• Reklama
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » stř 19. led 2011 14:28:14

Milý nováčku!

Než se začneš ptát, jakou cigaretu si koupit, tak si přečti pár poznatků a vyber si do které kategorie chceš patřit.
Zásadně rozeznáváme tři kategorie začátečníků- A-B-C

KATEGORIE-A-
-Chtěl bych to zkusit, ale nechce se mi nic číst, chci jen poradit. Samozřejmě, chci to nejlevnější a naprosto bez údržby....
Moje odpověď- Ani nic nepiš. To, co chceš neexistuje a je to ztráta času pro tebe i pro nás.

KATEGORIE-B-
-Přečetl jsem si spoustu různých rad a teď chci poradit, protože z toho mám zamotanou hlavu. Přece není možné, abych z toho nějak šikovně nevybruslil. Za málo peněz hodně muziky.Mám přece svoji hlavu ne?
Moje odpověď- Ano - možné to je....popíšu ti možnosti.

Nakoupíš někde něco levně přesto, že jsme tě varovali. Dál bude situace následující-
1), Jsi klikař, vše funguje a v případě vady výrobku, prodejce vymění-navíc nejsi líný a staráš se o své HW /příslušenství/, jak je třeba, nebo si ho dokupuješ.
Takové případy skutečně existují-odhadem 15-20%

2), Přijde něco, co funguje ale bohužel ne dlouho a reklamovat není kde. Nezbývá než nový nákup a už nemusím dál psát, jak že je to s tou úsporou...
Výskyt-až 50%

3), Ta věc nějak nefunguje-co s tím je? Vůbec mě to nepřesvědčilo -Hmmm........myslel jsem si to, e kouření nefunguje-vracím se k pyru /klasická cigareta/ Pak všude vyprávím, jak je to na nic. Použiješ samozřejmě jadrnější výraz, protože tě to stálo prachy.
Výskyt až 30%

KATEGORIE-C-
-Jsem připraven vám uvěřit, protože to máte dávno vyzkoušeno a nebudu se bát počátečních nákladů. Bohatě se mi to vrátí v podobě fungující e cigarety, která mi splní přesně to, co si od toho slibuju. Takže budu pozorně číst rady a to nejen, co a jak koupit, ale i doporučená vlákna zde na foru.
Proč? Protože to opravdu chci. Nechci to „jen zkusit”

Tolik můj souhrn kategorií-vybrat už si musíš sám a já ti držím palce :yes

A teď se můžeš ptát na konkrétní rady.....
Vlákno funguje způsobem dotaz - odpověď. Neslouží k diskuzi /dohadům/mezi ostatními uživateli.
První rada ode mě- Lepší než rady tady, jsou rady na srazu, nebo ve specializovaném obchodě, kde si to můžeš vyzkoušet, stejně jako na tom srazu.....
Něco málo se dá odvodit i z této ankety TOP anketa: Co byste si koupili dnes do začátku? není to, ale nic 100%
Více ti může napovědět vlákno
Co si koupit do začátku
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Tynka » pát 04. pro 2015 15:56:49

Pěkné páteční odpoledne všem!
Nejsem tedy úplný nováček (za pár měsíců oslavím roční "výročí"),ale ještě pořád se v tom všem plácám (hodně), proto bych poprosila o radu ostřílených kmetů.. :mrk
Doposud jsem používala baterku joyetech vision 1100, clearomizerů jsem pár vyzkoušela a "ustálila" se u vapegear bdc-ct. Vyhovuje mi jednoduché plnění, horší je to s probubláváním.. ale víceméně jsem spokojená.
Jak se schází rok s rokem, pomalu ale jistě cítím, jak mi odchází baterka. Zároveň začínám být unavená z onoho protékání a probublávání clearu (ale někde jsem se dočetla, že to může být právě slabou baterkou?)...

Takže si chci pořídit zbrusu nový zařízení. A tak se ptám - co byste mi doporučili pořídit za model? Případně jakou baterku, jaký clear? Rozhodně nechci nic složitého. Chci naplnit a kouřit, nechci se s tim moc patlat. Nechci řešit páru uvnitř náustku... a nevim, jestli neshánim sci-fi. Obojí nejlépe s klasickým závitem, aby ta kupa nabíječek, které jsem pozapomínala-dokupovala a následně ztracené znovu nacházela, nepřišla vniveč - ale na tom asi úplně nebazíruju, jsem otevřená všemu, hlavně aby to bylo funkční a supr a tak. :D

Jak už jsem psala, vážně se v tom všem moc neorientuju, takže budu moc ráda, když se podělíte o zkušenosti... :chuckle

Týna
Tynka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25. bře 2015 17:17:45

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » pát 04. pro 2015 17:13:21

Pred čtrnácti dny u mě byla pani se sadou EVOD-kit - 1100mAh abych ji ukazal jak se to plni a tak. Za sedm stovek dobrá funkční sada. Dvě baterie, pět hlav, dva Clearomizery Evod, nabíječka. Pohoda. :smoke A i to hezky vypadá.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod hajekm » pát 04. pro 2015 17:15:46

Ahoj, uz nekolika lidem z meho okoli jsem doporucil EGO ONE VT a vsichni jsou spokojeni. Ja ho aktualne taky jedu.
Jedine tlacitko, par leddiod, nabijeni pres USB a jede jak na pohodu, tak na mraky


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
hajekm
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. dub 2014 14:08:51

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » pát 04. pro 2015 17:39:22

Ty Clearomizery BCC EVOD - MiT se dají pak případně i prikoupit samostatně. Za mnou chodi různě známý a kupuju jim nebo je posilam jedině už pro tyhle. Jsou levný, slušně provedený a dobře fungují. Najdi a mrkni jestli chceš.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod testa_restav » pát 04. pro 2015 22:42:08

Pokud staci neco lehkyho evod sada je dobra. Pokud uz chcete neco lepsiho naky ego one. Dnes jich je dostatek i podle velikosti.
Obrázek
Uživatelský avatar
testa_restav
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 22. srp 2013 12:51:58
Bydliště: Tábor/Praha
Národní vlajka:
Russia

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Hans82 » sob 05. pro 2015 2:02:00

Je fakt, že jsem za posledního půlroku projel několik těhle levnějších clearů a žádnej z nich není úplná bomba. Třeba na ten EVOD jsem četl hodně pozitivních recenzí, ale mě to pořád teklo. Možná jsem ale jenom takovej ňouma. Každopádně asi nejlepší mě osobně přijde to, co mám teď. Je to Aspire CE5-S BDC. Zkoušel jsem jak hlavu BDC tak BVC. Obě občas probublávají, ale ještě mi neprotekl, což je asi nejpozitivnější. Podání chuti hodně v pohodě, čmoudí to normálně a tah vzduchu výbornej. Cena asi 150 Kč, což je hodně slušné v poměru k výkonu. Ještě osobně přemýšlím zkusit Aspire K1.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Tynka » sob 05. pro 2015 15:09:17

Milí přátelé, tak vám všem moc děkuji za rady. Ještě jsem chvíli pátrala a nakonec pořídila eleaf itwist mega. Clear mám zatím stále svůj oblíbený vapegear bdc-ct s tím, zda bude i stále protékat. Pokud ano, pořídím doporučenou Aspire CE5-S BDC. :)

[ Post made via Android ] Obrázek
Tynka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25. bře 2015 17:17:45

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Petik817 » úte 09. úno 2016 16:30:52

Ahoj,

Jsem tu nový a po pročítání pár témat a příspěvků se v tom trochu ztrácím. Každopádně jsem tu, protože bych chtěl seknout s pyrem (kouřím tak krabičku denně) a začít e-kouřit... Hlavní důvod, proč píši tento příspěvek samozřejmě je, že bych potřeboval poradit, jaký bych si měl koupit model do začátku. Jedná se mi opravdu o prvotní model, který by nemusel stát hned 2.000. Stačí mi něco obyčejného, abych si pomalu zvykl. Jediný požadavek asi je, aby netekl liquid do pusy. Jinak jsem samozřejmě otevřený všem radám a doporučením :)

Díky za odpovědi :)
Petik817
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 09. úno 2016 14:29:53

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod petyn » úte 09. úno 2016 16:42:23

elaf istick basic za cca 950 kč
Naposledy upravil petyn dne úte 09. úno 2016 16:43:45, celkově upraveno 1
iTaste SVD,iClear 30,30s, Zmax V5, PuriTank Glassomizer BCC 4.0 ml, Erlkonigin,Subtank mini 3x, ego One mega,eVic VTC mini, Eviva-T, GS-Tank,KS kanystr, Ijoy solo mini 75W, Smok TFV 4 mini ,Joyetech Cubis ,Wismec Presa TC 75W
petyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon 08. dub 2013 20:32:11
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Petik817 » úte 09. úno 2016 21:58:20

Díky za rady... Taky jsem trochu koukal a celkem mě zaujaly tyto modely.

Eleaf iJust Start sada s 2.3ml Clearomizérem - 1300mAh
Eleaf iStick Basic set včetně GS-Air 2 clearomizéru

Co na to říká zkušenější uživatel ? :)
Petik817
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 09. úno 2016 14:29:53

Re: Baterie-Tipy-Triky-Nabíjení

Příspěvekod Začátečník » pát 18. bře 2016 20:35:03

Můžu se zeptat chtěl bych si koupit Elektronku ale nikdy dřív jsem nekouřil, můžu dostat nějaké rady nebo cokoliv za každou odpověď děkuji ;)
Začátečník
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18. bře 2016 20:32:30

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » sob 19. bře 2016 13:27:46

:D Elektronky bývaly v televizích ne? Nejdříve se podívej trochu do pravidel abych ti nemusel přesouvat příspěvky. Teď jsi ve správném vlákně, tak si zajdi na první stránku a trochu si počti abys dostal do hlavy nějakou povědomost, na co se vůbec ptát.
Na tvůj dotaz se bez tvé specifikace, co vlastně hledáš, odpovědět nedá.
Pokud jsi nekouřil ani normání cigarety, tak bych nezačínal ani s e kouřením.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » sob 19. bře 2016 17:16:45

Přesně tak, pokud doteď vůbec nekouříš, tak nezačínej ani s tou elektronickou. Byla by to pořádná hloupost.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou si koupit e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod kmotor » stř 06. črc 2016 21:48:35

zdravim kolegovia,

rozhodol som sa vyskusat electro cigo. par dni to tu uz citam, porovnavam, atd...

chcem vas poziadat o radu pri nakupe prvej e-cigarety. po istom case mi ako najlepsia moznost vyslo toto http://www.rajcigariet.sk/joyetech-ego- ... er-p114899

recenzie vyzeraju celkom fajn http://vaping360.com/joyetech-ego-aio-review/

ma s nou niekto skusenosti, pripadne co by ste mi poradili miesto toho?
Obrázek
Uživatelský avatar
kmotor
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 06. črc 2016 19:27:31
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků