• Reklama
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod KellyMTuck » pon 12. čer 2017 20:26:17

Krásný večer všem!
Hledám e-cigaretu, která mi nahradí tu klasickou. Denně dám tak půl až celou krabičku. Už hledám několik dní a jsem čím dál víc zmatenější. Hledám něco jednoduchého na obsluhu, prostě naplnit a kouřit, jsem v tomhle úplný trotl. Co se mi zatím nejvíce zalíbilo je Joytech eGo AIO Pro. Nebo doporučíte něco jiného? Pročetla jsem i několik vláken tady ve fóru, ale spíš se ztrácím, než abych z toho byla moudřejší. Děkuji.
KellyMTuck
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. čer 2017 20:11:53

Reklama

FastTech

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod clovicek0 » pon 12. čer 2017 20:53:14

Ahoj. Stačí se jen trochu začíst a najdeš zde co hledáš. Bylo toho tu popsáno opravdu moc. Půjčím si odpověď od @jirkator ten snad popsal vše co potřebuješ. viewtopic.php?p=396113#p396113

Odesláno pomocí Tapatalk
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Ladin » pon 26. čer 2017 17:01:43

Ahoj.
Pokud jsi jen trochu zručný, uprav si žhavící hlavu podle tohoto návodu.
http://www.e-cigaretafans.eu/forum/view ... =19&t=5067
http://www.e-cigaretafans.eu/forum/view ... 30#p358937

Udělal jsem to po pár dnech od koupě a věděl jsem o vapování prd.
http://www.e-cigaretafans.eu/forum/view ... 50#p371777
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod 9wayne9 » pát 07. črc 2017 21:05:48

Zdravím Vás. Pokud dovolíte, položil bych dvě začátečnické otázky:

Atomizéry (ne DIY, jsem kopyto :blush ) a žhavící hlavy:
Pokud jsem správně pochopil, žhavící hlavy jsou v podstatě spotřebním zbožím. Na každý atomizér pasuje konkrétní typ hlavy (popř. hlav s různými odpory). Může se stát, že zakoupím atomizér a za týden zmizí žhavící hlavy, které do něj pasují z trhu a atomizér mi bude k ničemu? Nebo to funguje tak, že nejprve z trhu zmizí daný typ atomizéru a až následně, po nějaké rozumné době (řekněme půl roku) žhavící hlavy pro něj určené?

Atomizéry a módy pro MTL:
Měl jsem (a asi mylně :wasntme ) za to, že o tom, zda je atomizér určen pro MTL rozhoduje pouze odpor žhavící hlavy. Internetovské zdroje mě poučili, že k MTL jsou určeny žhavící hlavy s odporem vyšším, než 1,0 ohm, jiné hovoří o tom, že i 0,6 ohmů je vyhovující. Když však pročítám různé zdroje a pozorně sleduji videorecenze připadá mi, že odpor žhavící hlavy je pouze jedním z parametrů, který určuje, zda je atomizér a potažmo celý případný set vhodný pro MTL. Otázka je tedy jednoduchá (netuším, zda i odpověď :)): Jak poznám vhodný atomizér a mod pro MTL?


Moc děkuju všem za rady.
9wayne9
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04. črc 2017 13:04:43
Bydliště: Chrudim
Národní vlajka:
Mexico

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » pát 07. črc 2017 21:13:07

1. Tvé předpoklady jsou správné, ale není to až tak horké.
2. Obecně řečeno, atty na MtL mají zpravidla menší průměr díry pro přísun vzduchu ke spirále, než ty pro DL nebo CCh.
Pro MtL jde použít prakticky každý mód.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » pát 07. črc 2017 21:15:44

I po pěti letech se dají pořídit v podstatě do „čehokoli“ náhradní hlavy nebo i Cartomizery, které jim předcházely. Zatím to funguje tak, že dříve vyběhne typ a je už zastaralý technologicky, ale hlavy jsou stále k dispozici.

Odporem žhavící hlavy se zcela řídit nedá. Podstatnější je třeba průchod vzduchu, ale i druh a způsob provedení spirálky. Nejlépe si najít to určení, pokud není uvedeno. Bez doplňujících informací nebo vyzkoušení se to myslím dá poznat těžko.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod 9wayne9 » sob 08. črc 2017 11:44:03

Moc děkuju za Vaše názory. Po zkombinování recenzí, nabídek e-shopů a Vašich připomínek mi z toho v tuto chvíli vychází mod Aspire Zelos 50 s nějakým atomizérem Nautilus, žhavící hlavy 1,8 ohm. Pokud k mé volbě budete mít nějaké komentáře (třeba má někdo zdejší s touto kombinací nějaké zkušenosti :mrk ), budu rád.
9wayne9
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04. črc 2017 13:04:43
Bydliště: Chrudim
Národní vlajka:
Mexico

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » sob 08. črc 2017 16:50:01

Aspire Nautilus 2, Aspire Nautilus, Aspire Nautilus mini, Aspire Triton mini a Aspire Plato využívají stejný typ hlav. Jsou to osvědčené výborné hlavy na pošmak a pohodový vaping. Jedno z nejlepšího, co existuje v této kategorii výměnných hlav pro běžný vaping stylem ústa-plíce. Osobně jsem využíval Nautilus mini a momentálně ke spokojenosti Aspire Triton mini.
Mód Aspire Zelos, který se prodává jak samostatně tak jako komplet také s Nautilus 2, jsem neměl. Ale po nějakém psaní se pro zmiňovaný set rozhodl jeden kolega a podle očekávání max. spokojenost, krom malého obsahu tanku. Tak ještě pořídil první a větší verzi Nautilus.
Osobně bych se ničeho od Aspire nebál. Je to relativně trošku dražší firma, ale s poměrně dost kvalitním provedením. Mód jsem od nich měl předchozí NX75-Z a funkčně i provedením dost slušné a konstrukce některých Clearomizerů od Aspire plus jejich hlavy dnes už patří mezi osvědčené legendy.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod 9wayne9 » pát 14. črc 2017 18:52:11

Tak Zelos s Nauitem 2 už je doma a nemůžu si vynachválit :nod. Díky všem za poradní hlas.
9wayne9
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04. črc 2017 13:04:43
Bydliště: Chrudim
Národní vlajka:
Mexico

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod peco » ned 20. srp 2017 8:40:04

Ahojte, Aký cig-tube mod TC/VW by ste mi odporučili? Je dobrá voľba Ehpro 101, alebo Vamo V10? Ďakujem.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » ned 20. srp 2017 8:52:17

Krom Dicodes, který je ale cenově někde úplně jinde, lepší trubka (pro využití i s TC-SS) než Ehpro 101 pravděpodobně neexistuje. Alespoň o žádné nevím. Proto mám ke spokojenosti dva Ehpro 101 (V2), který mimochodem není první e-cigaretou pro nováčka.
Má ale zde vlákno: viewtopic.php?style=1&f=108&t=6689
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod peco » ned 20. srp 2017 11:17:48

Profivapers píše:Krom Dicodes, který je ale cenově někde úplně jinde, ...

Ďakujem za odpoveď. Preštudujem ten 101 mod.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Liliana » pon 11. zář 2017 12:18:16

Ahojte.

Som tu nová a prišla som za Vami s jednou veľmi špecifickou otázkou, ktorá by mala spadať pod túto tému :blush
Ako začať? No, čoskoro sa budem vydávať. V prúde príprav som si uvedomila jeden zásadný problém. Keďže od devätnástich rokov fungujem mimo svojej rodnej dediny (odišla som na výšku a mám tu prácu), tak sa nejak stalo, že väčšina mojej rodiny netuší, že som sa medzi časom začala fajčiť. Vie to akurát sestra a mama si myslí, že si príležitostne zapálim, čo nieje celkom pravda. Nechcem, aby sa práve v deň mojej svadby celá rodina dozvedela, že fajčím. Sú to konzervatívni a zbožní ľudia a táto skutočnosť by bola pre nich veľkým sklamaním. Nechcem, aby si z mojej svadby odnášali tento dojem. Nefajčiť ale nevydržím, v takýchto náročných dňoch vyfajčím aj celú krabičku.

Dospela som k tomu, že najlepším riešením na tento deň bude práve elektronická cigareta, ktorú si budem kľudne môcť potiahnuť aj na toalete vždy keď si pôjdem upraviť vlasy a mejkap a nikto nebude nič cítiť.
Vedeli by ste mi prosím poradiť nejaký model e-cigarety, ktorý vyzerá pekne, žensky a elegantne (ideálne v bielej, zlatej, alebo striebornej), nieje príliš rozmerný, a nevyžaduje si nejaké zložité plnenie??? Na cene vôbec nezáleží a som schopná objednať si aj zo zahraničia. Nejaké dlhodobé užívateľské hľadisko nieje pre mňa zaujímavé, keďže je to pre mňa len jednorázové riešenie. Inak bežne fajčím slimky s obsahom 0.4, mentolové aj klasické, podľa nálady, približne desať denne, sem tam viac.

Vopred ďakujem za odpovede.
Liliana
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. zář 2017 11:49:57

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Ladin » pon 11. zář 2017 16:56:08

Na tohle by asi měla odpovědět některá ze zdejších dam, ale......
Pro tvé potřeby by mohla být vhodná E cigareta Eleaf iCare 140.
Jednoduché na používání, prudce funkční, slušné podání chuti, kompaktní a dostatečná výdrž na jedno nabití.
Zakoupit se dá téměř u každého slušnějšího prodejce, je decentní, ne moc rozměrná, ve více barvách a za slušnou cenu.
http://www.eleafworld.com/icare-140/
Liquid kup s obsahem nikotinu 12 mg, pokud by to bylo moc silné, vezmi slabší.
Např.: Flavourtec 10ml 12mg Tobacco & Menthol
Liquid Dekang RY4 10ml - 11mg (směs karamelu, vanilky a tabáku)
a další varianty dle fantazie.
Jedno doporučení na závěr. Zkus to dlouhodobější hledisko užívání úplně nezavrhnout a POZOR,
mnohé náplně moc hezky voní, tak aby Tě na toaletě neprozradily :chuckle .
Mnoho zdaru v manželství a vapingu zdar :mrk :hand
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod iqwe » pon 11. zář 2017 18:34:50

Normálně bych toto zařízení neradil, ale v tomto specifickém případě... Zkusil bych zvážit i další produkt z rodiny iCare, a to iCare Mini + PCC
http://www.eleafworld.com/icare-mini-with-pcc/
Má větší výkon a větší kapacitu baterie v dobíjecím doku, než výše uvedené. Pravda, trošku nižší objem nádržky, ale plnění je snadné. A v případě prozrazení se dá vydávat za inhalátor, protože zrovna nevypadá, jako něco ke kouření/vapingu.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků