• Reklama
 
 

LEO - volná diskuse

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod skorpionj » stř 18. črc 2012 17:17:56

bobina píše:atomizer-cartridge-musí být stále nasáklá vatička a povytažená,aby se dotýkala můstku v atomizéru-stále se dokapává.
cartomizér-vejde se tam tak 2-3ml,takže nemusíš stále dokapávat a vydrží déle.To,že se ti spálí je tím,že kouříš nasucho,nebo taháš vehementně rychle za sebou.Občas to profoukni a vyčisti jak píše Rudako. :mrk Takže.tahá se pomalu piánko lehce dlouho pak pauza,aby se ti to nepřehřálo.Tady je vlákno o Leo .Lea je jiná,tak doufám,že máš Leo.





Zdravim moc diky za radu budu se snažit tahat pomaleji a dolity sem to měl snad dosti po boku kapu a do prazdneho noveho bylo asi 80 kapek pak mi začal propouštět dole tak sem usoudil že asi stači .. pak po použivaní asi den dva sem nakapal doplnil počkal až se rozleje všude vždy sem s tim pootočil aby to bylo stejnoměrně a nasidil zpět a ejhle nefungoval ani tuk a to sem to jen doplnil jinak nic ..Ted si davam majzla snad vydrži déle ...a že taham docela dost to asi jo ted se snažim tahat pomaleji a vypnu tlačitko a dotahuji aby zhaslo aby se dochladila spirala..Tak doufam že to bude mit uspěch a vydži dele...
Uživatelský avatar
skorpionj
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 17. črc 2012 19:33:32
Bydliště: LIBEREC

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod Hop » pát 03. srp 2012 12:40:28

Vážení Leovisté,měl bych dotaz - narazil jste někdo na nějaký mizér,kteý by šel použít na Leo za pomocí přechodky,ale bez jejího upilovávání? Děkuji mnohokráte

[ Post made via Android ] Obrázek
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod dlouhejbil » pát 03. srp 2012 12:46:03

Ne-ona je o dost hlubší.Ubral jsem 2 mm./stačí jeden mm/Pak chodí všechno.V tomhle vlákně se to řešilo.Zalistuj zpátky.Najdeš tam i nouzovky.Ale pro chlapa +kousek šmirglu nemůže být problém.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod Hop » pát 03. srp 2012 12:57:16

Nic jinyho mi asi nezbyde. :-)
Vim,ze se to tu resilo,projel sem tohle vlakno uz jeden a pulkrat,ale nevsim sem si,ze by tam bylo receno,ze nic nejde. :-)
Kazdopadne lepsi se tomu vyhnout,takze sem to zkusil. Ne kazdej chlap ma totiz alespon jednu ruku pravou. ;-)
A diky za odpoved.

[ Post made via Android ] Obrázek
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod dlouhejbil » pát 03. srp 2012 14:07:28

Já to taky nemyslel tak,že je tu napsáno,že nejde.Ale,že jsou tu i nouzový řešení....Nic jinýho ti nezbyde.Viděl jsem ji v cizině jinou a ta je v pořádku.Jenže platit dopravu?
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod Gold Drive » pát 03. srp 2012 14:23:41

Hop - ono je to při použití jakékoli přechodky individuální - včetně přechodek EGO/510, ale u LEO/510 to platí ještě více. U přechodek stačí zlomek milimetru rozdíl v hloubce závitu a už to nesepne. Nicméně jestli budete mít zítra cestu do Prokopky, vezměte svou Leo baterii s sebou - bude tam Cherry_kiss na brigádě a ta používá baterii Leo s různejma clearama bez zbroušené přechodky. Takže určitě poradí a určitě najde i vercajk, který bude pasovat bez dodatečné úpravy... :mrk
Gold Drive
 

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod Hop » pát 03. srp 2012 18:43:16

Cha! Takže mi nezbyde nic jinýho, než se tam zítra zastavit. :-)
Děkuji převelice :-)
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod lejluska » úte 07. srp 2012 16:36:03

pro českobudějovické máme nyní skladem cartimizéry pro Leo cigaretku
lejluska
 

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod skorpionj » pát 10. srp 2012 18:01:35

Hop píše:Cha! Takže mi nezbyde nic jinýho, než se tam zítra zastavit. :-)
Děkuji převelice :-)



Zdravím tak po 2 měsicich a dotazu a laborovani jsem konečně dospěl k nazoru a zkušenosti že bezvatičkovy system nema na knotový system .S vatičkou sem zapasil po celou dobu carty mi odchazely dost často max výdž cartu tyden a mohl jsem to vyhodit,po 3 dnech sem začal pocitovat spaleninu a mělo to i takovy divny ocas jako by umělou hmotu .A to se týče i zlatyho atomizeru i když jsem ho nemusel moc čistit ,ten není asi tak naročny tam ta chut byla docela přijemna ale musel sem plnit max 3 a pak vyhodit .. A tak jsem po par poradach zakoupil REDUKCE LEO - 510 a 510 - Ego a použil cart s dlouhymi knoty c4+ a začal použivat ..Chut uplně jiná čista a vyrazná tak že chvalím ..,,Jen jedna maličkost ktera je - je ta že tam je větši spotřeba eLiquid misto jedné naplně sejmu 2 ,ale je to podle toho kdo jak taha a jak často .. Ale opravdu ted spokojenost.. a co se TÝČE REDUKCÍ TAK SEM POUŽIL OD DVOU PRODEJCU A U PRVNIHO JSEM MUSEL SUNDAT TEDY ODBROUSIT TROCHU ABY TAM BYL KONTAKT A DNES MI PŘIŠLA OD DRUHEHO DODAVATELE A TEN SEM SEŠROUBOVAL A IHNED ŠEL TEDY BEZ UPRAVY .OBĚDNAL SEM DVAKRAT A OBA OK .. TEDY DOPORUČUJI A CENA ROZHODNĚ ZNATELNA PRVNÍ ZA 90 S UPRAVOU A DRUHY 29 BEZ UPRAVY ... 100% FUNKČNÍ .......CHVALÍM PRODEJCE I VYROBCE .. :yes :yes :yes
Nevim zda mohu uveřejnit prodejce tak popřípadě mě mužete kontaktovat na emailu .
Objednal sem u nich i naplně od Dekangu a taky spokojenost ...chut i cena ...... :smoke :smoke :smoke Dodaní s ppl do 2dnu..super .....
Uživatelský avatar
skorpionj
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 17. črc 2012 19:33:32
Bydliště: LIBEREC

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod rudako » sob 11. srp 2012 11:00:53

Nechápu,co lidi s těmi carty LEO vyvádí za psí kusy.Pokud se s nimi zachází jak má,slouží velmi dobře a bez jediného problému.Pokud chce někdo kouřit carty pro EGO,ať si je kouří.V tomto případě nevidím důvod,proč by měl v tomto vláknu vychvalovat komponenty neurčené pro LEO, k tomu používat baterii LEO a ne EGO a zbytečně si dělat problémy s přechodkami.Už jsem tady ve vlákně toho pospal o LEU více než dost a nejenom já.LEO s carty XL je svou vyjímečností vyjímečná.LEO s carty XL(vatičkové) kouřím více jak rok a nedám na ně dopustit.Výdrž cca měsíc,chuť výrazná,nezkreslená,pez pachutí,bez připalování.K tomu stačí nakupovat u prověřeného prodejce a dělat to,co doporučuje prodejce,či výrobce a zbytečně tady nehanět skutečně dobrý výrobek jako je LEO.
Uživatelský avatar
rudako
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř 27. črc 2011 15:19:40
Bydliště: Absurdistán
Národní vlajka:
Australia

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod Hop » sob 11. srp 2012 16:00:07

Já osobně taky používám carty pro LEO,ale proč nezkusit něco jinýho? Je tu spousta lidí,co má tech hraček několik,tak proč nekoupit jen přechodky a tím ušetřit? :-) Primárně budu mít stále carty,ale do hospody,kde sem se ještě plně pyra nezbavil,budu volit mizér jiný...

[ Post made via Android ] Obrázek
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod skorpionj » ned 12. srp 2012 19:33:06

rudako píše:Nechápu,co lidi s těmi carty LEO vyvádí za psí kusy.Pokud se s nimi zachází jak má,slouží velmi dobře a bez jediného problému.Pokud chce někdo kouřit carty pro EGO,ať si je kouří.V tomto případě nevidím důvod,proč by měl v tomto vláknu vychvalovat komponenty neurčené pro LEO....

Zdravim nevim zda to je myšleno na mě ohledně co jsem napsal ohledně přechodek a se zkušenosti s kartem ,,neman sice nic proti origo cartu xl ale jen ta zkušenost že mi nevydrželi dyl jak tyden a nakonec se mi přepalila spirala neboli žhavici drat ,je pravdou když sem to udělal podle tveho navodu jak si mi radil vydržel sem dele,ale ne o moc.Muže to byt i tim že to mam u huby dost často tedy častěji spinam a namaham elekto ..a když po 3 dnech jsem citil spaleninu a ocas čehosi ?? tak jsem se rozhodl zkusit něco jineho tedy knoty ktery se daj vcelku pořidit laciněji a jde to opravit ale jak mi odejde cart tak musim nasadit novy ..což vyjde draž a při me smule 1 cart za 4_5 dni tak měsičně me to vyjde ma 200_300 jen na kartech . a co se tyče redukcí a použiti cartu na 510 nebo Ego tak s nima není problem je nasadit a použivat jen že u některych prodejcu se to musí ubrousit a u jinych prodejcu ne zaleží od kud nakupujou.zrovna muj připad ..jednou sem ubrušoval /vzal sem to na tvrdo v praci na brusce / a po druhy sem nasadil a šlo to hned bez ubroušeni .... ale každy si to musi zkusit sam co mu vyhovuje .. a ja jsem vděčnej za každou radu co jsem ziskal ...
Naposledy upravil dlouhejbil dne ned 12. srp 2012 19:40:39, celkově upraveno 1
Důvod: Zkrácena citace
Uživatelský avatar
skorpionj
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 17. črc 2012 19:33:32
Bydliště: LIBEREC

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod tatohp » pát 07. zář 2012 20:39:12

Rudako,úplne s tebou súhlasím,nekupoval som si Leo k tomu,aby som cez nejaké prechodky používal príslušenstvo určené pre iný typ závitu,na to je na trhu bateriek hafo,vrátane gripov.Na začiatku mi vydržal cart týždeň,teraz cca tri týždne,je pravda že ho nikdy nenechám dôjsť úplne do sucha,radšej prikapnem častejšie.Ak už začína klásť odpor pri poťahu,jednoducho ho prešprtám ihlou,nakapem trocha liquidu a prefúknem,Bordel napálený na špirálke sa vyplavý a cart maká v pohode ďalej.Baterky držia deviaty mesiac,ale pravda je, že baterka nevydrží celý deň ako na začiatku,napoludnie už dávam nabíjať.
Naposledy upravil e-Hana dne pát 07. zář 2012 22:24:38, celkově upraveno 2
Důvod: Odstrarněn název prodejce, porušení pravidel! Dávej si na to pozor! Příště mažu rovnou vše..
Obrázek
Leo,Joye 510,Extreme,podľa chuti používam cart,atty510,306RL,tank
Uživatelský avatar
tatohp
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 11. říj 2011 21:39:43
Bydliště: Bardejov
Národní vlajka:
Slovakia

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod rudako » pát 07. zář 2012 20:58:38

Jo,jo...to je přesné.
Uživatelský avatar
rudako
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř 27. črc 2011 15:19:40
Bydliště: Absurdistán
Národní vlajka:
Australia

Re: LEO - volná diskuse

Příspěvekod bobina » sob 08. zář 2012 7:33:06

souhlas :) mě carty vydrží tak 1měsíc-musí se to umět používat!já to mám taky jako dudlík :chuckle přečíst si vlákno a učit se učit se učit se :mrk
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

PředchozíDalší

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků