• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod mrpedro » úte 24. črc 2018 9:55:49

Když mu to vyhovuje, proč měnit?

Také kuřákům nikdo nevysvětluje, že dýmka je lepší než cigareta.

Omlouvám se, píšu z mobilu. :-)
ObrázekObrázek
A ano, jsem i na dalsich forech, a ne, vubec me to nevadi. :chuckle
mrpedro
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Příspěvekod e-Mikra » úte 24. črc 2018 17:13:42

Taky jsem byl na tom stejně jako freekarol. Léta na eGo a knotech, později eGo a T4 - na těch jsem si místo knotu dával vatu. O 100% lepší, chutnější, lacinější, čistější a zdravější řešení. Mrzí mě, že jsem nezačal dřív. Knot je mrtvola. Stará, páchnoucí mrtvola.
Za tu dobu, než vypláchneš, vypálíš a usušíš clearomizer s knotem máš vyměněnou vatu na několika hlavičkách. Pokud se "odvážeš" a pořídíš si něco s motací hlavou, nebo základnou (RBA, RDA, RTA...) a já nevím jaký ještě Rxx se dělají, tak si hned začneš nadávat, stejně jako já. Je to neuvěřitelný rozdíl. Míň práce, míň starostí, lepší pochutnání. Dnes jsou ty start kity laciný a kvalitní.

12.června 2018 18:06:59 - jsem dával odkaz na jeden takový v tomto vláknu. Pořád si myslím, že to není špatná volba. viewtopic.php?f=6&t=1209&start=330#p410122
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Příspěvekod Muroň » stř 25. črc 2018 10:33:50

Souhlas se všemi radami. Nač pít pivo z plastu brčkem (knot z ega), když si můžeš vychutnat točené (RTA atík na modu).
Ale když freekarol trvá na clearomizéru na ego baterku s knotem, tak ze čtyř uvedených doporučuji Evod. Proč? Protože má novější typ hlaviček (kratší a s lépe vyčeřenou silikonovou čepičkou) než T3S. Navíc je prakticky nerozbitný, tenký plast na celoprůhledném clearomizéru T3S jednou praskne. Co se týče těch CE5 od Aspire - jsou to rebrandované clearomizéry původní řady X.Jet od Vision. Mají dvouknotové nebo vertikální spirálky, na produkci páry jsou lepší než Evod, ale životnost těch hlaviček je kratší a hlavně případné přemotání poměrně složité - je lepší zvětšit boční otvory v krytu hlavy a osadit to horizontální single spirálou. Déle vydrží ten neprůhledný.
K vatě - u EVOD/T3S vytáhneš horní část hlavy, vytáhneš knot, vypálíš nasucho spirálku, protáhneš skrze ní vatu, zaklapneš vršek a mnohem chutněji vapuješ.
Batt: Egos, Lava, SMOK X-Pro a G-Priv, Stingray, Joyetech Evic VTC mini a Cuboid Mini, Eleaf Pico a iPower 80W, HCigar VT75. Atty: Evody, Protank 2 mini, X.Jet Spider a Vivi mini, Joye TRON-S, EGO ONE V2, Cubis 2, Kayfuny 5 a V3 mini, Taifun GT3, DS 2K16, OBS Ace, Crius, Engine, Cheetah, ​Wotofo FS mini, JWell OdeonV2, HCigar Fodi F2, Augvape Merlin, Digiflavor Siren1,2 a Fuji, SMOK TFV8 BB.
Muroň
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod dobrman » stř 25. črc 2018 23:56:16

do dneška nedám dopustit na T4 (Vision- mají na sobě to typické V) s vatou. Za celou dobu používání (mám jich asi šest) se mi "sklo" nerozbilo ani u jedný. Ještě teď, když chci vyzkoušet pořádně chuť nějaký tabákovky, vytáhnu jednu z T4, nasadím ze zásob hlavičku ( namotanou bodovaným kanthalem a s čistou vatou)..... a lahoda
ObrázekObrázek eCF J. Hradec
....hlavně se nevztekejte, praskne Vám v hlavě žilka a ...........
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.