• Reklama
FastTech
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod PizzaGalaxy » čtv 12. dub 2018 14:34:37

20 a kouřím už asi 4 roky, vykouřím asi 6 cigaret denně o víkendu víc. Wismec a nulkovou bázi sem si vybrala sama. SMOK TFV8 BABY mi poradil kamarád ale chtěla sem názor více lidí. Nejdu si zatím že chci něco sčím se ztratím v mlze ale něco čím ty cigarety postupně nahradím.
PizzaGalaxy
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 11. dub 2018 20:49:56
Národní vlajka:
Japan

Reklama

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » čtv 12. dub 2018 15:58:10

Špatný odhad.
Nulková báze Ti se zbavováním se závislosti na nikotinu moc nepomůže.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod chris_cz » čtv 12. dub 2018 22:53:57

@iqwe: Vynikající příspěvek, je super když si někdo jednou za delší dobu najde chvilku a shrne aktuální stav na trhu a prověřené možnosti pro nováčka.

Moje doporučení na několik dalších měsíců pro nováčky: přečtěte si tento viewtopic.php?p=407911#p407911 příspěvek a jednejte dle doporučení :-)
Naposledy upravil chris_cz dne pát 13. dub 2018 21:15:45, celkově upraveno 1
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » pát 13. dub 2018 7:12:36

Na půjčovačku, kdo chtěl vyzkoušet, mi tak obíhalo okolí iStick Pico plus Aspire Triton mini s výměnnými hlavami (stejné osvědčené jako pro Aspire Nautilus). Chutná to, funguje všem absolutně bez problému a krom titěrnějšího plnění, není co vytknout. Nicméně přístup pro e-liquid k hlavě se při plnění uzavře tak není kam spěchat. Musím přiznat, že po oběhnutí kolečka ta sada skončila u mě a občas pobafnu. Je to dobré.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod garen » úte 12. čer 2018 17:12:24

Ahoj,

chci přejít z klasických cigaret na e-cigarety.
Hodně jsem toho načetl a nastudoval.
Potřeboval bych tedy jen upřesnit výběr HW.

Kouřím 15-20 modrých LM denně.
Primárně bych asi chtěl začít s MTL, ale chci HW, který bych mohl použít i na DL.
Co jsem tak četl zde na foru a tak různě, tak nejvíc doporučované a snad pro mě vhodné jsou tyto mody:

Joyetech eVic Primo Mini
Eleaf iStick Pico (25?)

Chci něco kompaktního, žádnou velkou krávu.
Asi je fajn mít vyměňovací baterie.
Zatím bych si asi kupoval hotové hlavy, později bych si mohl zkusit motat.
Liquid byhc si taky zatím koupil hotovej, později určitě bych si míchal svůj.

Jsou výše uvedené mody ideální pro mě, nebo něco jiného? Je toho hrozně moc, ještě jsem našel třeba Joyetech eGo Mega Twist+ ...
Vůbec nevím, jestli si to koupit jako sadu včetně atomizéru, nebo koupit samotný mod a atomizer zvlášť na MTL (DL)
V atomizérech se vůbec nevyznám.
Líbí se mi ty Siren V2, ale to až v pozdějších fázích, takže teď něco s vyměnitelnými hlavami.
Ideálně aby byl atomizer s hlavami na MTL i DL.
Před lety jsem zkoušel nějaký Joytech s Vision clearomizerem s nějakými provázku tuším :-)
To nic moc, málo to kouřilo a tak celkově, teď už je to asi jinde...

Předem děkuji za rady.
garen
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 12. čer 2018 15:17:17

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod e-Mikra » úte 12. čer 2018 18:06:59

Já bych klidně doporučil Kangertech TopBox Mini. Ve Startkitu jsou hlavy jak na MTl, tak i na Dl a dokonce je tam i RBA hlava na vlastní motání.
Baterie je vyměnitelná a dá se dobíjet i USB. Na Fasttechu za $47.
Koukni na Karotkovo video.
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod garen » úte 12. čer 2018 18:33:38

Nevypadá špatně, akorát ty hlavy na MTL taky nejsou součástí balení...ale to je tak snad u většiny setů na který jsem koukal...
Jak jsem psal, jelikož přecházím z klasických cigaret, určitě budu primárně používat MTL. DL spíš tak na vyzkoušení myslím.
Taky celkem řeším cenu, protože vůbec netuším, jestli mi to bude sedět, tak za to nechci utratit majland (ale zase chci něco, co mě zbytečně neodradí kvůli špatnýmu HW).
Díky.
Naposledy upravil dlouhejbil dne stř 13. čer 2018 16:49:33, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj předchozí příspěvek - přečti si pravidla
garen
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 12. čer 2018 15:17:17

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Alfonz » úte 12. čer 2018 21:36:33

Já osobně bych doporučil EXCEED BOX with EXCEED D22C od Joyetechu. Známej si ho jako novic pořídil a je max spokojen. V balení je hlava jak DL tak i na MTL.
Joyetech: eVic VT kontra eGo one MEGA 1ohm a TRON-S, CUBOID kontra CUBIS 0,6ohm, AIO, Primo 2.0 kontra pro core remix, Cuboid Tap kontra pro core , Unimax 25, Smok sub e pipe kontra exeed 22 a atíky Ultimo, Ornate a fujky Cubis 2
Uživatelský avatar
Alfonz
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 24. dub 2012 17:34:50
Bydliště: Most
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod garen » úte 12. čer 2018 21:58:38

Zajímavé...koukám zcela jiné doporučení než jsou ty profláknuté Pico a Evic Primo...
Tak si říkám, nemůžu u toho EXCEED BOXu brzo dojít na jeho limity? Myslím tím nemožnost výměny baterie a dalších věcí (individuální nastavení výkonu, teploty).
Já bych pak nerad za měsíc měl potřebu kupovat něco s více funkcemi.
Asi tam třeba nebudu moct použít RBA atík až mě bude štvát kupování hlav, co?
Ale cena je zajímavá - 1 100 Kč za celej set...
Jen se ptám.
Díky.
garen
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 12. čer 2018 15:17:17

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod OldAlien » stř 13. čer 2018 8:44:08

Co je na eVic Primo Mini profláknutého? Posaď na něj Vapefly Horus RTA a máš setík, kde se nedá nic zkazit.
Musíš hulit chytře a nenechat se vybláznit, každým rádoby odborníkem.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod garen » stř 13. čer 2018 9:42:18

OldAlien píše:Co je na eVic Primo Mini profláknutého? Posaď na něj Vapefly Horus RTA a máš setík, kde se nedá nic zkazit.
Musíš hulit chytře a nenechat se vybláznit, každým rádoby odborníkem.


Profláknuté jsem myslel asi nejvíc doporučované...

Vapefly Horus RTA?
Možná si přečti celej můj príspěvek...

Upozornění: Tento atomizer doporučujeme pouze zkušeným uživatelům a dlouhodobějším e-kuřákům. DIY systémy nejsou určeny pro nováčky, kteří by zároveň nevyužili všechny jeho možnosti. Jedná se o pokročilý DIY atomizér určený zkušeným vaperům, kteří (např. v případě výměny spirálky, ..) již vědí, co dělají! Při špatném osazení může dojít k poškození baterie.
Naposledy upravil dlouhejbil dne stř 13. čer 2018 16:48:47, celkově upraveno 1
Důvod: Nepoužívej červenou barvu. Je vyhrazena k moderování.
garen
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 12. čer 2018 15:17:17

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » stř 13. čer 2018 10:08:43

Pokud se budeme bavit o Módu tak nejlépe vycházejí všechny ty profláknuté Joyetech potažmo Eleaf a Wismec. To je vše v podstatě s téměř stejnými čipy, které už v továrním stavu funkcemi a funkčností mají ve své cenové kategorii nejvíce co nabídnout plus je tu možnost využít u mnohých z nich alternativní firmware ArcticFox (hledej ve foru) a tím se dostávají ještě dál. Osobně bych tedy výběr soustředil tímto směrem a vybral si z nich kostrukci, která vyhovuje mým potřebám. Zvlášť bych pak vybral Clearomizer pro začátek. S tím neporadím, protože žádný, dobře funkční s výměnnými hlavami na vaping ústa-plíce i přímé tahání do plic, jsem nikdy neměl. Ale pravda, že přímé tahání mě neoslovuje a pro pohodový vaping bych se soustředil směrem ke spolehlivému Aspire - Nautilus 2, Nautilus X, Triton mini... jak už je tu mnohokrát psáno.
Naposledy upravil Profivapers dne stř 13. čer 2018 11:49:35, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod OldAlien » stř 13. čer 2018 11:48:32

Vapefly Horus RTA?
Možná si přečti celej můj príspěvek...

Už mlčím, jenom dodám vsuvku, že hlavičky v atomizéru, Ti vytahají tolik peněz ze šrajtofle, že si na mě možná i vzpomeneš.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod mrpedro » stř 13. čer 2018 12:47:54

Já používám jen tovární hlavičky. Měnim cca co 14 dnu. A ty 2 dolary za kus mne nerujnuji.
Ted mám cca měsíc Smok TFV8 Baby a spokojenost.
Zkoušel jsem i jejich RBA a vrátil jsem se na tovarko.

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
ObrázekObrázek
A ano, jsem i na dalsich forech, a ne, vubec me to nevadi. :chuckle
Uživatelský avatar
mrpedro
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 07. čer 2012 22:10:12
Bydliště: Teplice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Muroň » stř 13. čer 2018 13:02:03

Na vyzkoušení MTL a DL v jednom je vhodný nejprovařenější clearomizer Joyetech Cubis (a jeho novější verze Cubis Pro a Cubis 2). Má hlavy jak na DL, tak na MTL. Je škoda, že ses nezeptal o dva týdny dřív, ne efunu měli Cubis v setu s Evic VTC mini za 15 vočí (+cca 7 pošta). Sice je to staré zařízení, ale novější mody z téhož koncernu nenabízejí funkčností o mnoho více, navíc do toho jde jakýkoli novější FW a Arctic fox. V novějších setech se už nevyznám, ale přijde mi, že třeba Cubis 2 už je nabízen jen s hloupými mody(a u konkurence to samé) a kdyby sis koupil třeba Evic Primo a Cubis 2 zvlášť, tak to vyjde docela draho. Motat se na Cubisovi nenaučíš, ta RBA hlava není moc dobrá, ale na vyzkoušení všech možných hlav a stylů vapování je to dobré. A děláš dobře, že uvažuješ do budoucna a nezačínáš s jednoduchým setem, protože ten Ti víc nenabídne.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků