• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 15:09:01

:mrk :mrk ty jsi se někdy při nákupu aukro či net takzvaně spálil?
e-smoker
 

Reklama

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod Jirka1111 » sob 26. led 2013 15:17:17

Kdysi jsem koupil mobil (naštěstí nebyl drahý) na Aukru, který měl mít chybu pouze v tom, že se občas zapnul s nepodsvětleným displejem - a prý ho stačilo jen restartovat. Když dorazil, zapnul se jen asi dvakrát z cca 200 pokusů a vypadávala mu půlka obrazovky.

E-cigarety jsem kupoval jednou já, jednou přítelkyně pro otce, silného to milovníka Startek, a jednou kamarádka. Jednalo se o totožné sady. Zatímco otec byl nadšen a pořád mu dobře slouží - stejně jako mně -, kamarádce se stihla pokazit nabíječka. Nejsem si ale jist, jestli to není její chyba. Jednou jsem jí baterku odpojoval a byla tam nadoraz jako matičky na ropném vrtu.
JM mod + Magma, Sentinel + Trident

Profesionální soptík!
Uživatelský avatar
Jirka1111
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 320
Registrován: pon 10. zář 2012 14:18:53

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod ZeroZer » sob 26. led 2013 15:20:22

Jo...to je fakt silnej příběh....a pak že nejsou hepáče....!!! :sweat :mrk
ZeroZer
 

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod Pateyl » sob 26. led 2013 15:48:32

Vaší zaujatost proti nákupu na Aukru nechápu, vždyť je i velké množství eshopu kde prodávají stejné nekvalitní zmetky za mnohokrát vyšší ceny. Nezastávám se nikoho, ale říct, že Aukro = špatné e-cigarety, liquid a příslušenství je názor ignoranta, jde o to najít si spolehlivého prodejce nejenom na Aukru ale i na shopech a neházet všechny do jednoho pytle.
Joyetech eVic + Oddy / Genesis Cobra / Visiom Vivi Nova, Joyetech upgrade 1000mAh + Kanger T2/T3
E-liquid Dekang - 18 mg Davidoff, Inawera VPG Power Smoke + Wera Garden - 16 mg - Old Havana, Kent, Desert Voyager a další.
Historie: eGo-T - eGo-W - eGo-C - eGo-C (typ B)
eCF Havlíčkův Brod a okolí
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Uživatelský avatar
Pateyl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. úno 2012 11:25:35
Bydliště: Jihlava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 15:52:34

Spatné asi přímo ne...devadesát procent produkce e-cigaret vč padělků se dělá stejně v šenčenu,ale na aukru nikdy nevíš co to je zač, za prodejce prostě nic, proto bych právě ecigarety rozhodně nekupoval na aukro.cz...něco si objednáš třeba značkovku a budeš rád když ti prodejce-vydřiduch pošle alespon noname pochybné kvality co ani výstupní kontrolu fabriky nevidělo...všichni nejsou !censored! ale je jich tam dost, přeber si to jak chceš, takhle to vidím já. :)
e-smoker
 

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod alexa » sob 26. led 2013 15:52:46

No, proto je tady to forum, kde už ty prověřený e-shopy (a že jich tu je) jsou a nikdo se nemusí bát nemilého překvapení, že by s dotyčným prodejce nekomunikoval a neřešil případnou reklamaci... :nod
alexa
 

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 15:57:27

:yes alexo, já osobně cokoliv kupuji u ověřených prodejců a netá se to jen e-cigaret, čína je v dnešní době skoro vše okolo elektro a dalších, kvalita podobná ne li stejná, prostě spotřebka nastavená umyslně výrobcem , ty vydržíš tolik, ty tolik a pak půjdete oba bez rozdílu do kytek či křemíkového nebe.
Aukro už z principu NE případné reklamace posílat to poštou a modlit se at to dotyčný uzná a pošle zpět, to opravdu ne...reklamace v případě problémů jedině kamenný obchod atak.
e-smoker
 

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod Pateyl » sob 26. led 2013 15:59:56

e-smoker: Opravdu by mě zajímalo co máš na mysli pod pojmem padělky ? Nic ve zlém :mrk Když to vezmeš kolem a kolem, Vision Vivi Nova je originál a ostatní Vivi Nova jsou padělky a kopie :D

alexa: Vím o tom a také toho využívám :mrk
Joyetech eVic + Oddy / Genesis Cobra / Visiom Vivi Nova, Joyetech upgrade 1000mAh + Kanger T2/T3
E-liquid Dekang - 18 mg Davidoff, Inawera VPG Power Smoke + Wera Garden - 16 mg - Old Havana, Kent, Desert Voyager a další.
Historie: eGo-T - eGo-W - eGo-C - eGo-C (typ B)
eCF Havlíčkův Brod a okolí
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Uživatelský avatar
Pateyl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. úno 2012 11:25:35
Bydliště: Jihlava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod gaston13 » sob 26. led 2013 16:00:34

Na Aukru se pohybuji cca osm let jako prodejce i kupující, a 99% napálených a okradených jsou dutohlavci, kteří neumí, nebo jsou líní číst. Stačí se podívat na fórum. Naprostá většina prodejců je solidních, bohužel to malé procento šmejdu je vidět vždy daleko víc.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod e-smoker » sob 26. led 2013 16:08:22

gaston pokud je prodejce provereny a seriozni, tak o tom zasdna a v poradku, smejdu tam ale bude vic jak jedno procento nemyslis??? a prave ti aukru jinak vcelkuz dobrou povest mohou kazit..at je to jak chce aukro a e-cigarety v mem pripade ne tecka, navic potrebuji zbozi o ktere mam zajem videt na vkastni oci, vyzkouset a drzet v prackach, to mi zadna fotka byt je sebelepsi, neumozni i kdybych mel 3d bryle a ona jim byla prizpusobena.
e-smoker
 

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod Pateyl » sob 26. led 2013 16:14:24

gaston13: :yes :yes Neřekl bych naprostá většina prodejců ale je jich hodně, jinak souhlas.
e-smoker: Máš pravdu v tom, že mnozí vykukové kazí ostatním prodejců dobrou pověst a toho šmejdu tam bude určitě víc jak 1%, bohužel :(
Joyetech eVic + Oddy / Genesis Cobra / Visiom Vivi Nova, Joyetech upgrade 1000mAh + Kanger T2/T3
E-liquid Dekang - 18 mg Davidoff, Inawera VPG Power Smoke + Wera Garden - 16 mg - Old Havana, Kent, Desert Voyager a další.
Historie: eGo-T - eGo-W - eGo-C - eGo-C (typ B)
eCF Havlíčkův Brod a okolí
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Uživatelský avatar
Pateyl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. úno 2012 11:25:35
Bydliště: Jihlava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod lavatera » sob 26. led 2013 16:17:37

Já s obrázky ani psaným textem nemám problém, takže nákupy přes net (i Aukro) u mě rozhodně vítězí, je alespoň z čeho vklidu vybírat.
Obrázek

"Problém není to, že existují problémy. Problém je očekávat něco jiného a myslet si, že mít problémy je problém."
Theodore Rubin
"Omnia sunt venena, nihil est sine veneno. Sola dosis facit venenum." Paracelsus
Uživatelský avatar
lavatera
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 457
Registrován: sob 08. pro 2012 18:37:29

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod alexa » sob 26. led 2013 16:19:20

No, on je trošku problém v tom, že nikde nemáš jistotu, že to, co je na obrázku, taky dostaneš... :mrk
alexa
 

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod gaston13 » sob 26. led 2013 16:19:48

Nepsal jsem o jednom, ale o malém procentu. Já sám to odhaduji na základě zkušeností na 5-6 procent.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: El. cigarety levné do 350 Kč - Aukro, e-shopy atd.

Příspěvekod dlouhejbil » sob 26. led 2013 16:27:43

Zbytečně probíráte už mnohokrát probrané. Nejdo o hanění aukra obecně. My jsme pouze proti tomu radit nákup první e cigarety na aukru. Vždycky radím nákup u zdejšího prodejce a nebo sraz. Kdo si i po tom chce jít vlastní cestou- má možnost.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník