• Reklama
 
 

Volná debata Joye eGo-T

Totally Wicked Tornado, SuperSmoke UNICAAT, Janty eGo, V-GO, Riva, T-Rex, EVod atd...

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod dlouhejbil » pát 24. led 2014 23:48:45

Takže máš tohle....
Značková baterie Joyetech eGo-T2 upgrade, s potiskem "eGo-T upgrade" a s funkcí uzamčení baterie. Má dva režimy. Jedním z nich je konstantní napětí s výstupní režimem, 3,3V , a je stejný, jako u běžné eGo-T baterie. Druhý režim je proměnné napětí. V tomto režimu bude změna napětí od 4.15V do 3.6V.
Je to tak? No a jestli přestala fungovat změna napětí, tak je prostě vadná. Rozhlédni se po foru a kup si něco rozumnějšího. Tahle „finta” je stejně k ničemu.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod márty96 » sob 25. led 2014 20:43:55

Tak asi budu muset koupit něco jinho ;) dneska asi odešla kompletně. Když zmáčknu žhavení tak jen začne blikat a to je asi vše co dělá :D
márty96
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 24. led 2014 20:17:41

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod Harmy » ned 26. led 2014 3:20:16

Zkus jí nabít. :chuckle
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod jura-p » ned 26. led 2014 3:30:45

Víš co. Popiš nám, jak se přepíná, jak se vypíná, jakou má barvu, když je stabilizovaná a jakou, když není. Jak poznáš na modré, že se vybíjí a jak to nepoznáš na žluté. Jak dá najevo, že mele z posledního.
Nějak jsem získal pocit, že v tom máš zmatek a rád bych věděl, jestli svou baterii znáš?

Značná část poruch těchto baterií je ve skutečnosti poruchama jejich nabíječek. Zkus, pokud máš, nabíječku USB z počítače.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod márty96 » ned 26. led 2014 13:12:31

Popíšu to asi tak, že když jsem si ji koupil tak na plné nabití svítila bíle, potom přešla na takovou světle modrou a když byla skoro vybitá, tak svítila tmavě modře. Když se přepla do toho proměnnho žhavícího módu tak svítila pořád jen takovou nažloutlou barvou.
Pak se s ní něco pokazilo, tak jsem jí dal do zaruční opravy, odkud se mi vrátila v tomto stavu. Tj.: při jakémkoliv stavu nabití svítí jen tmavě modře a nejdou přepínat módy. A i když ji nabiju přes usb z notebooku tak teď prostě nežhaví. Jen modře bliká.
márty96
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 24. led 2014 20:17:41

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod Grif » ned 26. led 2014 13:17:02

Jestli máš možnost, tu baterku reklamuj a pořiď si běžnou Ego baterku beze změny napětí.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod dlouhejbil » ned 26. led 2014 13:17:37

Vrať ji do záruční opravy a požaduj funkce, tak jak byly, když byla nová. Nebo peníze.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod márty96 » ned 26. led 2014 13:18:05

Dobře :) zkusím tam zítra zajít, ale težko říct, co mi na to řeknou, nebo co s tím udělají.. :O
márty96
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 24. led 2014 20:17:41

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod jura-p » ned 26. led 2014 14:15:59

Ano, tvá baterie eGo upgrade, pod tímto názvem se prodávaly, když jsem si takovou před časem koupil já, je rozbitá.
Pokud ti ji v tomto stavu vrátili z opravy, tak opravená nebyla. Vypadá to, že ti sice vyměnili elektroniku, ale za obyčejnou, bez dvou režimů. To je pravděpodobné i proto, že jsem nikdy neviděl, že by se u nás nabízela jako náhradní díl ta upgrade (přepínací) elektronika do eGo. Po takové opravě ti ovšem měl prodejce nabídnout část peněz, protože ty obyčejné jsou levnější.
Na druhé straně je taky fakt, že tyto eGo baterie už asi tak rok na webech prodejců neprohlížím.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Volná debata Joye eGo-T

Příspěvekod márty96 » ned 26. led 2014 14:21:54

Všem tedy děkuji, za pomoc a rady :) a zítra to tam skočím nějak pořešit.
márty96
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 24. led 2014 20:17:41

Předchozí

Zpět na Elektronické cigarety typu eGo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník