• Reklama
 
 

Joyetech eCom atomizér

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod jardaspit » ned 09. bře 2014 18:23:55

Ahoj, nenašel jsem na žádném fóru informace o novince od Joyetech ECOM.
Dlouhou dobu jsem spokojeně používal Ego-C a teď jsem ho konečně pořídil.
Můžu říci, že jsem po 2 týdenním užívání naprosto nadšen jak funguje. Chuť, množství dýmu, kvalita provedení - PERFEKTNÍ. A to nejsem dealer e-kuřáckého HW :)
Zezačátku jsem prolil minimálně tak 3 ml PG/VG liquidu a cca po týdnu jsem cítil změnu chuti. Zkoušel jsem suché pálení, které bylo po několika pokusech a konzultaci na foru s Harmym, úspěšné - takže vapování ecomu nebude ani ekonomicky nákladné vyjma pořizovací ceny (ale podle mě se to vyplatí). Během týdne až budu vypalovat spirálku, tak dodám video s detailním popisem jak ecom a potažmo nový C2 atty funguje. Prozatím externí odkaz jak vypadá vnitřek atty http://jardaspit.rajce.idnes.cz/ecom.
Čau
Saju ECOM
jardaspit
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. pro 2011 19:57:46
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod jardaspit » pon 24. bře 2014 20:30:44

Slíbené video suchého pálení - omlouvám se za kvalitu. Pokusím se natočit na kvalitnější kameru, ale zatím tohle...
Pro pálení jsou potřeba kombinačky a pořízení 1mm knotu - cena cca 90kč/metr. Kdybyměl kdokoliv jakýkoliv dotaz nebo chtěl detailní foto jakékoli fáze pálení, napište...
Saju ECOM
jardaspit
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. pro 2011 19:57:46
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod jeremiasz » čtv 10. dub 2014 13:49:22

no ja muzu potvrdit, ze tahle ecigareta je velmi podarena vec se skvelou konstrukci a vynikajici funkcnosti, nemel jsem zatim lepsi. jen C2 hlava je pomerne draha a vydrz je horsi v pomeru s napriklad BCC, je fakt, ze suche paleni jsem nezkousel. To video je skutecne katastrofalni a zcela nepouzitelne, moc jsem z toho nepochytil, jak tu hlavu udrzis mimo clear na baterce, aby to vypalovalo
eCom + C2
nejoblibenejsi e-liquid: Deluxe Tobacco
-------------------------story so far-----------------------
eGo manuální uz jen jako zalozni
cartomizer Ego DC 3,5ml; CE4+; DCT V2 3,5ml; W; V2, vivi nova; bcc
Uživatelský avatar
jeremiasz
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 03. kvě 2012 21:23:05
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod mickielli15 » čtv 10. dub 2014 21:30:27

Tenhle atomizer je i v E-mode, který je můj oblíbenec, i když má pár blbých much, ale když se to s ním umí, produkuje opravdu hutný dýmeček. Hlava je dražší, ale mám ho teď jako "třetí v řadě", takže mě to tolik nebolí. Favorit zůstává Nautilus, následovaný protankem 3 - předělaným na hlavy Aspire BDC...

V dýmu je ale hlava C2 povedená.
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod jardaspit » pon 21. dub 2014 19:08:34

Ahoj, video je katastrofální kvality - při příštím vypalování natočim nové na lepší HW. Baterku 650mAh dobíjím každý den přes noťase - 2 dny by mi ale vydržela - v porovnání s eGo-C 650 vydrží v režimu VV na 3,8V stejně, dle mé zkušenosti. Atty měním s ohledem na nulový náklad při čištění á 3 dny - mám celkem 5 atty, které točím a jednou za 2 týdny je všechny vyčistím. Kdybych nevypaloval, tak by mi ale jeden atty vydržel mnohem déle, ale přijde mi ideální po 3 dnech vypláchnout zbytky starého liquidu. Staré tanky jsem v této frekvenci také vždycky čistil.

Tu hlavu při vypalování prostě jen přiložím přímo na baterku - atty jen přitlačím ke kontaktu baterky a prsty obejmu atty i závit na baterce. Moje představa je, že se přes prsty asi uzavře obvod :)
Saju ECOM
jardaspit
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. pro 2011 19:57:46
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod hajekm » úte 01. črc 2014 13:41:15

Ahoj,
mám dotaz. Před časem jsem koupil EGO eCom jako svojí první e-cigaretu. Nebyl to úplně šťastný nákup vzhledem k nekompatibilitě se zavedenými standardy. Od té doby mám pár zkušeností s jinými systémy a pomalu se chystám na DYI. Ale k eComu. V podstatě se mi jej nepodařilo nikdy úspěšně rozjet a pořád mi protéká liquid do střední vzduchové trubice. Není mi totiž jasné, jak u tohohle vapostroje funguje doprava vzduchu ke spirálce. Měl jsem to několikrát rozebrané, vrazil tam i druhý atík z balení ale po i částečném naplnění a i celkem opatrném sání to proteče a vybublá nahoru. Připadá mi, že vzduch musí vždy procházet především malou dirkou v horní části přes liquid a pak je tam ještě štelovatelné přisávání do náustku mino atík. Těsnění vypadají v pořádku ani sborka a rozborka atiku nepomohla. Tak nevím, jestli nemám nějak vadnou celou hlavu, nebo jestli to někde nevycpat vatou. Vzhledem k tomu, že si na to ale nikdo jinde obecně nestěžuje, bude asi problém u mě. (nebo ve mně :-)) Nemáte tedy nějaké rady nebo nápady?
hajekm
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. dub 2014 14:08:51

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod Standa210 » úte 16. zář 2014 19:23:06

Ahoj všem,
Jsem tu nový a omlouvám se,ale nikde jsem nenašel vlákno,kam směřovat svůj dotaz.
O co se mi tedy jedná.Pořídil jsem si Joyetech eCom (model před BT) a jsem s ní nadmíru spokojen,po všech těch rádoby super e-cigaretách,které jsem doposud měl.Co je pro mne ale novinkou,je možnost nastavení jak napětí,tak výkonu baterie.I když napětí zas až tak ne,spíš jen výkon.
Byl by někdo tak laskav a zasvětil mě o možnostech a příkladech o nastavení jak napětí,tak výkonu?Předem moc díky za ochotu a ještě jednou se omlouvám,jestli jsem v nesprávném vlákně :)

... z Mi3w
Standa210
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 16. zář 2014 19:10:03

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod jura-p » čtv 25. zář 2014 11:44:46

Stando, ono je v podstatě jedno, jestli zvyšuješ výkon nebo napětí. Protože tyto veličiny jsou vzájemně ve vztahu, který je dán tím, že výkon je napětí krát proud. A proud je přitom napětí dělené odporem, jak stojí v Ohmově zákoně. Takže když to dáš dohromady, tak výkon (watty) je napětí (volty) na druhou dělené odporem (ohmy). Odpor je dán spirálkou, ten můžeš měnit jen změnou spirálky, během kouření s jednou hlavičko měnit nelze.

Takže když nastavíš vyšší výkon, tak elektronika pouští do spirálky vyšší efektivní napětí, když nastavíš vyšší napětí, zvýší se tím výkon.

Některé elektroniky udávají na displeji nebo na nastavovacím kolečku zvyšování napětí, některé zvyšování výkonu. Některé jsou přestavitelné, takže ukazují to nebo to. No a některé ukazují na lepších displejích jak výkon, tak napětí. Jsou dokonce i takové, které tě informují o odporu spirálky, kterou máš našroubovanou na gripu.

Ale důležité je to, že vždy, když zvyšuješ nastavení napětí, tak zvyšuješ i výkon a naopak. Zvyšování a snižování obojího využij k tomu, abysis to nastavil tak, jak ti to nejvíc vyhovuje. Nic jako správné nastavení vhodné pro každého neexistuje. Správné je to nastavení, které vyhovuje tobě.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod Standa210 » stř 01. říj 2014 1:20:50

Moc díky,ani jsem nečekal tak obsáhlou odpověď :)
V tom případě ale nechápu,proč má baterie dva režimy,jeden na napětí a druhý na výkon,když pokud to dobře chápu,tak jedno ovlivňuje to druhé...
Asi reklamní tah :D

... Z1 Compact ...
Standa210
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 16. zář 2014 19:10:03

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod huhla » stř 01. říj 2014 12:05:26

možná kdyby jsi si o tom něco přečetl by jsi pochopil, v kostce mám nastaveno 4,7V našroubovaný atomizer na 1,8 ohmu v klidu si pokuřuji a kamarád mi řekne zkus ten můj má namotáno 1,3 ohmu, mačkám žhavicí tlačítku a do úst mi vlítne pach spáleniny čepice atomizéru rozpálená že mě drip tip pálí na rtech, tak začnu štelovat volty až dosáhnu kýženého výsledku, pokud budu vapovat na 10W tak je mi jedno co si na grip našroubuji 11.8, 1.3, 0,8 pokud to elektronika snese a nemusím s ničím hýbat
Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí...
Ortodoxní elektronik /rasista/
Uživatelský avatar
huhla
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 13. bře 2013 10:23:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod hunterak » stř 10. pro 2014 22:43:51

hajekm píše:Ahoj,
mám dotaz. Před časem jsem koupil EGO eCom jako svojí první e-cigaretu. Nebyl to úplně šťastný nákup vzhledem k nekompatibilitě se zavedenými standardy. Od té doby mám pár zkušeností s jinými systémy a pomalu se chystám na DYI. Ale k eComu. V podstatě se mi jej nepodařilo nikdy úspěšně rozjet a pořád mi protéká liquid do střední vzduchové trubice. Není mi totiž jasné, jak u tohohle vapostroje funguje doprava vzduchu ke spirálce. Měl jsem to několikrát rozebrané, vrazil tam i druhý atík z balení ale po i částečném naplnění a i celkem opatrném sání to proteče a vybublá nahoru. Připadá mi, že vzduch musí vždy procházet především malou dirkou v horní části přes liquid a pak je tam ještě štelovatelné přisávání do náustku mino atík. Těsnění vypadají v pořádku ani sborka a rozborka atiku nepomohla. Tak nevím, jestli nemám nějak vadnou celou hlavu, nebo jestli to někde nevycpat vatou. Vzhledem k tomu, že si na to ale nikdo jinde obecně nestěžuje, bude asi problém u mě. (nebo ve mně :-)) Nemáte tedy nějaké rady nebo nápady?


Mám bohužel stejný problém liquid mi protéka do středové trubice ať je to naplněný jak chce. Má někdo nějaký řešení? Taky bych se rád zeptal jak se C2 udržuje. Zatím jsem ho koupal jen v CocaCole a to celkem pomohlo.
Obrázek
Joyetech eGo-A a Joyetech 510
Uživatelský avatar
hunterak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 27. lis 2011 2:35:08
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod OldAlien » stř 10. pro 2014 22:53:33

Nazdar krajane!
Proč kouříš takové retro, jakou je CE2. Dneska jsou ceny už natolik přijatelné, že pořídit si něco "méně protékajícího", Tě na bankrot nepřivede. Ale na trénování nervů, je to dobrá volba, pokud ovšem Ego baterky někde fasuješ a nemusíš je kupovat. Nateklý liquid do elektroniky, je nejlepší cesta, jak se z toho zbláznit. Pouvažuj a kuř chytře. :clap
OldAlien
 

Re: Joyetech eCom atomizér

Příspěvekod hunterak » čtv 11. pro 2014 6:30:44

Promiň, ale mluvíme o tom samém? Já kouřím eModa a myslím tenhle censored
Naposledy upravil dlouhejbil dne čtv 11. pro 2014 21:39:32, celkově upraveno 1
Důvod: nedávej odkaz na prodejce-přečti si pravidla
Obrázek
Joyetech eGo-A a Joyetech 510
Uživatelský avatar
hunterak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 27. lis 2011 2:35:08
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků