• Reklama
FastTech
 
 

eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Ays » úte 26. říj 2010 23:16:19

Ahoj prosím o radu jestli eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?
Cartomizér jsem zkoušel a jsem celkem zklamaný, z boku se mi udělá malinká prasklinka, která se zvětšuje už do dvou dnů používání a při kouření cart i smrdí seškvařením. Liquidu také vypije celkem dost. Myslíte, že lepší bude používat atomizér? Třeba XL atomizér, kam se vejde také hodně liquidu? Díky za odpovědi.
Ays
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 17. kvě 2010 23:03:11

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Rumlik » úte 26. říj 2010 23:29:39

No já to mám tak, že doma pokuřuji atty a na cesty a tam kde se nechci zatěžovat s plněním používám carty. Sem tam si dám i doma z cartu, protože je mám tak nějak různě navoněný :D a nechce se mi mixovat chutě v atty.

P.S.
Doma jedu stejně takřka vše na USB passthroughtu a tak jen občas prohodím cart a atty. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod shimi » stř 27. říj 2010 6:21:27

Ahoj,tak pokud máš na mysli eGo cartomizer,tak ten mě taky velice zklamal.Teď používám cartomizer 510 XL-vejde se do něj cca 1,1ml(dneska jsme to zkoušeli),dá se jednoduše dokapat přes závit a pokud budeš chtít tankovat na plno,tak jehlou a stříkačkou.Má dobrý hit i kouřivost a životnost je celkem velmi slušná.Stejně jako eGo cartomizer si tenhle taky vezme trochi více liquidu,ale o poznání méně než právě ten eGo.
Jinak to mám tak nějak jako Rumlik,když mám klid a můžu kdykoliv dokapat,tak používám atty s tipem a když někam jdu tak cartomizer.

PS:
Ale musíš si to vyzkoušet a najít to,co bude vyhovovat tobě.
užívám si s eGo
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
shimi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 19. črc 2010 22:35:22
Bydliště: Pardubice

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod tomk70 » stř 27. říj 2010 10:04:25

Já kouřím eGo cartomizery + Atty a jsem z eGo cartomizery dost spokojený. Pokud ho nespálím dlohodobým sepětím baterky nebo nekouřím do sucha tak ani nesmrdí ani se nepřepaluje. Tu díru kterou se mi podařilo vyrobit to bylo v době když jsem s tím neuměl a nechával jsem si našroubovaný cart v kapse.
Rakův tank a jiné genesis mash bez opletu. Gripy kubíček a Joytech Evic oba z gogin elektr.
Uživatelský avatar
tomk70
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 17. čer 2010 11:13:23
Nejvyšší skóra: 1

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Foox » stř 27. říj 2010 12:27:59

Skúšal som, cartomizéry s biednym výsledkom. /predajné označenie: eGo cartomizer velký od JoyTech/ Hneď prvý po naplnení nefungoval, zostalo v nom skoro 2ml liquidu, čo je tak na den. Druhý fungoval, hodne dymu, chuť dobrá, ale celkový pocit málo uspokojivý. Žiadny poriadny kopanec. Po treťom naplnení zlyhal, zas v ňom zostalo asi 1,5-1,6 ml liquidu. Ďalšie radšej ani neskúšam.
Pre mňa je to jasné, zostávam u klasických atomizérov Joye 510. Výdrž bez čistenia 2- 4 týždne a to hulím v kuse, s čistením sa predĺži asi o týždeň. A pri poruche mi nezoberie so sebou žiadny liquid.
Uživatelský avatar
Foox
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 335
Registrován: ned 04. črc 2010 21:23:31
Národní vlajka:
Slovakia

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod mirhk » stř 27. říj 2010 21:48:18

Kouřím cart a jsem spokojený s atomizérem to bud neumím nebo něco dělám špatně je každopádně pro mě slabší hit než u cartu dýmavost také,ohledně dir a vypálených otvoru použiju pásku a je po problému,chci se ale zeptat zkušenějších,existuje menší cart na unicat,používám ten na 1.8ml,chci zkusit ten menší ale nevím kompatibilitu myslím závit aby to pasovalo,prosím dejte mi někdo link díky
Obrázek
mirhk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: pon 11. říj 2010 20:50:48

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Foox » stř 27. říj 2010 22:05:38

na eGO/unicaat našrobujes všetko to čo na Joye 510. Rovnaký zavit.
Uživatelský avatar
Foox
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 335
Registrován: ned 04. črc 2010 21:23:31
Národní vlajka:
Slovakia

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod mirhk » stř 27. říj 2010 22:24:56

Děkuju už to hledám kde koupit
Obrázek
mirhk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: pon 11. říj 2010 20:50:48

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Rumlik » stř 27. říj 2010 23:27:12

GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Kajula » ned 02. led 2011 12:52:14

Poněkud starší debata,ale pokud někdo stále shání odpověď, tak tady je můj osobní názor.
1)Atty 510 mě nebaví. Pokud sedím u tv tak se to dá. Kap,kap,chvilku kouřit a zase kap,kap. Na ochutnávku,ale ideální.
2)Atomizér na optimu s redukcí.To by celkem šlo,ale v optimácké baterce jedou líp. S tou redukcí se mi zdá,že nasávám mnohem víc vzduchu,nejspíš proto že vzduch nejde přes celou baterii,tak má mnohem menší odpor. Pokud máte ale ale přebytek těchto atomizérů,aspoň je využijete. Jen ta barva kapsle mi kazí vzhled.
3)Mega cartomizér, ten tlustej s placatým náústkem.Pro mě ne a právě kvůli tomu náústku.Prostě se mi na něj nepodařilo zvyknout.Mám raději kulatou klasiku. A opět příliš velký průchod vzduchu.Pokud si někdo zvykl na automatickou baterku tak tahá trochu víc.
4)Cartomizér 510XL,můj favorit,vejde se do něj méně než do mega,ale pro mě nejpříjemnější v ústech, kulatý a hladký, průchod vzduchu přirozený jako u normální cigarety,i když pár minut po naplnění bublá,ale to brzo přejde.Plním jehlou 1,2mm a v pohodě se vejde, u mega to chtělu trochu zabojovat při propichování.Ale tenší jehlou se zase špatně nabírá liquid.Takže 510XL mi přijde jako atty 510 bez toho kap,kap.
čuním Unicaat
Obrázek
Uživatelský avatar
Kajula
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 10. pro 2010 20:56:28
Bydliště: Orlová

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Petrek » ned 02. led 2011 15:45:03

Používam Unicaat s uniccátskym cartomizérom. Nemôžem si na nič sťažovať. Sprvoti to malo veľkú spotrebu, ale to bolo zásluhou liquidu abassador, ktorý bol príliš riedky. Teraz používam SILVERU a spotreba klesla dvonásobne, naopak dymivosť poriadne vzrástla. Cartomizér plním injekciou z náustku a to až dovtedy, kým nezačne cez závit unikať prebytočný liquid. Nový liquid do nového cartu musím naplniť doplna to znamená 2 ml.Potom dopĺňam každý deň asi 0.7 liqiuidu, niekedy aj menej. Cartomizér mi vydrží aj 10 dní. Potom ho mením za nový. Nestarám sa o nejaké čistenie. Cartomizér je v celku spolahlivý komponent e-cigarety a používam ho veľmi rád.

Edit:
Ešte som zabudol povedať, vždy po prvom plnení vyjmem a zahodím vnútornú prepážku. Žiadny liquid nevyteká a dymí to podstatne viac.
Naposledy upravil Rumlik dne ned 02. led 2011 20:35:25, celkově upraveno 1
Důvod: Používej prosím tlačítko upravit.
Petrek
 

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod blacks » ned 02. led 2011 18:12:11

po zdejsich tuning radach jsem to ani s tou prepazkou nemel moznost vyzkouset a ihned sla pryc,
jinak protekani mam hlavne spodem, mezi plastovou a kovovou casti
Kdyz musis, tak musis
Uživatelský avatar
blacks
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 183
Registrován: ned 19. pro 2010 11:13:10
Bydliště: Jizni Cechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod e-Hana » pon 03. led 2011 1:21:58

Tak nějak jsem nepochopila to kap,kap, jedině že kouříš na eGo atty asi přes Tip, že tak často dokapáváš né ?? :O
Jinak já určitě kouřím min půl hod v kuse jinak i dýl..než zas dokapu cca +-10-12 kapek :) A já jednoznačně dávám u eGa přednost attymu Joye 510!! Dýmavost a hit podle použitého liquidu. :)
Jinak pouze na delší cesty ven i Megacarty-tlusťochy 2-3 ks s plochým náústkem.
I doma na normální patronu si nasazuji superplochý, uzoučký a měkounký konec z dýmkové patrony. :mrk mě zas ty kulatý už vaděj.. :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod Kajula » pát 07. led 2011 17:48:33

To kap kap je pro mě i těch 12 kapek co půl hodiny. Když nacpu tři,čtyři carty 510XL stříkačkou,což mi zabere cca 5 minut,mám stopro vystaráno na celý den.
Je naprosto úžasný jaká je možnost výběru doplňování a tipů cartů a atty a vybere si úplně každý. Chtěla jsem jen napsat jaké jsou podle mě klady a zápory jednotlivých verzí k Unicaatu nebo eGo.A ještě jedna výhoda 510XL. Když umře těsně po naplnění, zůstane v něm jen polovina liquidu oproti tomu většímu :D
Tu vnitřní krytku tam vracím,ne že by to teklo ven,ale průchod vzduchu se mi zdá pomalejší a mě osobně to víc připomíná klasiku.
Ale to je jen moje malé myšlenkové kap,kap a každému,co jeho jest... :mrk
čuním Unicaat
Obrázek
Uživatelský avatar
Kajula
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 10. pro 2010 20:56:28
Bydliště: Orlová

Re: eGo kouřit s atomizérem nebo cartomizérem?

Příspěvekod e-Hana » pát 07. led 2011 17:50:51

:D jasně to chápu,každému vyhovuje něco jiného,proto je to e-kouření tak zajímavé i pro svou rozmanitost :mrk
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Další

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků