• Reklama
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » sob 22. pro 2018 11:22:48

leos95 píše:....na silvestr bych chtěl do party pořídit elektronickou cigaretu na tvoření mraků.....
...z elektronky jsem párkrát tahal a bavilo mne to, kdy by se to osvědčilo nyní tak ...bych i chtěl zkusit na nich vydržet.......
...takže to není záležitost jen pro tu srandu.....


Souhlasím 100% s khonsunem
Tisíce lidí by se chtěly odnaučit kouřit, nebo alespoň snížit nikotin.......ty se chceš bavit. Je to tvoje volba, kup si to a dělej mraky.
Jen tě musím poopravit. Dělání mraků je vždycky jen pro zábavu. Elektronická cigareta byla vymyšlena z jiného důvodu. Na to není potřeba obrovských mraků. No a nakonec, ještě jedna poznámka - vyšší podíl vg až tak moc nefunguje. Něco si tu o tom /o všem/ počti. V mém podpisu máš seznam vláken. A jinak tě tu vítám.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod leos95 » sob 22. pro 2018 18:15:26

chtěl bych se trošku obhájit, samozřejmě není záměrem vymlžit prostor, ale vnést do prostředí většiny kuřáků cigaret něco zajímavého :))) jsem si vědom k čemu ecig je, mohlo by nás to kromě pobavení možná i zlomit a přejít na tuhle zdravější alternativu, kdyby jo, bylo by to kromě té srandy oný večer i pozitivní pro nás do budoucna, k té aramax asi ji tedy vezmu, ještě jsem přes den procházel jiné modely a učel by měla splnit a pokud bude vyhovovat rad ji budu tahat i dal misto cig. kazdopadne diky za reakce
leos95
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 22. pro 2018 1:28:27

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » ned 23. pro 2018 8:55:12

Je to Tvoje volba a Tvoje peníze, stejně sis sem spíš přišel pro potvrzení své volby. Jen Tě chci upozornit, že tento typ e-cigarety se tahá rovnou do plic a člověk, který na to není zvyklý, to nejspíš nedá, rozkašle se a obecenstvo tím vskutku pobaví. Klidně si to tedy kup, sranda opravdu bude, jen si nejsem jistý, jestli si to pak opravdu všichni honem poběží koupit.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » ned 23. pro 2018 9:57:39

leos95 píše:....mohlo by nás to kromě pobavení možná i zlomit a přejít na tuhle zdravější alternativu, kdyby jo, bylo by to kromě té srandy oný večer i pozitivní pro nás do budoucna...

Je vidět, že sis tu nic nepřečetl a stále to nechápeš.
Pokud chce někdo přejít na zdravější alternativu, tak to musí být rozhodně za pomoci nikotinu v náplni obsaženém. Pokud chceš někoho zlomit k přechodu, tak mu ten nikotin musíš do krve dostat a to se s cloudchasingem neslučuje.
Nastuduj si to tady, pak v té společnosti zkus vysvětlit jak se věci mají a budeš středem zájmu taky. Ale věř, že to není tak jednoduché jako stavit se v trafice pro klasiku.

...a pokud bude vyhovovat rad ji budu tahat i dal misto cig

Místo klasiky vyhovovat nebude. Budeš dál doplňovat nikotin smradlavkama a až všem předvedeš ty mraky, že už nebude koho tím ohromit, tak se ti to stane přítěží a tahat to přestaneš. :chuckle
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Ladin » ned 23. pro 2018 12:38:00

Ahoj.
Kluci Ti to popsali realisticky z pohledu vapera "klasika" a já s nimi souhlasím.
Je však čas předvánoční a já si, ve zkratce, dovolím malou úvahu "rebela" :D

Na začátek cloudchasingu se Aramax Power jeví jako vhodný nástroj.
Nemusíš motat spirálky s bezpečným odporem, laborovat s výběrem správné baterie či množstvím vaty a svůj účel splní.
Chuť z toho taky nějakou vyždímeš a pára Ti nespálí hubu, díky vedení vzduchu vrchem. :)

Má dobrou výdrž a teoreticky z ní můžeš přejít i na normálnější DL, byť budeš muset hodně dlouho hledat atík, který těch 55W dá.

Mezi teenagery budeš vypadat jako king :muscle , díky velikosti, a pokud zůstane v kapse, může vzbuzovat naděje u něžnějšího pohlaví i některých jedinců stejného :chuckle
No a pokud Tě omrzí, pořád to můžeš použít jako zbraň. :punch
Přeji hodně zábavy a veselé zážitky. :rock
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod centurio » stř 26. pro 2018 21:18:16

Po 35 rokov fajceny zacínam s vapovaním.Mám ego aio,ale som kupil siren2 na mtl a mod vaporesso luxe.Este nedosiel.Chcem kupit na mtl nahradne spiralky lebo ja sa uz motanie nenaucim.Neviem ci mozem dat link ale dobrí je tento vyber do siren2 ss316 28ga sírka 6mm a 7 otociek 0.8ohm ?
centurio
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 01. úno 2018 19:42:50

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Muroň » stř 26. pro 2018 22:19:57

To je vhodný drat i spirála. Hlavně, aby byl průměr spirály nejlépe 3 mm (což podle počtu otocek a udavaneho odporu asi je), protoze s menším bys musel vatu čechrat, aby výřezy v kotelně Sireny pěkně vyplnila.

[ Post made via Android ] Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod fR0st111 » úte 02. dub 2019 19:35:07

Dobry den,

Potreboval bych poradit.

Pritelkyni kuracce jsem koupil e-cigaretu Joyetech Ego Aio Box se zhavici hlavou s odporem 0,6 a 1,5 MTL a ruzne naplne s prichuti nebo jen tabak, zkouseli jsme ruzne sily od 6mg do 16mg.
liquidy do 10mg byly moc slabe a vubec nic necitila. 14 a vic uz ji zase pali v krku a plicich takze tak nejak zustala u 12mg ale stale ji to jak se rika "nedava" a nema proste pocit jakoby kourila.
Zkouseli jsme i vyse zminenou hlavu na MTL s odporem 1,5 ale do pry bylo jeste horsi protoze to malo "taha". Tak jsem ruzne studoval cim to muze byt protoze liquidu jsme zkusili dost napr. od znacek Fruitie, Barly, Liqua, VapeGear s ruznymi prichutemi a silou. Cetl jsem o tom ze muze silu tahu neboli HIT ovlivnit i vykon baterie a atomizer takze jsme ted s tim ze to snad bude lepsi poridili Joyetech Exceed box a clearomizer Cubis Pro. Opet jsme zkouseli hlavy 0,5 a 1,5 (BF SS316 0,5Ω (15W-30W),LVC Clapton 1,5Ω) ale u obou ji pali v krku a plicich u te 1,5 mozna pry trochu vic ale je to skoro stejne s tim ze co se tyce sily tahu (uspokojeni nikotinem) skoro nic neciti.

Tak bych vas chtel poprosit o jakekoliv rady nebo pomoc s nastavenim,vyberem jinych dilu/cigarety nebo cimkoliv.
hlavni problem je proste to ze "nedava" a nebo pali v krku

Diky :)
fR0st111
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 02. dub 2019 15:08:22

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » stř 03. dub 2019 7:47:39

Ahoj. Zkuste si liquidy namíchat. Bázi, přidávat Boostery a pak lehce aroma. Možná by to mohlo být řešení - dostat se tak na vyšší obsah NIC bez pocitu škrábání v krku, což většina hotových liquidů trochu způsobuje. Aspoň u mě to tak funguje.
A pak nějakej obnovitelnej motací atomizer na pohodu (ale s trošku volnějším vzduchem) to ještě zlepší.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » stř 03. dub 2019 8:50:53

Také záleží na stylu kouření. Ty hlavy 1,5Ω jsou určeny na vapování stylem "MtL", to znamená, že je to stejné jako u pyra, nejdřív natáhnout do pusy a až z ní to teprve hodit do plic. Hlavy 0,6Ω jsou ale určeny na "DL", to znamená, že se to tahá rovnou do plic. Pokud hlavu na DL používá stylem MtL, tak to může být v krku a v plicích opravdu hodně nepříjemné.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » stř 03. dub 2019 9:16:56

Jirko, BF SS316 nula šestky jsou na pohodu.. Nula pět jsou na přímý tahání do plic. ;)
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » stř 03. dub 2019 10:01:27

Aha, tak se omlouvám, já ty kupované hlavy už léta nepoužívám.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod peco » stř 03. dub 2019 10:58:30

1. Vyskúšal by som liquid s menším obsahom PG, čiže VG70/PG30, aby to bolo hladšie v krku.
2. V Cubis Pro otvoriť prieduch vzduchu len na pol komôrky maximálne jednu celú komôrku.
3. Poddimenzovať výkon. Pri tých hlavách BF SS316 0,6ohm nastaviť výkon na 11W, maximálne 12W.
4. Vyskúšať hlavy ProC-BF, ktoré sú kompatibilné aj Cubis Pro a sú lepšie ako BF. Z tých by som vyskúšal 1,0ohm a 0,6ohm. Rovnako v kombinácii s poddimenzovaním výkonu. Tieto hlavy majú dlhšiu životnosť, pretože majú väčší otvor na liquid.
5. A samozrejme neťahať priamo do pľúc, ale najprv do úst a potom do pľúc, rovnako ako pri cigaretách.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod fR0st111 » stř 03. dub 2019 11:43:15

diky moc vsem za rady!

Ty hlavy co nejsou urcene na MTL jsme zkouseli uz jen spis ze zoufalosti jestli to treba nebude lepsi ale skrabe to proste i s temi co jsou na MTL
Stylem pusa-plice samozrejme kouri.
Na michani vlastnich naplni si zatim moc netroufame vzhledem k tomu ze jsme to nikdy nedelali ale myslite ze by to tedy melo byt s temy 70/30 lepsi? nasel jsem napriklad tyto:
Censored
akorat jsem u toho teda cetl ze jsou vhodne spis do vykonnejsich ecigaret coz doufam ze teda snad ten exceed splnuje ale hlavne to ze je to take vhodnejsi pro potahovani primo do plic.


censored
takze myslite ze ty naplne 70/30 spolu s touhle hlavou censored by mohli nase potize vyresit ? :D take mi jde jeste o posledni vec a to aby to teda take jak jsem rikal "davalo" u tech 70/30 jsem zatim nenasel moc liquidy pres 12mg a prave nevim jestli by to stacilo kdyz doted to bylo takove ze nic moc necitila takze dal kouri normalni cigarety aby ji to nejak uspokojilo. Take jsme zkouseli tento liquid - censored 60/40 a 16mg a s tim to take palilo nevim ale tam to asi mohlo byt uz zase prilis velkym mnozstvim nikotinu ne?

Diky moc za pripadne dalsi rady :)
Naposledy upravil dlouhejbil dne stř 03. dub 2019 13:05:09, celkově upraveno 2
Důvod: Nedávej odkaz na prodejce - přečti si pravidla.
fR0st111
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 02. dub 2019 15:08:22

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod pe.ne » stř 03. dub 2019 12:26:43

Osobní zkušenost s ní nemám, ale je možné zkusit i nikotinovou sůl (nic salt). Rozdíl oproti nikotinu je ten, že i vyšší obsah neškrábe (rozuměj výrazně méně). Z popisu mi totiž vyplývá, že je nedokrmená, ale vyšší obsah nikotinu už nepříjemně cítí v krku.
Dále pak viz rada od Profivapers - míchání není žádná raketová věda a návodů je všude dost. Zkuste namíchat jen PG, VG a nikotin (příp. místo něj nik. sůl) bez příchutě. Nebude to chutnat, ale dokrmit by to zvládlo. Když to odladíte na dobrý poměr VG/PG a sílu NIC (soli), opatrně přidávat aroma.
Držím palce.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků