• Reklama
 
 

E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Honza T. » pon 27. říj 2014 14:10:21

e-Mikra píše:Nebyl jsem nejsilnějším kuřákem, 30 denně není až tak moc. Ale byl jsem neskutečně závislým. Nedokázal jsem skoro 40 let přestat a nevydržel jsem bez retka ani hodinu, i když jsem měl třeba zápal plic. Musel jsem si zapálit, nechutnalo mi to, zahodil jsem to a za chvíli jsem to zkoušel znova.Trápil jsem se, styděl jsem se za sebe, chtěl jsem s tím seknout, pokoušel jsem se, ale všechno bylo marný.
A do dnes mám strašnou radost, že nemám na pyro ani pomyšlení.
Takže za mě je e cigareta i pro silný kuřáky, nebo alespoň silně závislý kuřáky.


Dovolil jsem si ocitovat to, v čem jsme na tom naprosto stejně. Sice bych to tak hezky nepopsal, ale moje řeč. :clap :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod tompca » pon 27. říj 2014 16:19:58

Moje řeč, pěkně napsané.

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
tompca
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 264
Registrován: pát 01. čer 2012 14:16:07
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod alastorboss » ned 12. bře 2017 0:08:28

:rock ....zdravím lidi , jsem tu naprosto novej a taky jsem silnej kuřák co se snaží přeskočit na Ecígo ....nadpis toho vlákna mně tedy zákonitě zaujal :))) i Vaše reakce :) taky asi dělám spoustu "volovin" z nezkušenosti a tak jsem se chtěl poradit se zkušenějšími :) mám Ecigaretu nick2EVOD jestli znáte ...taková základní "propiska" nic moc výkon a ta mi s 16mg a ani s 18mg liqidem nedokázala pyrocigarety úplně nahradit i když už odpočátku u mně došlo dobře k dvoutřetinovému poklesu jejich spotřeby :) ....nicméně jsem se tedy poohlédl po silnější- výkonější Ecigaretě a i silnějším liqidu :) koupil jsem "eGo aio pro" baterie 2300mah žhavení 0,6ohmu odpor a naplnil jí 24mg liqidem :) no co vám budu povídat to je taková síla , že by to porazilo Fidela Castra v nejlepších letech :) paradoxně ta původní nick2EVOD "slimka" s tím silným liqidem funguje o moc líp :) Tak jsem se chtěl optat : ....že ono je to tak, že pro tu supervýkonnou "parní turbínu" je třeba slabého liqidu páč ho do sebe člověk zas pere děsný qantum naráz ? ...a ty silný koncentrace jsou spíš pro ty typy Ecigaret který ten výkon zas mají nízkej ?
alastorboss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 11. bře 2017 23:35:53

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Muroň » ned 12. bře 2017 0:17:40

Uvažuješ naprosto správně. Na 0,6 hlavách v AIO je i 12 mg na hranici lidských možností :sweat
Pořiď si třeba stejnou příchuť jako máš tu 24 mg třeba s 6 mg a když budeš nedohulenej, doředíš to na silnější.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Wolfgar » ned 12. bře 2017 0:21:52

Presne tak, cim vykonejsi vapovadlo tim nizssi je treba pouzivat uroven nikotinu. Treba ja hulim jen 3-4mg, ale taham to primo do plic a za den stahnu situacne tak 10-20ml liquidu. Navic to e-cigo clovek vetsinou cuca mnohem casteji nez klasicke cigaro. Kdyz uz mas tu 24 tak si kup stejny liquid treba ve 12ce, zkus z toho evodu jestli ti to bude stacit a jestli ne tak dolevej tou 24kou. (no nebo obracene)
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod rado9 » ned 12. bře 2017 2:25:16

Muroň píše:Uvažuješ naprosto správně. Na 0,6 hlavách v AIO je i 12 mg na hranici lidských možností :sweat
Pořiď si třeba stejnou příchuť jako máš tu 24 mg třeba s 6 mg a když budeš nedohulenej, doředíš to na silnější.


Zase neprehanaj s tou hranicou ludskych moznosti :D
Ked som zacinal, tak som mal mesh naostro namotany na tiez cca 0.6ohmu, na mechanike a 24mg liquid mi bol akurat. 18mg mi bolo slabe. Samozrejme sa bavim o klasickom slukovani. :)
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod OldAlien » ned 12. bře 2017 8:19:21

Čistokrevná mechanika a 0.6 ohm?
Nic línějšího si neumím představit!!!
Namotat spirálku z drátu 0.28 nebo 0.30 mm mm na 1.2 ohm, to je build, se kterým cvičí mechanika, jako z praku 6mg nikotinu, je až až.
Jde to okamžitě za plynem, spirálka nemá žádný dojezd, dýmu hafo, chuť skvělá, tedy při splnění všech ostatních podmínek.
Měl jsem jich v provozu dost, abych věděl, jak jim vyhovět a to i na baterkách max.5A jednoválec
Obrázek
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod alastorboss » ned 12. bře 2017 10:48:33

Lidi dík moc .....sem moc rád , že se mi ještě logické myšlení "nevykouřilo" z hlavy , ale radši si to nechat potvrdit někým kdo nehádá , někým kdo ví :) ....zjišťuju, že je to kapku laboratoř si najít ten správnej "parní mód" kterej by mi obyčejný "smrďule" nahradil , ale snad na to nakonec příjdu Dík
alastorboss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 11. bře 2017 23:35:53

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod vocilko » ned 12. bře 2017 10:56:00

Taky se mi to zdá přehnaný. Myslím tvrzení o max. 12 mg. Já přecházel z pyra na 0,6 Ohm AIO Pro s 18 mg a bylo to akorát, čistý šlukování. Jasně, kratší mělčí potahy, ale jel jsem i tu 0,5 Ohm hlavu a šlo to. Předtím 20-25 pyra denně, to největší seno co bylo v trafice. Asi nejsem takovej tahoun. Jestli to není spíš tím, že už má alastorboss nějaký ten návyk ze slabých jednorázovek, co se týče způsobu tahání, kdežto já začal "načisto".
Joyetech eGO AIO Pro,
Aster TC MOD, Joyetech Cuboid mini, Wismec Presa TC 75W, Wismec Predator, CoV Callisto, Wismec Sinuous, aLeaf Invoke
Kayfun V3 mini, Kayfun 5, Tayfun GT III, Doggy Style, Phenomenon Lite, Zest, Hastur, Centaur, Ares,
Uživatelský avatar
vocilko
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 85
Registrován: ned 23. říj 2016 11:23:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod rado9 » ned 12. bře 2017 14:01:26

OldAlien píše:Čistokrevná mechanika a 0.6 ohm?
Nic línějšího si neumím představit!!!
Namotat spirálku z drátu 0.28 nebo 0.30 mm mm na 1.2 ohm, to je build, se kterým cvičí mechanika, jako z praku 6mg nikotinu, je až až.
Jde to okamžitě za plynem, spirálka nemá žádný dojezd, dýmu hafo, chuť skvělá, tedy při splnění všech ostatních podmínek.
Měl jsem jich v provozu dost, abych věděl, jak jim vyhovět a to i na baterkách max.5A jednoválec

Nemas to popletene? 0.6 ma naopak rychlejsi nabeh aj dojazd,nez 1.2ohmu. Uz si asi nepamatas ake to je z 0.26 alebo 0.28 kanthalu 3 zavity okolo meshu. Nabeh dojazd okamzity. A skus tam dat 6 otociek.
Edit: a 6 mg je az az pre koho? Pre teba! Ale urcite nie pre silneho fajciara,co chce prejst na vaping. Jak som pisal,ja som potreboval 24mg, a ano teraz po rokoch vapingu aj pre mna je 6mg uz moc. Idem 3mg.
Naposledy upravil dlouhejbil dne pon 13. bře 2017 13:53:03, celkově upraveno 1
Důvod: Obrázek se necituje
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod OldAlien » ned 12. bře 2017 14:38:43

Jak myslíš.
Neměl jsem na mysli mech na ostro!
Neměl jsem na mysli kanthal!
Ale měl jsem na mysli optimální odpor na mechaniku s SS 316L / 0.28 mm spirálkou, která má dostatečnou odpařovací plochu a ve které je vata. Dojezd žádný, rozjezd rychlý, pokouření skvělé.
To vše na 1.2 ohm. Toliko z praxe.
Tak mi prosím někdo poraďte, co mám dělat, aby mi přestala Genesis skvěle na mechanice kouřit.
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod jura-p » ned 12. bře 2017 14:55:56

Už roky jedu na mesh a spirálku naostro. Odpor tak kolem 0,8 - 1,0. Čtyři otočky kanthalu 0,35.
Liquid si míchám 20 - 24 mg/ccm. A plně mi to vyhovuje. Sila už neklesá. Když to zkusím, vyvapuju o to víc liquidu. Kdysi, když byly ty knoťáky na EGo, jsem používal 36 mg. Pak, ještě když jsem už vapoval 24, tak jsem měl jeden atík s šestatřicítkou bez příchuti, a vždycky, když to vypadalo na absťák, tak jsem z toho dal několik potahů. Dnes už vapuju jen tu míchanici těsně nad dvacet a nic jiného nepotřebuji. Já se vlastně nikdy nerozhodl nekouřit pyro. Já ho prostě přestal potřebovat. Dodnes mi nevadí, jen ho nepoužívám.
Kouříval jsem nakonec kolem 60 cigaret denně. Hlavní motivací přechodu bylo neplatit spotřební daň. A jak se mi to hodí v důchodu. Dnes bych s penzí na 60 davidofek denně vůbec nedosáhl.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Muroň » ned 12. bře 2017 14:57:59

No jak myslíte, s tou koncentrací nikotinu, je to subjektivní. Je pravda, že jsem na AIO (na 0.6 SS) zkoušel od kolegy 12mg a bylo to na mě moc. Sám přitom 12mg používám jen nouzově k dorovnání hladiny nikotinu nanejvýš z egouček, jinak na MTL mám 5-6 mg a přímo do plic max 3.
Každopádně alastorboss neudělal krok vedle, evod (nemusí být nutně originál od Kangeru) je na začátek nejlepší volba s eGo baterkou a AIO (jakákoli varianta) je rozumný krok výše. Souhlasím s tím, že pro silného kuřáka je eGo často neuspokojivé, zatímco AIO díky vyššímu výkonu, nižším odporům a bezproblémovějšímu provozu (pokud nenatrefíte na vadnou hlavu a naučíte se vyhýbat prskání), většinou stačí a spousta lidí u něj i zůstane.
Evodka byla taky moje první vapovačka, teď jsem ji opět zprovoznil, dal si do ní přemotanou hlavičku se spirálkou natěsno a s vatou,nalil tabákovou bázi imperia napůl s čistou a je to dobrý jako tenkrát :smoke
Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků