• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 16:28:43

alexa píše:No, on je trošku problém v tom, že nikde nemáš jistotu, že to, co je na obrázku, taky dostaneš... :mrk

při nákupu na netu bohužel a i někteří méně seriozní prodejci na foru snad v příslušné sekci nejsou,mají na obrázku joyetech a pak na kamenný prodejně-trafice? vidíš nějakou no name s modrým světýlkem, ty joy nikdy nedělal ani nedělá....pak se ohradí...no dyk na té fotce je skoro vodoznakem napsáno že je pouze ilustračního charakteru.Na té prodejně jsem se stavil jen cestou z práce ze zvědavosti, čím že to dosáhli tak báječných cen,no v klidu jsem se rozloučil a šupem do p..pryč.
Naštěstí jsem to ale viděl včas, na aukru bych do toho spadnul.
e-smoker

Reklama

Příspěvekod gaston13 » sob 26. led 2013 16:34:41

dlouhejbil píše:Zbytečně probíráte už mnohokrát probrané. Nejdo o hanění aukra obecně. My jsme pouze proti tomu radit nákup první e cigarety na aukru. Vždycky radím nákup u zdejšího prodejce a nebo sraz. Kdo si i po tom chce jít vlastní cestou- má možnost.

Ale v tom duchu jsem reagoval, možná to jen špatně napsal. Já sám každému říkám - bez zkušeností na Aukru raději nekupovat. Dodnes dělám " nákupčího " širokému okruhu příbuzných a známých... :yes
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."

"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington

Obrázek
gaston13
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod flacek » sob 26. led 2013 16:40:56

Možná neodpovím na vše co bylo směřováno na mě ale pokusím se udělat menší souhrn.
1) Pokud kupuji v e-shopu o kterém nic nevím, snažím se většinou najít nějaké info o daném e-shopu, tento byl uveden i na Heurece s hodnocením přes 90%
2) Kupuji v e-shopu který má uvedenou fyzickou adresu, IČ a nejlépe má kamenou prodejnu.
3) Pokud nějaký výrobek stojí cca o 2/3 méně něž u "kvalitní" konkurence je to podezřelé a s tím do toho taky jdu.
4) Reklamace je samozřejmě trošku risk ale po pravdě, reklamaci mi neuznali i u velkého e-shopu, až po handrkování to vzali zpět.
5) Poštovné na poslání baterek zpět, mě stálo 22,-Kč (+bublinková obálka, které mám doma).
6) Veškeré ostatní příslušenství mi zůstalo doma a díále funguje (CE4+, nabíječka, apod.).
Jak jsem psal v úvodu, nebyl jsem si jist jestli mi to bude chutnat, jestli to má pro mě význam a proto jsem to koupil v levném e-shopu, kde ale člověk musí počítat s komplikacemi. Nyní vím že mi to chutná a zde jsem si našel prodejce v okolí a objednal další věci.
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
flacek
e-Kuřák
e-Kuřák

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 16:43:20

Flacek
heureka :yes jen pozor...nedavno byl případ kdy si prodejce udělal na h falešné kladné reakce a recenze a byl to vydřiduch! případ to byl snad ale ojedinělý a správci učinili doufám patřičné kroky aby se to neopakovalo.
e-smoker

Příspěvekod zemecigaret » pon 22. dub 2013 17:50:58

s těmito cigaretami mám zkušenost. Pokud dostanete dobrý kus, tak jste mezi asi 10%, jinak je špatná baterka, která se nenabije, nebo cartomizér nevytváří páru. Dále náplň, kterou dostanete tak může obsahovat bůh ví co. Proto spoustu lidí, toto zboží koupí, ale s ekuřáctvím sekne, jelikož má tyto problémy. Kdyby všichni vyzkoušeli cigarety joyetech nebo jiné, pak by bylo kuřáků více, ale bohužel stále u nás vítězí cena na kvalitou. :cash
zemecigaret
Prodejce
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Biskup » čtv 06. čer 2013 1:58:17

já první sadu koupil přes jakýsi slevomat a podobně... a co říct,v té době horká novinka eGo-C kterou vyráběl asi slepej číňan na koleni,za pár korun tak proč nezkusit tu novinku?Moje první cigareta byla vcelku slušná :) přiložený liquid byl asi olej z friťáku od mekáče,takže jsem hned koupil dekang a dal se do testů jako začátečník :) po 4 dnech jsem nahradil super žhavou novinku eGo - C clearomizerem CE4 ,který .. no aspoň netekl :D ... ale odradit jsem se nedal a věděl že to funguje,a neodsuzoval to celé,po pár měsících přestali šlapat obě baterie,tak jsem koupil original Joyetech Twist (první jsem ztratil,druhou utopil v rybníku a třetí pořád maká :) ) na to jsem koupil výrobek od Vision , a byl spokojený ,dokud jsem se nestal víc náročným a nekoupil grip :D ..
takze abych to shrnul , pokud si chcete vyzkouset e-cigarety a nemate nikoho znameho kdo by vam ji půjčil,stydíte se jít na jakýkoliv sraz,tak si z aukra klidně cígo kupte,ale věřte že je to spíše cigareta jednorázová... takže já moci volit znovu,kde začnu,nešetřím,dělám to kvůli zdravý a na tom šetřit přece nebudu :)
eGo -C Twist 1000mAh // 510 Driptip // Vision eGo Clear 2.0
GS Superbomb // ViVi Nova 2.8ml
Biskup
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod ecigarka.cz » čtv 06. čer 2013 9:31:22

Je to tak bohužel z většinou věcí , za kvalitu se hold trošičku připlácí , i když i sebekvalitnější výrobce může udělat zmetek , je to malé procento oproti noname výrobcům a podobných (šmejdům) Ale upřímně co mi docela vadí jsou liquidy z podivně nízkou cenou vydávaný za originály Dekang a přitom to Dekang nevidělo ani z vrtulníku :D tito prodejci co to ředí buhví čím nebo nakupujou od neověřených výrobců ani neví že si zahrávají s lidským zdravím , přeci jenom to dostáváme do těla , tak by jsme si měli rozmyslet zda to stojí za to ...
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.

http://www.ecigarka.cz

Obrázek
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod libenka » pon 16. bře 2015 14:12:20

Zdravím, jsem začátečník a chci vědět, kde objednáváte náplně do e-cigaret? Popřípadě, který obchod je nejlepší?
Děkuji.
libenka
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod Profivapers » pon 16. bře 2015 14:23:45

viewforum.php?style=1&f=23

[ Post made via Android ] Obrázek
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.