• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Joye eGo-T

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod ivi.ik » sob 12. bře 2011 12:03:20

Dobrý den,nevím,co a jestli něco dělám špatně,ale cigareta eGo-T mi skoro pořád teče i při kouření ,i jen při delším položení.Teče v části,kde se k sobě obě půlky šroubují dohromady.Naplním tank,nastrčím,kouřím a po chvíli s kolem tlačítka baterie začnou objevovat kapičky liqvidu.někdy jen jedna dvě,někdy více...co dělám špatně?..díky Iva.
ivi.ik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 11:57:23

Reklama

FastTech

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 12. bře 2011 12:07:46

No ty osobně asi neděláš špatně nic, teda za předpokladu, že ten tank máš dobře naraženej na trnu v atomizeru.
Vypadá to, že jsi kápla na shit atty :( .
Zkus ještě kouknout jestli je v tom trnu vůbec knot - nebyla by jsi první ani poslední na koho v Číně při montáži zapoměli :) .
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod ivi.ik » sob 12. bře 2011 12:24:44

Knot tam je,dobře to snad taky nasazuju..ikdyž znám,jsem kopyto,tak... :O ..a ještě jedna věc,občas se stane,že natáhnu a vlítne mi přes ten plastový tank liqvid až do pusy...zářitek teda..plivu pak půl dne tu chut mastnou,to taky asi není normální,že se to dostane zrovna touhle dýchací stranou ven,že ne..a moc díky za rychlou reakci..Iva
ivi.ik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 11:57:23

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 12. bře 2011 12:34:52

No já už ti ani nevím co je ještě normální a co už jako ne :) , ale já s protékáním liquidu přes patronu přímo do huby problém neměl.
Teda neměl jsem problém ani s protékáním. Tak nevím.

Pár lidí doporučuje vyndat tu vnitřní přepážku v náustku, ale já bych to asi nedělal. Ale zase, zkusit můžeš, třeba ti to pomůže.

A co zkusit jinou cartridge (tank)? Třeba má tenhle větší díru než je třeba (i když ten silikonový kroužek kolem konusu (uvnitř) by to prostě udržet měl?
Tak pokud protéká liquid přes atty a je to nová věc, normálně bych reklamoval, protože to je prostě vada. Šmitec....
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod ivi.ik » sob 12. bře 2011 12:45:50

zýkusila jsem všechny tanky,co byly v balení a prostě po chvíli to tam stejně vteče,jestli mám tah,jak hrom a násáknu moc,hihihiih.....tak jo,asi zreklamuju,za ty prachy to nenechám jen tak a bude...šmitec,jak říkáš.....ještě dotaz antitechnika na cokoli....tank má na straně zářezy a nástrčka s knotem taky,dělám dobře,že to zastrkuji polde těch zářezů a nebo je to fuk?.....moc díky a fajn sobotu
Naposledy upravil ivi.ik dne sob 12. bře 2011 12:50:24, celkově upraveno 1
ivi.ik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 11:57:23

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod SandySmokers.cz » sob 12. bře 2011 12:50:01

No bohužel není moc zač, moc jsem nepomohl, ale ono taky jak lépe poradit? :D
Tobě taky fajn sobotu a napiš jak jsi uspěla s reklamací.
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod patriarchf » sob 12. bře 2011 14:19:01

ivi.ik píše:.....ještě dotaz antitechnika na cokoli....tank má na straně zářezy a nástrčka s knotem taky,dělám dobře,že to zastrkuji polde těch zářezů a nebo je to fuk?.....moc díky a fajn sobotu

Pokud se nepletu, je to fuk :) . Já náústek (tank) natáčím jen podle toho, abych měl dobře přístupné tlačítko na baterii a protože každá má jinak konec závitu při utažení, rozhodně na sebe zářezy nemohou nikdy pasovat :D . Co se týče tvého zásadního problému, jistě je to na reklamaci. Jen asi hloupý dotaz, máš na tom tanku dobře nacvaklé víčko s malým kruhovým otvorem pro trn ? ...
S pyrem jsem definitivně skončil 25.12.2010
Obrázek
ViVi NOVA,LavaTube , Camel DesertShip a pár kapek Vanilky ...
Uživatelský avatar
patriarchf
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 01. bře 2011 14:13:11
Bydliště: Praha

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod hondza01 » sob 12. bře 2011 15:23:05

mel jsem stejny problem.pomohlo rozebrat a povytahnout kont.asi moc zapadl.zatim ok
WillPro 14 na Duralonu, XT 14500
Uživatelský avatar
hondza01
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned 02. led 2011 21:48:33

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod ivi.ik » pon 14. bře 2011 10:00:18

patriarchf píše:
ivi.ik píše:.....ještě dotaz antitechnika na cokoli....tank má na straně zářezy a nástrčka s knotem taky,dělám dobře,že to zastrkuji polde těch zářezů a nebo je to fuk?.....moc díky a fajn sobotu

Pokud se nepletu, je to fuk :) . Já náústek (tank) natáčím jen podle toho, abych měl dobře přístupné tlačítko na baterii a protože každá má jinak konec závitu při utažení, rozhodně na sebe zářezy nemohou nikdy pasovat :D . Co se týče tvého zásadního problému, jistě je to na reklamaci. Jen asi hloupý dotaz, máš na tom tanku dobře nacvaklé víčko s malým kruhovým otvorem pro trn ? ...


ahoj,víčko mám fakt docvaklý pořádně,to bylo první,co jsem kontrolovala,ještě mě napadlo,jsem antitechnik a člověk spořící,hihi...je tank na více použití a nebo jen na jedno? já totiž ,když jsem dokouřila,naplnila jsem tank znovu a znovu a tím pádem,je tam otvor už pořádně větší,prostě na celý knot a není to třeba tím,že mi to protéká?že bych měla pokaždé použít nový tank a ten vykouřený vyhodit?
ivi.ik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 11:57:23

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod ivi.ik » pon 14. bře 2011 10:02:05

hondza01 píše:mel jsem stejny problem.pomohlo rozebrat a povytahnout kont.asi moc zapadl.zatim ok


ahoj,na knot jsem koukala,je zároveň s koncem šroubovátka,nevím,jak to nazvat.myslíš,že by mohl být zapadlý a tím by to bylo,nevím,jestli se mám do toho hrabat,abych to neponičila celé....jsi vytáhl knot kousek víc pinzetou,nebo jakým způsobem?
ivi.ik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 11:57:23

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod hondza01 » pon 14. bře 2011 13:02:45

pinzetou to neudelas , mas to v PM
WillPro 14 na Duralonu, XT 14500
Uživatelský avatar
hondza01
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned 02. led 2011 21:48:33

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod carloso » pon 14. bře 2011 15:27:12

Niekedy sa mi stane, že mi tečie cartomizér Unicaat spoza závitov, ale jedná sa len o výnimočný jav. Utrem to, a fičím ďalej
carloso
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 21:48:31

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod ivi.ik » úte 15. bře 2011 8:57:50

moc díky za odpovědi,zkusím povytáhnout ten knot a když to nepomůže,budu reklamovat a basta...pak napíšu,jak to dopadlo...
ivi.ik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 12. bře 2011 11:57:23

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod Jerzy.Lang » sob 18. čer 2011 0:55:19

V začátcích mého kouření jesm i já zakoupil eGo-T a ať jsem dělal co jsem dělal, furt jsem byl zapatlanej od věčně protékajícího liqidu. Vyzkoušel jsem celkem šest atomizérů a hezkejch pár krabičk tanků. Ale furt to nebylo ono. Takhle jsem se trápil skorem dva měsíce až jsem přešel na eGo-A a drip tip. Když jsem kouřil téčko tak jsem atty musel čistit i třikrát týdně(a ono to chvilku dá). Teď vypláchnu v lihu tak jednou za měsíc, vyfoukám, vypálím a za deset minut kouřím dál. Sice vím že je téčko hodně používaný ale můj favorit to tedy není. Téčko je tak dobrý pro kutily typu přemka Podlahy. Je to možná dobrej systém ale má tolik nedostatků že ho naprosto znehodnocuje. Ale jak říkám je to jen a pouze můj názor... :wasntme
Tak mám pocit že si budu muset pořídit na ty mý kuřácký E-propiety větší skříň... :-))
Obrázek
Uživatelský avatar
Jerzy.Lang
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 67
Registrován: pon 11. dub 2011 22:30:55
Bydliště: Osík u Litomyšle

Re: cigareta mi neustále teče eGo-T

Příspěvekod e-Hana » sob 18. čer 2011 1:05:15

Není to jen tvůj názor, taky mě tanky dost zloběj, přestože mi netekl žádný, je to pro mě cesta nikam..za pár dní je zanesenej a patlat se s ním, mě taky moc nebaví, navíc ta chut po plastu a obrovská spotřeba liquidu při čudení způsobem "nedám to z pusy" je pro mě moc, kvůli zdraví ..:D :angel
Taky preferuji "áčko" ale i normální a megaatty, ale třeba to časem přehodnotím, vím já? :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Další

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků