• Reklama
 
 

Nízkoodporový attomizér LR

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Nízkoodporový attomizér LR

Příspěvekod Rumlik » čtv 03. čer 2010 16:43:11

Máme koštujeme.
Životnost většinou tak do cca 10 dnů. Dým nádhera, TH velmi silný, rozhodně není určen pro lehké kuřáky. Dalši podrobnosti uvedeme po natočení videa k UNICAATu a dáme LR attymu trochu zabrat. Nerad bych ho odpravil dřív, než budu točit to video. :D
Postřehy ostatních jsou samozřejmě vítány. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod boa » čtv 03. čer 2010 18:01:53

tak jsem si taky jeden objednal,dorazi v ut nebo v pa,tak uvidim,jen co ho potaham tak se určo podelim o zkusenosti.
kouřím Joye eGo
Obrázek
boa
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 12. kvě 2010 9:00:10

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod e-Hana » čtv 03. čer 2010 18:53:59

Musím se přidat, dýmá jak pověstný Temelín, jen škoda jestli vydrží jen tak krátkou dobu, bylo by to super čudění !
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod Vitus » úte 27. črc 2010 23:49:21

Tak ten jsem si vzykoušel taky, je to opravdu nejlepší na chuť, sílu, TH, dýmavost, akorát ta výdrž je trochu horší.
O něco slabší byl atty od originálu Tornádo, vydržel mi dokonce skoro pět měsíců!
O hodně slabší jsou atty od eGa samotněho a Joye... Ty mě už ani moc nelákají.

CU
Vitus
510, Tornado, KR808D, Nick, Super-mini, E8...
Vitus
Primář eCF
Primář eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: sob 17. dub 2010 21:28:52
Bydliště: Německo, Bad lausick

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod KurKdeChces.cz » stř 28. črc 2010 20:15:03

Jen poznámka: Tornado vyrábí pro Wicked přímo Joyetech. Takže opět je pozorovaná anomálie ve výdržích atty buď náhoda, anebo nějaký rozdíl mezi výrobními šaržemi. Prostě čínská klasika.
Aleš Drnovský
http://www.Nikotin.cz/
Tel.: +420 777 23 63 53
KurKdeChces.cz
Prodejce
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 29. led 2010 8:12:10
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod Vitus » čtv 11. lis 2010 2:48:34

Tak já si zatím nemůžu moc stěžovat. Ty nízkoodporové atty mám dva, používám v podstatě skoro jenom ty, mobilně jeden, druhý na 510kovém USBčku v práci u počítače - a za čtvrt roku se mi zatím nepropálil ani jeden.
Ale používám je s ZMF kitem - tedy ampule bez náplně.
Pro mě zatím nejuspokojujícnější kombinace, akorát mi to žere v průměru 5 (slovy pět!) mililitrů za den.
ZFM_Kit.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
510, Tornado, KR808D, Nick, Super-mini, E8...
Vitus
Primář eCF
Primář eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: sob 17. dub 2010 21:28:52
Bydliště: Německo, Bad lausick

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod shimi » čtv 31. bře 2011 13:13:00

Tak jak tak čtu o vašich zkušenostech s lr atty,tak se musím s prominutím zasmát.
Vydrží vám 10 dní??Pardon,ale jediné co k tomu dodat je to,že malá výdrž lr atty je způsobena jen a jen špatnou obsluhou!!!
Stejně jako u spousty dalších věcí se všichni snažíte šetřit,sakra,vždyť e kouření je minimálně o polovinu levnější nežli to klasické a vy stále a pořád jen šetříte.
Pokud na lr atty nakapete 2-3 kapky a hulíte to bůhví jak dlouho,tak čemu se divíte že vám to vydrží 10 dní?!?!

Já používám jen LR atty 510 nebo 306-což je oproti 510 pecka a LR atty 510 používám zhruba 2-3 měsíce.Nakapu 3 kapky přes tip a dám 6-7 prásků a konec,musim nakapat znovu,protože se to už nedá hulit,je cítit pálení kovu,resp té spirálky,takže dokapat a jedu dál.

Znám dost lidí,kterým LR atty 510 vydrží déle jak měsíc a já,jak už jsem psal ho používám 3 měsíce a druhý zhruba 2 a naprosto bez problému,bez poklesu dýmivosti nebo hitu,takže než se příště rozhodnete vypustit do éteru takovouhle blbost,zkuste se zamyslet nad způsobem používání.Děkuji
užívám si s eGo
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
shimi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 19. črc 2010 22:35:22
Bydliště: Pardubice

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod alexa » čtv 31. bře 2011 13:32:57

To Shimi: není zač.. :mrk

Jinak, všimnul jsi si vůbec, než jsi začal psát svůj plamenný příspěvek, ze kdy byly ty příspěvky, na které reaguješ? Byl to červen/červenec 2010, tedy tenkrát (jak jsem pochopila) LR atty úplná novinka. Zkušenosti ještě v plenkách, ale troufám si říct, že kvalita od té doby (cca 10 měsíců) musela jít určitě nahoru.. Chápu tvé pousmání, ale uvědom si, že dneska jsou už zase jiné možnosti než tenkrát a že dost možná, za další rok se zase někdo jiný bude usmívat při čtení našich současných zkušeností.. To jen tak, musela jsem reagovat, sorry... :mrk
alexa
 

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod shimi » pát 01. dub 2011 13:15:09

V pořádku,moje chyba..měl jsem se podívat,ky byly ty příspěvky psané.. :x
Jen s tou kvalitou dosti pochybuju..pokud by šla kvalita materiálů použitých u atty-mýslím tím kvalitu toho odporového drátku-nahoru,tak tedy nevím co přesně by jsi tam chtěla za materiál použít,ale v tom případě bychom se museli rozloučit s cenou cca 150Kč a ceny by se vrátili do doby když u nás elektronické cigarety začali,tudíž cena atty cca 600-100kč,tže v konstrukci se nic nezměnlo a o materiálu taktéž pochybuji :angel
užívám si s eGo
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
shimi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 19. črc 2010 22:35:22
Bydliště: Pardubice

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod prokyno » ned 10. dub 2011 22:32:12

Zdravim prispeju taky s troskou do mlyna :-) poridil sem LR atty na eGo-T a valim ho nonstop uz ctvrtej den dymi porad slusne a hit solidne vysokej spotreba tanku (cca1ml tank) 3-4 denne a zatim zadny protikani,obcas nasadim standard atty a je to sakra rozdil jak uz bylo popsano vise malej hit a tak rikajic bez chuti takze az na tu cenu sem s nim zatim spokojenej. Jak me odejde tak pisnu celkovou dobu zivotnosti :-)
eGo-T momentalne Clearomizer XL+michani jiz michanych naplni :-)+ Giantomizer 2generetion 3RD s Red Bull The Best of Pyro sem nemel od začátku e-kouření t.j.23.3.2011
Okolí Brna
eCF Brno
Obrázek
Když jsi se narodil, tak ty jediný jsi plakal a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smál.
Uživatelský avatar
prokyno
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: sob 09. dub 2011 21:48:21

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod SandySmokers.cz » ned 10. dub 2011 23:05:53

LR atty je zatím alespoň pro mě nepřekonatelný, zvláště ve spojení s pořádným "kopajícím" liquidem a Drip Tipem :)
LR T-atty jsem zatím neměl.
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod prokyno » sob 16. dub 2011 22:02:51

Tak abych dokoncil povidani me zkusenosti s LR atty eGo-T tak 5tej den ztizenej prutah vzduchu jakoby se zacal nalivat liquidem (a tyky ze jo) po par potahnutich pul tanku vcudu kourivost na 50% a hit slabnouci. 6tej den katastrofa prutok uz totalni spotreba naplni zvysena o vic jak polovinu 7-8 tanku za den s tim ze vic jak pulka zmizela v atty aby pak samovolne vytikala kde se jen da a potahnuti se da prirovnat ke snaze vyfouknout vajicko opacnym smerem :-) tak ze co chvila vyfouknuti atty (vytece z neho 4-6 slusnych kapek) vitreni atty a na par okamziku se to zpravilo nic mene s prvnima 3 az 4 dnama se nada srovnat. Samo ze sem menil tanky za nove a i od konkurence z silikonovou zatkou taktez i vyplachnuti ci vyvareni ve vode ale nic nepomohlo. 8 mej den trpim jako kun netahne jen tece tak okamzity navrat k cartomizeru co mam v zaloze a okamzita objednavka asi uz poslednich kusu Clearomizerum v CR :-) a cekam jak dojdou abych si uz konecne potahl slusnou davku koure :-) Na zaver jen doufam ze sem mel smulu jen ja s temato atty celkem jich bylo 5ks (1ks LR) a vsechny meli cca stejnej prubeh bud spatna dodavka jednoho obchodnika a nebo je to mozna normalni ale pri cene za jakou se to prodava bych videlaval jen na atty a hodne rychle bych se asi vratil k pyru:-(
eGo-T momentalne Clearomizer XL+michani jiz michanych naplni :-)+ Giantomizer 2generetion 3RD s Red Bull The Best of Pyro sem nemel od začátku e-kouření t.j.23.3.2011
Okolí Brna
eCF Brno
Obrázek
Když jsi se narodil, tak ty jediný jsi plakal a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smál.
Uživatelský avatar
prokyno
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: sob 09. dub 2011 21:48:21

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod SandySmokers.cz » ned 17. dub 2011 0:27:25

Asi jsi měl opravdu smůlu na konkrétní kusy. Já jedu na "normálním" T-atty opět v pohodě :)
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod markus-131 » ned 17. dub 2011 10:49:32

prozrad nam kde je kupuješ mě po měsicu odešlo nebo se s nich stavaji prutokače su zteho neštasnej nerad bych se vracel k cigaram protože ečka mě docela chutnaji.
Obrázek
markus-131
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 494
Registrován: sob 26. bře 2011 16:44:21
Bydliště: BRNO
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nízko odporový atty

Příspěvekod Nextex » stř 11. kvě 2011 21:26:31

Tak ode dneška taky zkouším LR atty.
Je to eGo-T XL LR, taková ta bandaska, s 1000mAh baterkou to má celkovou délku 154mm. Už slyším ty narážky v práci: "trubku hulíš jo? leštěnou? no ty si prase". Zatím spokojenost, ale po čtyřech hodinách, no ... hodnocení až později.
Měl jsem potřebu nějak se odměnit, když už půl roku nepálím pyro :D

EDIT 27.6.2011
Dneska LR XL tank-atty dosloužil. Při čištění jsem z něj vyfoukal kromě humusu i knot z trnu :D
Nextex
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 20. led 2011 9:18:07
Bydliště: Paseky, Jižní čechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků