• Reklama
FastTech
 
 

Volná diskuse eGo-C

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » úte 29. led 2013 20:45:52

Jsou napuštěný přepravním liquidem, který není nijak hnusný. Po dvou třech potaženích je už nasáklý normálním liquidem.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod gaston13 » úte 29. led 2013 20:48:18

Harmy, věř mi, tohle liquid nebyl, navíc to smrdělo, jak bolavá noha.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Spede » stř 30. led 2013 9:40:24

Asi jsem měli s gastonem špatnou edici, která chvilku smrděla :D
Bafám eGo-C
Obrázek
Spede
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 209
Registrován: úte 22. kvě 2012 7:13:20
Bydliště: okolí Brna
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Nikiii » čtv 21. úno 2013 17:11:17

Ahoj lidi :cool
Jsem asi dva měsíce uživatelem EGO - C a jsem velice spokojen. Musím poděkovat za toto forum, z počátku jsem měl pár drobných problémů s touto e-cigaretou, ale po přečtení tohoto fora, jsou problémy vyřešeny a bafám si jak nikdy. Po zprovoznění Céčka, mi to chutnalo trochu spáleně, ale tady jsem se dočetl, že stačí jehlou propíchnout parkrát knot v atomizéru a pomohlo to bezvadně. Liquid od Liqua mi přijde malinko hustší než například Dekangy, proto to asi bylo zapotřebí :clap Dříve jsem používal EGO W a u tohoto typu mi dost vadilo protékání jak do náustku, tak mimo cartomizér do pouzdra. S Céčkem už tyto problémy neřeším. Všem nováčkům v e-kouření vřele doporučuji prostudovat zdejší forum a vřele děkuji jeho tvůrcům. Kouření zdar.
Nikiii
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. úno 2013 16:44:30

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod dlouhejbil » pát 22. úno 2013 10:32:03

I to Wéčko šlo vyladit a fungovalo. Mnohým funguje dodnes. Pokrok nezastavíš....
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Hlava atomizéru Joyetech ego-c

Příspěvekod Anunnaki » pon 11. bře 2013 9:51:42

Zdravím,v poslední době mi připadá,že se zhoršila kvalita náhradních hlav k atomizéru.Zhruba každý druhý až třetí kus se vůbec nedá rozkouřit.Kupuji samozřejmě pouze originál Joyetech od zavedených prodejců.Má někdo podobnou zkušenost?
Uživatelský avatar
Anunnaki
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 24. úno 2013 23:02:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » pon 11. bře 2013 11:29:36

Čistíš hlavy suchým pálením a vypalováním knotu a nebo rovnou měníš?
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Anunnaki » pon 11. bře 2013 14:58:51

Rovnou měním,a to vždycky co 2-4 týdny.Video na čištění jsem viděl,ale mne třeba nějakých cca 250kč za měsíc nezabije.Chci prostě bezstarostně bafat.Jinak mám ještě vision v2,právě pro tyhle případy,když něco selže.Jde mi o to vlastně,že všude se píše a říká,jak jsou originál hlavy kvalitní a ono tomu tak asi není.Možná je to jen dočasný stav doufám,jinak tento systém ego-c opustím.Jinak e kouřím od května 2012 a s pyrem jsem od té doby skoncoval.
Naposledy upravil Anunnaki dne pon 11. bře 2013 16:17:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Anunnaki
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 24. úno 2013 23:02:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod pospisilecek » pon 11. bře 2013 15:47:29

To nejseš první,který si na to stěžuje.Už se to tu někde probíralo,že dokoupené origo hlavy C nejsou tak kvalitní jako ty co jsou v sadě s cigaretou :think Tak nevím kde se v Joyetechu stala chyba :S
Já jsem zatím ještě hlavy nedokupoval tak nemůžu posoudit :x
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » pon 11. bře 2013 17:25:55

Céčkové hlavy od Joyetechu kvalitní jsou. Může se stát, že jen někdo nasadil trn s knotem špatně na spirálu. Většinou stačí propíchat opatrně knot v trnu špendlíkem. Pokud se kápne kapka liquidu na seříznutí trnu, měla by se vsáknout. Pokud ne, pomůže to propíchání. Pokud hlava správně funguje, je škoda ji po zanesení vyhodit. Zkus si to suché pálení a uvidíš. Není problém aby hlava nevydržela při pravidelném pálení třeba půl roku.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod pospisilecek » pon 11. bře 2013 18:05:52

Já netvrdím že nejsou kvalitní,korát nevim proč se musejí upravovat až ty dokoupený atíky?
Přece by měli být stejný ne? :think Že by po nějaký době začaly dávat do trnů trošku jiný knoty,který hůř sajou?
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Anunnaki » pon 11. bře 2013 19:30:19

Zítra zkusím jeden z těch nefunkčních origo propíchnout,naštěstí jsem je ještě nevyhodil,potom zde napíšu zda to pomohlo či ne,jinak díky za radu.I když na druhou stranu,když si kupuji novou věc,měla by fungovat na 100%,pokud tedy nefalšují tzv. černí výrobci své výrobky včetně loga na vysoké úrovni,aniž by to prodejce tušil.
Uživatelský avatar
Anunnaki
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 24. úno 2013 23:02:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » pon 11. bře 2013 22:05:32

Chce to opatrně propíchat knot tou nejtenčí jehlou tak aby se knot nezatlačil dovnitř. Nejlepší je ten trn vyndat a propíchat knot z druhé strany. Nejlépe je ho nejdříve vypálit turbozapalovačem do běla a pak krouživými pohyby načechrat do jemného kartáčku. Pak nakapat liquid na seříznutou část trnu a sledovat, jestli se liquid vsakuje. Pokud ano, tak by po správném nasazení na spirálu mělo být vše OK.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Anunnaki » úte 12. bře 2013 11:25:36

Tak jsem hned první hlavu,co jsem vzal propíchl mini jehlou,z venkovní strany,nakápnul 2 kapky liquidu a ono to po chvilce se dalo rozkouřit.Po zhruba 2 naplněních to bafá,tak jak má.Ještě jednou děkuji za skvělou radu.
Uživatelský avatar
Anunnaki
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 24. úno 2013 23:02:24
Bydliště: Ostrava-Poruba
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná diskuse eGo-C

Příspěvekod Harmy » úte 12. bře 2013 11:46:47

Rádo se stalo. Pak zkus ještě to suché pálení a vypálení knotu. Uvidíš, kolikanásobně se tím prodlouží životnost jedné hlavy.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků