• Reklama
 
 

Co je grip a jaký si koupit

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Jirkator » úte 09. dub 2019 7:31:24

Vyzkoušel jsem a vlastním poměrně dost gripů (módů), ale na Pico nedám dopustit, sám vlastním 4, stále fungují bez problémů a mohu je s klidným svědomím také doporučit. Jsou pochopitelně i jiné možnosti, ale tahle je už léty prověřená. Pokud by ti vadilo omezení průměru atíku na 23mm, tak je možnost koupit iStick Pico 25 a na něj se vejdou i větší.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod pe.ne » úte 09. dub 2019 21:02:31

Pico 25 moc nedoporučuji kvůli praskajícímu plastu. Majíc ho v kapse, klepl jsem jím o hranu stolu a už to bylo. Praskl v tom nejužším místě a pak už to šlo ráz na ráz. Pico 21700 by mohlo být lepší volbou. Jinak ovšem proti řadě Pico nemůžu říct půl špatného slova.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Jirkator » úte 09. dub 2019 21:35:31

Holky to v kapse nenosí...

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod inovak » stř 10. dub 2019 11:47:21

Jirkator píše:Holky to v kapse nenosí...

[ Post made via Android ] Obrázek


Tak tak, Jirkator má velkou pravdu. Holky to v kapse nenosí :blush
Já stejně e-kouřím už jen doma u kafíčka nebo panáčka. Postupně jsem si tak odvykla, že v hospodě v pohodě můžu sedět třeba celý večer a nic mi nechybí. Když jsem ještě kdysi dávno kouřila pyro, tak bych do nekuřácké ani nepáchla, protože by mě to tam nebavilo. Teď jsem v pohodě a nakonec jsem i ráda, že zakázali kouření, protože nechodím domů celá nasmrádlá cigaretovým kouřem. Bohužel nejsou povolené ani e-cigarety, což mě mrzí kvůli kamarádce, která na babinci pořád chodí ven. Ale ona kouří iqos. Občas si dám s ní, není to špatný. Ale drahý.
Vivi Nova, clear T2, CE4+, baterie eGo, Lavatube, favoritem je Desert Ship (Dekang Silver) a teď mu šlape na paty TPA Premium Blend. Sem tam si míchnu něco sama.
Uživatelský avatar
inovak
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 605
Registrován: sob 05. lis 2011 17:48:34
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod OldAlien » stř 17. lis 2021 13:30:11

Jirkator píše:Vyzkoušel jsem a vlastním poměrně dost gripů (módů), ale na Pico nedám dopustit, sám vlastním 4, stále fungují bez problémů a mohu je s klidným svědomím také doporučit. Jsou pochopitelně i jiné možnosti, ale tahle je už léty prověřená. Pokud by ti vadilo omezení průměru atíku na 23mm, tak je možnost koupit iStick Pico 25 a na něj se vejdou i větší.

Pico je dobré, ale DNA je lepší! :dance
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků