• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod lohi » ned 24. říj 2021 21:59:02

Boddah83 píše:Tak můžeš zkusit třeba atomizér Nautilus GT a k němu nějakej mód, třeba iStick Pico 2. A samozřejmě jednu baterii 18650, například LG HG2.

Obrázek


Super, díky, moc to pomohlo:) Myslíš, že by bylo adekvátní ten grip nahradit tímhle -> Lost Vape Grus 100W MOD censored? Nebudu lhát, jde čistě o vzhled :D

Každopádně to ještě chvíli zkoumám a nestačím se divit, kolik se toho za těch 5 let vylepšilo...
Chápu to tedy správně, že ten Nautilus funguje tak, že sám o sobě se používá pořád, jen se jednou za pár týdnů vymění žhavící hlava?
A hodně mě zaujaly ty tabákové maceráty ala La Tabaccheria, ale předpokládám, jak jsem se dočetl, že na ty by byl lepší nějaký RTA atomizer, protože by jejich používání na normálním "továrním" bylo asi drahé, že? Nebo při občasném použití by to zas tak nevadilo?
Nechtěl jsem ani míchat, ani motat, ale ty maceráty mě hodně lákají:)
A nemáš s nimi nějakou zkušenost? Třeba jak míchat a spol.?
Díky moc!
Naposledy upravil dlouhejbil dne pát 29. říj 2021 12:33:30, celkově upraveno 1
Důvod: Nedávej odkaz na prodejce
lohi
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. črc 2012 1:34:15

Reklama

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod lohi » pát 29. říj 2021 10:00:33

Boddah83 píše:Tak můžeš zkusit třeba atomizér Nautilus GT a k němu nějakej mód, třeba iStick Pico 2. A samozřejmě jednu baterii 18650, například LG HG2.

Obrázek


Ahoj,

promin za pozdni odpoved, ja odpovidal hned, ale asi se to zaseklo u moderatoru (dal jsem tam odkaz na vybrany mod).

Moc diky za navedeni ke spravnym produktum, kazdopadne jsem si vybral Lost Vape Grus mod (proste se mi hrozne libi ten Black/Marine:)) a Nautilus GT v Anniversary edition -> je stejny, jako ta Special Edition co navrhujes ty, ale vypada za me lip k tomu modu...

Hodne jsem si ted o e-cigaretach cetl a zhledl hodne videi a uz se hrozne tesim, je to hrozne velky pokrok za tech 5 let (a taky ted muzu investovat do poradneho vybaveni:)) Dnes nebo v pondeli mi to prijde:) Kazdopadne na zacatek mi to jiste bude stacit, ale uz mi cervicek hloda, jestli si nekoupim i RTA na maceraty a nebudu si michat vlastni (teda ty jsem uz nejake Shake and Vape objednal:))

Kazdopadne jestli ma jeste nekdo nejake napady, jak dat hit beznikotinovym liquidum a ktere jsou nejlepsi, tak sem s nimi, mozna je zacnu trochu recenzovat:)

Diky za rady!
lohi
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. črc 2012 1:34:15

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Boddah83 » pát 29. říj 2021 10:09:31

Jasně, mód je hlavně o tom, jakej se ti líbí a kolik jsi do něj ochotnej dát peněz :) Atík má jen jinej náústek, jinak je to prakticky stejný. Tak snad budeš spokojenej. Jo a odkazy na obchody se sem dávat bohužel nesmí. Proto ti to asi moderátor bloknul.
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro, Geekvape Aegis X, Smoant Charon TS 218.
Atomizéry - SvoeMesto Kayfun Lite Plus DLC, BPmods Pioneer, Steamcrave Aromamizer V3, Vapefly Holic.
Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A, Samsung 35E 3500mAh 10A, Samsung 40T 4000MAh 35A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 14. říj 2017 23:03:49
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod lohi » pát 29. říj 2021 10:17:33

Boddah83 píše:Jasně, mód je hlavně o tom, jakej se ti líbí a kolik jsi do něj ochotnej dát peněz :) Atík má jen jinej náústek, jinak je to prakticky stejný. Tak snad budeš spokojenej. Jo a odkazy na obchody se sem dávat bohužel nesmí. Proto ti to asi moderátor bloknul.


Jj, ono mi to ukazalo, ze "Moderatorovi se odeslal vas prispevek ke schvaleni", tak jsem cekal, ze mi to nejak da vedet, jestli jsem prosel, nebo mi to blokne... Ale dneska uz jsem ztratil trpelivost, neb jsem chtel podekovat:)

A je to zvlastni, pred temi 5 lety to tady hrozne zilo, jsem si v tom cetl hodiny, ale zda se, jak kdyz kolem roku 2017 to tady umrelo, coz je hrozna skoda, zajimaly by me ruzne nazory na liquidy, michani, atiky, mody... Asi se vsechno presunulo na youtube recenze? Ani jsem nenasel moznost pridat nove vlakno (ale to mozna je moje chyba, ze neumim hledat na strance:))
lohi
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. črc 2012 1:34:15

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Boddah83 » pát 29. říj 2021 10:29:49

Existujou facebookové skupiny, tam to žije celkem dost. Přidávat nová témata můžeš až budeš mít napsaný určitý počet příspěvků. Nováčci nemůžou zakládat nová témata.
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro, Geekvape Aegis X, Smoant Charon TS 218.
Atomizéry - SvoeMesto Kayfun Lite Plus DLC, BPmods Pioneer, Steamcrave Aromamizer V3, Vapefly Holic.
Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A, Samsung 35E 3500mAh 10A, Samsung 40T 4000MAh 35A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 14. říj 2017 23:03:49
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Nextex » stř 13. črc 2022 20:52:07

Vracím se sem po deseti letech, celou dobu se nutím k návratu k e-cígu. 2010-2012 mi sloužilo dobře a bohatě dostačovalo, pak se mi v životě povedl docela kotrmelec kdy jsem změnil snad všechno (bydlení, způsob života, zájmy, manželka...) a s ním přišla i potupa v podobě návratu k smradu. Jenže ... finance, zdraví, a tak, všechno špatně. Takže se chci vrátit k e-cígu, protože chci tak musím, a i přesto že občas jsem si nějakou tu elektroniku koupil tak dneska nějak nevím co si vybrat. Poslední co mi šmakovalo byl POZZ X s mesh žhavítkem a pěkně do plic, jenže ono už se to asi nevyrábí. Takže nějaká rada, nakopnutí kam se koukat? (před pár lety tu bylo docela živo, tak doufám že "tvrdé jádro" zůstalo).
Nextex
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 20. led 2011 9:18:07
Bydliště: Paseky, Jižní čechy
Národní vlajka:
Czech Republic


Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Nextex » stř 13. črc 2022 21:44:11

Takže to moje pošilhávání po Aresu nebylo náhodné, ne proto abych ho vyhodil ale nýbrž proto abych ho oprášil, vyčistil, namotal a sehnal si slušnou baterku protože můj stařičký Joyetech už má baterku kaput (asi pět let). Díky za nakopnutí :)
Nextex
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 20. led 2011 9:18:07
Bydliště: Paseky, Jižní čechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » čtv 14. črc 2022 7:39:07

Tak větší část "tvrdého jádra" zůstala, ale už sem málokdo chodí. Dneska se všichni přestěhovali na Facebook. Z příspěvků zde nic neměli (jen dobrý pocit z pomoci druhému). Je to opravdu velká škoda, stálo to tu spoustu času a Rumlíka i peněz.

Co se týká koupě DIY atíku, tak je to dneska celkem problém - jak jsem psal nedávno, už se dělají prakticky jenom PODy a atíky s tovární výměnou hlavou. Pokud sháníš něco na DL, tak se pořád ještě dá něco sehnat, třeba Typhoon GT4, Kayfun V5 nebo by někde mohli mít SIREN (V1 je lepší na DL, V2 je spíš MTL, ale když otevřeš luft naplno, tak umí slušné mraky). Osobně jsem za ty roky vyzkoušel desítky atíků, ale SIRENu nikdy nic nenahradilo a je to dodnes můj primární nástroj.
Třeba se někdo ještě zastaví a poradí něco dalšího.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod korwin » čtv 14. črc 2022 8:29:03

Zdravím vespolek, za mne je celkem v pohodě i Flash-e-vapor 4.5 - stačí v klonu u CZ prodejců - dá se vzduchovými vložkami upravit na MTL i utažené DL. Případně fungují i bazary (mimo FB). Nebo se můžeš asi poptat i tady, určitě se najde někdo s přebytky staršího HW... :mrk
https://www.vapebazar.cz
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Ladin » sob 23. črc 2022 12:13:58

I já zdravím staré pardály. Pravda je, že dnes sehnat dobrý atík na MTL a MESH, je vééélký problém, ale dobré vatové na DL stále jsou.
Chybu neuděláš s téměř žádným Aromamizerem, byť V1 a V2 jsou na chuťovku asi stále nejlepší. Tedy pokud nepreferuješ hromadu mraků.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Muroň » čtv 28. črc 2022 12:30:22

Už si skoro nic nekupuju, ani nesleduju trh. Nicméně s klidným svědomím můžu doporučit eXpromizer V3 Fire MTL, který mají dlouhodobě na "náplňdoecigaretobchodtečkacz" za pětikilo. Je to jediný atík, který jsem si za poslední rok koupil. Klasická koncepce, velký rozsah airflow, fungující uzavírání přívodu liquidu, příjemný náustek, odolný, skvěle zpracovaný. Jediná nevýhoda je jen 2 ml kapacita.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Harmy » čtv 01. zář 2022 20:01:46

Ahoj všichni dobří vapeři. Také jsem již dlouho nic nekoupil ,neboť jsem naprosto spokojen s vyvložkovaným subtankem na Picu. Na popud jednoho z mých synů, které jsem od smradlavek přetáhl na stranu vaperů, jsem si pořídil Aspire Minican+. Je to malinké lehounké e-cígo s podovým systémem a podtlakovým spínáním. Používám ho jako mobilní e-cígo pověšené na krku na přiložené šňůrce. Dal jsem za něj 300.- a musím říci, že pro začátečníka naprosto ideální. Páří to jako blázen a pro MTL a přechod z pyra ideální. :clap
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků