• Reklama
 
 

LEO Pro - Innokin

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod kinezka » čtv 09. srp 2012 19:53:51

Čudím Leo Pro zhruba měsíc a jde z ní krásně jemňoučká chuť. Vynikají na ní liquidy jinak, než na atty LR 306 (zase to srovnávám s mým favoritem, nemůžu si pomoc), ale každé e-cígo prostě chutná jinak. Leo Pro mě fakticky překvapilo chutností pokouření. Když chci hodně dýmu a drsnější chuť, kapu na LR306 a Leo používám na relaxačku :angel .
Půjčila jsem tohle cigárko kamarádce začátečnici a ta si stěžovala, že jí při kouření teče liquid do pusy. Po prozkoumání jsem zjistila, že měla jednoduše přechlastanej atomizér, takže jsem vyfoukala a zas bylo všechno o.k. :yes
Jinak je to držák :muscle Co musí chudák vydržet :D Se žhavením ho nešetřím, žádné chvilkové žhavení a krátké potáhnutí.......prostě když to má hulit, tak pořádně. Kupodivu se ani nepálí atty - s tím mým zacházením :chuckle
Mňam mňam, rochním si........ :yes
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
Uživatelský avatar
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1291
Registrován: pát 28. kvě 2010 11:58:15
Bydliště: Štětí

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod dayn » pon 20. srp 2012 13:19:46

Zdravím už asi 2 dny se mi děje to že mi to málo kouří a hrozdně rychle mi mizí liquid nevím jestli je to tím že z tanku teče moc liquidu nebo e atomizér to dostatečně nespaluje děkuji za radu.
Uživatelský avatar
dayn
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. črc 2012 16:02:42
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod kinezka » stř 22. srp 2012 20:49:39

Zkus vyměnit tank, ale propíchni si ho nejdřív např. špičkou nůžek na nehty. Je možný, že když jsi nasadil první tank na trn, tak se prorazila větší díra a tím pádem se zahlcuje atty liquidem. Takže nejdřív vyfoukat atty od přebytečného liquidu, vysušit kapešníčkem a nasadit předperforovaný tank, doplnit liquid a :smoke_lots: .
Někdy je problém v maličkosti, tak držím palec, ať je to právě tahle maličkost. Leo Pro je poměrně spolehlivé e-čudivo.
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
Uživatelský avatar
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1291
Registrován: pát 28. kvě 2010 11:58:15
Bydliště: Štětí

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod capo777 » úte 04. zář 2012 20:08:12

Idem asi skusiť aj ja :) dúfam, že neobanujem...
Obrázek
Hangsen ECHO-E, Innokin Leo Pro
capo777
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 14. srp 2012 18:03:32

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod capo777 » čtv 06. zář 2012 18:42:29

Dnes došla... Bafá super, až na to, že liquid cherry nemá z cherry nič spoločné...
Obrázek
Hangsen ECHO-E, Innokin Leo Pro
capo777
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 14. srp 2012 18:03:32

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod capo777 » pát 07. zář 2012 19:51:08

Prosím Vás má niekto skúsenosť - koľkokrát je možné naplniť cartridge na Leo pro kým sa nedobabrú? Respektíve priamejšie - ako na to prídem, že je už cartridge v ťahu? Dík
Obrázek
Hangsen ECHO-E, Innokin Leo Pro
capo777
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 14. srp 2012 18:03:32

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod trafik » pát 07. zář 2012 19:55:52

Tak s tím Ti nikdo neporadí...do atomizeru není vidět takže odhade...a nebo ucítíš, že pálíš...a nebo vytáhneš kartridge a koukneš
Vamopádlo RSST, Nemesis RSST, Empire V5 nebo Cobra, motač a nechci už nic kupovat : -)
trafik
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: úte 12. čer 2012 12:32:20
Bydliště: Hranice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod capo777 » pát 07. zář 2012 19:59:25

Myslel som skor ten umelohmotny cartridge s naustkom ktory sa plni...
Obrázek
Hangsen ECHO-E, Innokin Leo Pro
capo777
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 14. srp 2012 18:03:32

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod trafik » pát 07. zář 2012 20:02:51

jo aha promin...tak v tahu je, když nebude těsnit silik čepička...jinak bude furt ok...ale obávám se, že dřív odejde atomizer...mně vydržel cca měsíc...ale může to být déle
Vamopádlo RSST, Nemesis RSST, Empire V5 nebo Cobra, motač a nechci už nic kupovat : -)
trafik
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: úte 12. čer 2012 12:32:20
Bydliště: Hranice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod Grif » pát 07. zář 2012 20:03:29

Cartridge je skoro "věčný".Pokud drží víčko a neteče a nebo na něj nešlápneš,není důvod ho měnit.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod capo777 » pát 07. zář 2012 20:05:30

Ved prave - naplnil som ho od vcera stvrty krat, tak preto som sa spytal. Dik za pomoc
Obrázek
Hangsen ECHO-E, Innokin Leo Pro
capo777
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 14. srp 2012 18:03:32

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod dayn » ned 16. zář 2012 20:18:08

Dobrý den, mám 2 dotazy mám skoro měsíc používaný atomizér a rád bych věděl,jak ho vyčistit a pokud tahám, tak se mi u něj stane, že se mi tlačítko zabliká 5x. Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
dayn
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. črc 2012 16:02:42
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod FagFan » čtv 24. led 2013 15:55:14

Zdravím

Jsem nový ekuřák a zakoupil jsem si hned dvě eC najednou a to LeoPro a AIO 510 a musím říct, že Leo je naprosto parádní. Kouřovost skvělá a spotřeba tak skoro jedna náplň na večer. Provedení u obou dvou je také krásná a opravdu vypadají skvěle. AIO skvělá věc akorát jsem zklamaný, protože kouřovost je o hodně menší, ale nejhorší je, že mě to v puse pálí a po té taková divná chuť. Koupil jsem si hned i náustek, že to zmírní, ale pořád stejná nepřijemná chuť. Líbí se mi hlavně to provedení a velikost. Docela mě to mrzí. Leo mám jen na doma a paráda. :D
LEO Pro a AIO 510-T PCC E
Uživatelský avatar
FagFan
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 24. led 2013 15:33:42

Re: LEO Pro - Innokin

Příspěvekod chmeldoslav » čtv 09. kvě 2013 11:34:36

zdravím, Leo Pro od inokinu jsem si koupil v balení dvou cigaret. zezačátku všechno v pořádku, chuť i dýmivost ale přišlo mi tak cca po týdnu že jsem cítil jen hnus na jazyku vesměs bez ovocné chuti, asi spáleninu? nemám to s čím porovnat už po týdnu. Liquidy jsem měl od liqui a Premium. zkoušel jsem takové to suché pálení, vyfoukat ale nepřišlo mi že by to bylo moc jakoby černé, vylejt tank a nalít čerstvou náplň ale nic. myslel jsem že jsem si koupil bezúdržbovku a po týdnu jsem byl docela rozčarován. tak jsem vzal druhou a po čtyřech dnech zas ten samí hnus. Nekouřím to nějak špatně? spálím teda tak dva tři tanky denně ale všichni tu píšou že jim to vydrželo tak měsíc. jedinou údržbu co jsem dělal, že jsem semtam při doplnění tanku vytřel atomizér papírovým kapesníčkem, nedělá se třeba něco s knotem nebo tak? jsem začátečník byla to moje první e cigareta a bavila mě tak týden než to začalo chutnat hnusně. bojím se koupit nový atomizér aby se mi to za pár dní nestalo zase, tak jestli nedělám něco špatně.
chmeldoslav
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. kvě 2013 11:24:51

Předchozí

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků