• Reklama
FastTech
 
 

Co je grip a jaký si koupit

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Frdas » úte 30. srp 2016 12:32:02

Netaham rovno do pluc dam na vase rady dakujem vezmem ten eleaf.
Obrázek
Frdas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20. črc 2012 10:31:14

Reklama

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Milhouse » čtv 22. zář 2016 20:47:13

Ahoj lidičky, rád bych si pořídil něco lepšího na CCH. Po měsíci na iJust2, bych rád šel o level vejš. Co by jste mi doporučili? Uvažoval jsem i picu mega+tfv8 cloud beast (nebo předobjednat Smok Aliena 220W?). Nechci MTL. Rád bych něco, kde se dají měnit baterky a aby se to v modu dalo i při nejhorším nabíjet a zároveň používat. Asi nejlépe na 1-2 baterky a aby tank měl aspoň 5 ml(což tfv8 splňuje). Rád se naučím i motat spirálky. Jiné požadavky asi nemám. Zatím nemám zkušenost s VW, TCR atd, tak nevím co chtít víc. Představa o ceně je +- 2000 za mod+atik, samozřejmě počítám, že se cena navýší o cenu baterek a nabíječky. Za každou radu bude vděčný. Díky

[ Post made via Android ] Obrázek
Obrázek


Eleaf iJUST2
Uživatelský avatar
Milhouse
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. srp 2016 16:46:43
Bydliště: Šumperk
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Tempter » čtv 22. zář 2016 21:05:36

Ak chces TFV8, tak na Pico Mega rovno zabudni... Na jeho max. vykone sa TFV8 este len zacne prebudzat. Ten Alien je fajn, pozri aj Joyetech Cuboid.
A na motanie skus pozriet SMOK TF-RTA, nadejne vyzera aj novy OBS Engine
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod clovicek0 » čtv 22. zář 2016 21:21:17

Na TFV8 bych spíše doporučil mody na 3 baterky. Myslím si též že tento atik nebude moc vhodný pro začinajiciho "CCH". Ten OBS vypadá dobře. Já třeba používám Bellus a jsem maximálně spokojený.

Naps@no z mobilu
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Milhouse » čtv 22. zář 2016 23:08:43

Diky za radu ohledne Pica. Jeste jsem dostal nabidku na rx 200s + protank 4 + baterky za cca 2000, stalo by to za to?

[ Post made via Android ] Obrázek
Obrázek


Eleaf iJUST2
Uživatelský avatar
Milhouse
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. srp 2016 16:46:43
Bydliště: Šumperk
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Iginlo » stř 26. říj 2016 7:51:04

zdravím,prosím o radu.Mám novej atomizer joyetech cubis pro a k tomu grip Olax hero 60.Včera večer mi to spadlo a grip se celej posral,poradil by mi prosím nějakou dobrou náhradu v poměru cena/kvalita ? díky moc
Iginlo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. říj 2016 19:56:54

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Profivapers » stř 26. říj 2016 8:03:03

Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Dibli » stř 26. říj 2016 10:51:21

Eleaf Pico 18650/26650 verze
Jedno kterou
Dibli
 

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Spyke » úte 27. pro 2016 2:35:55

Čau,
Po 5 letech kouření klasické e cigarety jsem se rozhodl posunout dál a to do Gripu/módu.
Moje požadavky jsou :
-hlavně chuť ( kouřím jen ovocné přichutě) ,
-výdrž baterky aspoň den a půl ( cigaretu mám pořád v puse, to znamená liqiud 10ml mi vyjde tak max na 2-3 dny), --
-požadavek na rozměr mám jen jeden a to aby se vešel do kapse od rifly...
-dýmivost není moje priority, jak jsem psal, jde mi hlavně o chuť
-cenu gripu si představují +-2000,-

Našel jsem pár adeptů, ale čtu si o gripech jen pár hodin, takže se v tom ještě pořádně nevyznám:
SMY SDNA 75W (elektronika evolv DNA75)
http://m.heureka.cz/gripy-e-cigaret/smy-sdna-75w-tc-drevena/
Kangertech TOPBOX Mini TC 75W Grip
http://gripy-e-cigaret.heureka.cz/kangertech-topbox-mini-tc-75w-grip-cerna/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl%3A.heureka.cz%2F&gclid=CNfn4YSKk9ECFQ0R0wodNJYBpQ
iSmoka-Eleaf iStick Pico TC 75W (Levnější )
http://gripy-e-cigaret.heureka.cz/ismoka-eleaf-istick-pico-tc-75w-cerna/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl%3A.heureka.cz%2F&gclid=COLQwvP6ktECFUwo0woddvoB2w

Nebo si nechám poradit úplně jiny Grip.
Budu rád za každou radu a pomoc. Děkuji

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Spyke
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. pro 2016 2:31:45

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Suchac » úte 27. pro 2016 2:53:21

Já osobně se zrovna rozhoduju mezi Pioneer4You IPV 8, Wismec RX2/3 a Smok Alien. Všechny jsou u číňanů za cca 40-45 dolarů
...ale mluvit o chuti v souvislosti s modem? Trošku si to ujasni :cool
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod OldKalien » úte 27. pro 2016 4:39:20

Mluvit o chuti v souvislosti s modem, je naprosto v pořádku!
Hlavně tehdy, když neuváženě postavil vedle sebe, SMY SDNA75 a Pico.
V tom by si měl udělat jasno!
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Profivapers » úte 27. pro 2016 8:15:41

Jestli chceš laciný ve své kategorii dobrý grip, vezmi Pico. Pokud si chceš připlatit za zařízení s elektronikou nejvyšší třídy, ale cenově stále ve třídě střední, vezmi SDNA75. Pro mě je výbornou a jasnou volbou. Rozdíly tu určitě jsou a mě osobně stojí za to, si za ně připlatit. Ale je spousta vaperů, kterým bohatě dostačuje zařízení za přibližně třetinovou cenu, o kterém se rozhodně nedá říct, že by bylo špatné a svou službu též udělá. To je vždy otázkou volby. Těžko srovnávat cenově naprosto rozdílné kategorie. Ale za mě je to SDNA75, které má mimochodem i výbornou ergonomii. Na okraj zde zmiňované iPV8 zrovna zkouším, nebo spíš jsem asi už s poznámkami hotov a zbývá udělat si čas na zpracování, pokud se mi bude chtít. Konstrukcí skvělý grip. Displej, hrubý povrch v kombinaci s kůží, design, velikost a i ergonomie s ohledem na využité dva články (ještě lepší pocit do ruky než Fuchai 213, který určitě též stojí za úvahu mezi těmi dvoučlánkovými s přibližně podobnou cenou, jak jde post od Suchac). Uživatelský komfort a jednoduché ovládání pro ty, kdo preferují jednoduchost se základními, ale dostačujícími funkcemi. Ale prostě při každým potahu si říkám, jestli jsem neměl vzít ještě další DNA. Toto iPV funguje velmi slušně, není to velký rozdíl, ale prostě tam je. DNA jsou rozhodně v té funkčnosti TC na vrcholu, bavíme-li se o teplotních režimech. Na druhou stranu jsem chtěl zkusit zas něco rozdílného a taky čip DNA osazen v takto provedeném těle a celkové konstrukci, by určitě nebyl ve stejné cenové kategorii jako iPV, ale přibližně dvojnásobek. A už jsme zas u toho. A co je lepší... prakticky mírný i když hmatatelný rozdíl funkčnosti v neprospěch daného zařízení za poloviční cenu nebo...? Jak pro koho.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod MartinFrei » úte 27. pro 2016 11:35:38

Do kapsy u riflí bych si z Tvého výběru pořídil určitě Pico a nezapomněl bych si do něho nahrát FW Arktic Fox. Chuť bych ladil výběrem vhodného atíku.

Odesláno z mého Power pomocí Tapatalk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod Spyke » úte 27. pro 2016 12:40:50

Takže víceméně na každodenní pokouření bez štelovaní a vymýšlení pořad něčeho nového by jste mi vybrali Pico, nehledě na můj výběr, poradili by jste mi popřípadě něco jiného? Hlavně bych nechtěl zažít to, že si koupím Pico a třeba za 3 měsíce budu muset koupit něco, buď kvalitnější nebo výkonnější . Klidně si připlatím nějakou tu stovku za něco lepšího ale aby také byl rozdíl poznatelný.

Ještě se zeptám jestli je nějaky rozdíl mezi těmito dvěmi SMY
http://m.heureka.cz/gripy-e-cigaret/smy ... -stribrna/
http://m.heureka.cz/gripy-e-cigaret/smy ... ilver-kit/

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Spyke
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 27. pro 2016 2:31:45

Re: Co je grip a jaký si koupit

Příspěvekod clovicek0 » úte 27. pro 2016 12:54:41

Asi tě moc neuklidnim. Jakmile do toho" spadneš " stejně budeš potřebovat za 2-3 měsíce něco lepšího. Takže za mne je doporučení, nějaký mod s DNA čipem.

Naps@no z mobilu
zdroje energie: Joyetech eGo 650mAh, Vision eGo Spinner II,Vamo V7, Wismec Presa, Joyetech Cuboid, Wismec Reulaux RX200S, Encom VoidRay, HCigar VT75, Laude DR75, Wismec Predator
spotřebiče energie: Joyetech eGo W, Kanger EVOD, Vision Vapros V-Spot, Taifun GT II, Kayfun mini V3, Cubis, Joyetech Delta II, Smowell Hatrick V2, UD Bellus, DigiFlavor Siren 25 GTA MTL, Hurricane V2 RTA
Joyetech AIO
Uživatelský avatar
clovicek0
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 265
Registrován: stř 27. led 2016 15:46:32
Bydliště: Uherské Hradiště
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník