• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod mrpedro » úte 24. črc 2018 9:55:49

Když mu to vyhovuje, proč měnit?

Také kuřákům nikdo nevysvětluje, že dýmka je lepší než cigareta.

Omlouvám se, píšu z mobilu. :-)
ObrázekObrázek
A ano, jsem i na dalsich forech, a ne, vubec me to nevadi. :chuckle
Uživatelský avatar
mrpedro
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 07. čer 2012 22:10:12
Bydliště: Teplice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod e-Mikra » úte 24. črc 2018 17:13:42

Taky jsem byl na tom stejně jako freekarol. Léta na eGo a knotech, později eGo a T4 - na těch jsem si místo knotu dával vatu. O 100% lepší, chutnější, lacinější, čistější a zdravější řešení. Mrzí mě, že jsem nezačal dřív. Knot je mrtvola. Stará, páchnoucí mrtvola.
Za tu dobu, než vypláchneš, vypálíš a usušíš clearomizer s knotem máš vyměněnou vatu na několika hlavičkách. Pokud se "odvážeš" a pořídíš si něco s motací hlavou, nebo základnou (RBA, RDA, RTA...) a já nevím jaký ještě Rxx se dělají, tak si hned začneš nadávat, stejně jako já. Je to neuvěřitelný rozdíl. Míň práce, míň starostí, lepší pochutnání. Dnes jsou ty start kity laciný a kvalitní.

12.června 2018 18:06:59 - jsem dával odkaz na jeden takový v tomto vláknu. Pořád si myslím, že to není špatná volba. viewtopic.php?f=6&t=1209&start=330#p410122
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Muroň » stř 25. črc 2018 10:33:50

Souhlas se všemi radami. Nač pít pivo z plastu brčkem (knot z ega), když si můžeš vychutnat točené (RTA atík na modu).
Ale když freekarol trvá na clearomizéru na ego baterku s knotem, tak ze čtyř uvedených doporučuji Evod. Proč? Protože má novější typ hlaviček (kratší a s lépe vyčeřenou silikonovou čepičkou) než T3S. Navíc je prakticky nerozbitný, tenký plast na celoprůhledném clearomizéru T3S jednou praskne. Co se týče těch CE5 od Aspire - jsou to rebrandované clearomizéry původní řady X.Jet od Vision. Mají dvouknotové nebo vertikální spirálky, na produkci páry jsou lepší než Evod, ale životnost těch hlaviček je kratší a hlavně případné přemotání poměrně složité - je lepší zvětšit boční otvory v krytu hlavy a osadit to horizontální single spirálou. Déle vydrží ten neprůhledný.
K vatě - u EVOD/T3S vytáhneš horní část hlavy, vytáhneš knot, vypálíš nasucho spirálku, protáhneš skrze ní vatu, zaklapneš vršek a mnohem chutněji vapuješ.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dobrman » stř 25. črc 2018 23:56:16

do dneška nedám dopustit na T4 (Vision- mají na sobě to typické V) s vatou. Za celou dobu používání (mám jich asi šest) se mi "sklo" nerozbilo ani u jedný. Ještě teď, když chci vyzkoušet pořádně chuť nějaký tabákovky, vytáhnu jednu z T4, nasadím ze zásob hlavičku ( namotanou bodovaným kanthalem a s čistou vatou)..... a lahoda
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Yoss » ned 26. srp 2018 18:21:51

Zdravím. Jsem docela silný kuřák, ale před dvěma týdny jsem si pořídil eGo One TFTA, a po pyru už nevzdechnu. Načatá krabka camelek už je někde v koši. Hodně mne to chytlo a rád bych si pořídil sestavu i na vlastní motání(jako bývalý modelář doufám že to zvládnu). Zkouknul jsem desítky videí s recenzemi, ale ze všech je cítit zjištnost recenzentů, a všichni chválí všechno. Chtěl bych tedy poradit od zdejších odborníků. Rád bych investoval cca 2500 za atík na mtl a grip na jednu beterku (ty si pořídím jistě dvě plus nabíječku, ale do finančního limitu ji nepočítám, stejně jako dráty vatu atp.). Doufám že touto žádostí o pomoc neporušuju nějaké přehlédnuté pravidlo, v takovém případě to prosím smažte.
Yoss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 25. srp 2018 1:05:01

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » ned 26. srp 2018 18:35:54

Nic neporušuješ. Začti se v tomto vláknu - je tu vše.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Yoss » ned 26. srp 2018 19:11:46

Z různých doporučení mi vychází siren 2 GTA MTL a ASMODUS COLOSSAL 80W. Je to vhodná sestava pro nováčka, nebo mám čekat nějaké mouchy?
Yoss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 25. srp 2018 1:05:01

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod redfun » ned 26. srp 2018 19:40:33

Asmodus Colossal je v pohodě, Sirenu jsem doporučil kamarádovi který taky začínal, učil se motat a neměl zatím jediný problém.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » ned 26. srp 2018 19:42:04

Asmodus nemám a tak neporadím, ale tu Sirénu vřele doporučuji. Jen je u ní potřeba vychytat správné množství vaty.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Profivapers » ned 26. srp 2018 20:04:10

Colossal podle mě nemá zrovna snadné ovládání, ale spíš trochu krkolomné. Já bych ho za sebe na začátek neporadil. Šel bych do něčeho od Joyetech (Eleaf, Wismec).
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod redfun » ned 26. srp 2018 20:16:34

Profíku máš pravdu, ale je to o zvyku. Bude s Asmodusem začínat tak se naučí. Jinak je to dobrej a spolehlivej mod.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Yoss » ned 26. srp 2018 20:18:35

V tom případě asi ELEAF ISTICK RESIN PICO TC 75W. Přece jen bych do začátku něco snadno ovladatelné. Ostatně proto se tu ptám, abych nekoupil něco , s čím pak budu dlouho bojovat :)
Yoss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 25. srp 2018 1:05:01

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod redfun » ned 26. srp 2018 20:22:34

Nedáš na něj větší atomizer než 22 mm.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Yoss » ned 26. srp 2018 20:26:31

Zatr. Začínám se v tom už ztrácet :) Doporučte teda prosím něco s čím nešlápnu vedle

[ Post made via Android ] Obrázek
Yoss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 25. srp 2018 1:05:01

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod redfun » ned 26. srp 2018 20:38:03

Jak psal Profík
Profivapers píše: Šel bych do něčeho od Joyetech (Eleaf, Wismec).
já bych šel klidně do Asmoduse jen si rozmysli co chceš používat a na jaký způsob vapingu se chceš zaměřit MTL nebo DL. Zatím to vypadá na MTL podle Sireny. Pica je docela dost variant tak si vezmi PICO 25 jestli chceš Pico. Koukni na Joyetech Primo mini , Wismec Sinous.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků