo fungovat v podstate jen se zasobou otiracich kapesniku, nebo mit ecigo v absolutni rovine. Katastrofa.

Tak jsem se znovu vrhl na forum, na eshop a nakonec dokoupil od ISmoka cartomizer BCC mini a .... konecne uleva a spokojenost. Prijemny naustek, velka zasobarna liquidu (i ta mini mi staci - 1,6ml). Zatim dymam jen dva dny, uvidime jak se cartomizer bude chovat dal, ale doposud naprosta spokojenost.

"C"ko tedy bylo tak trosku zklamani. Vymysleno (skladani/vymena casti) to maji hezky, ale (ne)tesnost to zabiji. Kazdopadne s vymenenym cartomizerem jsem spokojeny.
Diky i vsem co tu davaji cenne rady a recenze vyrobku.
naxalite
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. čer 2013 12:21:26

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » stř 12. čer 2013 12:19:15

Pokud Ti takto teklo Céčko od Joyetechu, tak jsi dělal něco špatně. Můj kámoš si taky stěžoval, tak jsem ho rozebral vyčistil a znovu složil. Za pět minut to měl zase proteklé. sledoval jsem ho tedy jak kouří a bylo mi to jasné. Tahal jako vývěva. Nejde o délku potahu, ale o sílu. Musíš tahat zvolna. Pokud Ti protéká i bez tahání a to s i s jinými hlavami, tak to bývá špatně domáčknutým tankem. Ona ta origo umělohmotná víčka tanků jsou dost tvrdá a musí se z kraje použít větší síla na domáčknutí tanku nadoraz. Když nasadíš novou hlavu musíš i nadoraz dotáhnout tubus se základnou tak aby byly nápisy na základně a tubusu nad sebou . U Céčka bývá problém spíše se zásobením spirály liquidem, než s protékáním.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod naxalite » stř 12. čer 2013 12:56:23

Tahal jsem urcite dobre :) Resp. zkousel jsem vsechny mozny zpusoby -viz vyse. Liquid protekal pri svisle poloze "horem dolem", tj i pres naustek, resp do konce naustku. Mozna spatny kus. Atomizery jsem zkousel dva, naustky taky. Ale je mozne, ze by silikonove vicko taky pomohlo. Mimochodem o protekani "C" se zminuje i mistni videorecenze... http://e-cigaretafans.eu/recenze/joye-ego-c.
Jednou mi to proteklo i po x hodinach nepouzivani, vytcisteni, naplneni a naslednem prevozu....
naxalite
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. čer 2013 12:21:26

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod pospisilecek » stř 12. čer 2013 14:21:31

Me nikdy neprotekalo plastove ani silikonove vicko. A pokud jsi mel liquid mezi tema dvema prepazkama tak je to 100% silnym tahanim. Skus je vyndat a pouzivat bez nich. Konkr. C je na spravne tahani dost nachylny : )

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod dobrman » stř 12. čer 2013 14:31:48

céčko byl můj první e-přístoj. Už to bude téměř rok a půl a pořád je funkční (občas ho protáhnu v práci). Nikdy jsem neměl problém s protékáním... fakt, nekecám
jediné navíc co dělám je, že občas vytáhnu tank a vysuším kónus ubrouskem....
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod pospisilecek » stř 12. čer 2013 16:05:13

Já už ho taky skoro rok nekouřim,ale občas si ho jen tak z nostalgie dám a pořád fachčí a..........neteče :shake
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » stř 12. čer 2013 16:36:13

Já ho taky v poslední době nekouřím, protože mám typ A, u kterého mne limituje malý obsah tanku. Někdy si dám i Téčko s mnou umotaným vnitřkem, v kterém jedu mentol. Kouří báječně.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod porizek » ned 10. lis 2013 0:35:47

Ahoj. Já ho mám taky a bez problémů. Ještě je všechno nový, ale zase ho mám furt u huby. Jste mě zaskočili s tím taháním, já tahám asi taky jak vzteklej, ale nic mi neteče. Se to asi nenaučím a to jsem si zkusil pustit video jak správně e-kouřit a tahat při tom podle návodu. Ale zamyslím se a je celá instruktáž v tahu....
porizek
 

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod pospisilecek » ned 10. lis 2013 10:58:38

To chce jen čas,za chvíli ti to příjde úplně normální :cool
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod porizek » ned 10. lis 2013 14:16:04

Ale je fakt, že když se zapomenu, tahám jak zběsilej a pak to míň kouří. Když se snažím pomalu a dlouze, mám dýmu, že ho musím odhánět. Připadá mi to hlídání se jak zamlada, když mi matka kázala "sedni si rovně a nehrb se nebo ti to zůstane"...
porizek
 

Předchozí

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků