• Reklama
 
 

eCF Ostrava a okolí

Spolčete se s e-kuřáky ze svého okolí.
Plánování lokálních a celorepublikových srazíků.
Aktuální akce:
Seznam dole pod fórem nebo viz klendář.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod dlouhejbil » úte 09. čer 2015 23:03:01

O pozvání tu vůbec nejde. Ale v kalendáři byl vyhlášen sraz a v Ostravské buňce upozornění na něj. Sraz zde vyhlašovaný musí nést hlavičku eCF.
Proto jsem jí navrhnul zřízení buňky, přejmenování srazu a v buňce doplnit seznam členů. Buňku založila a to druhé už nechtěla. Nemá prý čas /cca 5 minut/.... nic proti. Ale pak nechápu, co se tu po nás chce.
Takže zůstalo její pozvání viewtopic.php?f=67&t=2167&start=825#p339151 tak co řešíte dál?
Už to chápeš? Hochy z Honda clubu samozřejmě můžeš pozvat a o nic nejde. Ale nemůžeš tam v některé organizaci vyhlásit sraz.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod rado9 » stř 10. čer 2015 23:44:27

Pozeram ze to tu je slusna kovbojka :) ale zbytocna a zbytocna praca aj pre noderatorov. U nas na akva fore to mame volne. Su zalozene vlakna ( stretavka trnavskych akvaristov, trencansky akvaristi, kosicke stretka...) proste aj nazvy su volne, ale kazdy hned vie o co ide. A ked niekto dojde do temy a ma chut na pivko a pokecat s ostatnymi, tak proste navrhne, nedame o dva tyzdne stretko? A kedze sme dospeli ludia dokazeme sa hned zhodnut aj na inom termine aby to vyhovovalo viacerim, aj miesto,. A bezi tam debata ako bude, ako bolo... Proste to funguje bez problemov, moderatori nemaju ziadnu robotu, lebo cim menej pravidiel, tym menej poruseni. :D Sice moder to tam drzi zkratka, ale zrazy su volne :) mier a pokoj v dusi :D a sory ze som vam zaondil vlakno
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod jura-p » čtv 11. čer 2015 0:34:56

Rado, ono je to hlavně kvůli tomu kalendáři. Aby tam ty srazy byly, kdyby někdo chtěl nějaký navštívit. Někdo, kdo třeba začíná a ještě nikde nebyl. Tak je na to extra kalendář. A dost to lidem doporučujeme, aby si ze začátku došli na sraz, protože tam se toho doví fakt nejvíc. A můžou se hodně naučit. Je to způsob, jak se seznámit i s věcmi, co nejsou ani v Číně, ani v kamených obchodech, Fakt je lepší vidět, ohmatat, vyzkoušet, udělat s radou na místě, ochutnat a pokecat o tom a to jde nejlépe právě na srazech. Mě osobně fakt srazy a zkušení borci v ČB fakt pomohli dostat se do daleko vyšších levelů, o kterých bych čtením jen přemyšlel, co to jako má za vert. O čem to vlastně mluví a že mají taková srandovní slova jako mesh, španěl, hulvát, sklo a tak. Možná bych dodnes nevěděl o tom, že některé elektroniky jsou spolehlivé, zkrat je nespálí a tak. Možná by mě ani nenapadlo, že existují mašinky, kde půl roku a déle nemusím měnit vůbec nic mimo baterií za dobité, ani knoty, ani vaty, prostě nic, jen je občas nasucho vypálím, doleju a furt vapuju. Kde vidím, co si kdo jak upravil, vylepšil a naučím se a když se mi to líbí, tak to udělám taky tak. Prostě srazy jsou fajn a ti, kdo to nezažili, neví a přicházejí o hodně.

A k tomu je potřeba, aby ten kalendář někdo za buňku vedl. To je už práce navíc. Není to jen oznámit, jdu do hospody, přidejte se. Taky musí tu hospodu zamluvit, a tak. Je s tím fakt práce. Proto chceme, aby srazy pod hlavičkou ecf dělal někdo, kdo to vše udělá.
Ale nikdo nikomu nebrání, aby se scházel přátelsky, na výměnu zkušeností, obchodně, za pokecem, na pivo nebo jinak kdykoli a kdekoli. A klidně se můžou domlouvat přes tyhle vlákna buněk. My do debat v buňkách moc nezasahujeme.
Ale svolávat sraz ve vláknu jiného města (i když nedalekého) to bylo právě přes tu čáru, jak je to organizované s tím kalendářem a buňkama tady na tomto webu. Já nevím, jestli si rybičkáři vedou kalendář akcí a tak, ale tady to má nepříliš složitá pravidla, ty se dají pochopit, většina lidí je i respektuje a občas, když se jim chce někam zajít, tak se kouknou do kalendáře a zajednou i na sraz do jiného města a funguje to.
Tedy s touto výjimkou, kdy z toho jaksi začal vznikat kompetenční spor nebo spor o webové svobody či co. Skoro jsem měl pocit, že vznikne debata o to, jak velké je okolí. A nebo je takový, že prostě nemá rád pravidla ze zásady.

Ale je to tak, že buď Havířov patří (se souhlasem členů z Havířova) do ostravské buňky a pak srazy, a to i v Havířově, vyhlašuje jeden člověk, který je i píše do kalendáře a stará se a má s tím práci, anebo Havířov nepatří (se souhlasem lidí z Havířova) do ostravské buňky, ale pak musí mít svou buňku, své vlákno a v něm vyhlašují srazy v Havířově a svého člověka, co je za to odpovědný a píše srazy do kalendáře pod havířovskou hlavičkou do kalendáře on a tu práci pro Havířov dělá on.
Ale nepíše je v žádném případě do vlákna Ostravy.

Když se chce někdo s někým sejít jen tak, tak to napíše do kteréhokoli vlákna, co není technické a buď se někdo přidá nebo ne.
Tak a tím končím a taky už nebudu tohle vlákno Ostavě a okolí zanášet vysvětlováním.

Já si to po sobě zítra i smáznu.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod Rumlik » pát 12. čer 2015 11:06:24

Velevážení přátelé a nepřátelé. Písnu k tomu jen pár řádek. V kalendáři jsou při zakládání srazíků dvě možnosti(a to od prvního dne, kdy zde byl kalendář zaveden):

1) Sraz eCF - tato volba je primárně určená pro zakládání srazů oficiálních buněk eCF či uskupení(napříč buňkami), které jsou tedy oficiálně pod hlavičkou eCF. Je tedy jen logické, že chceme, aby takový sraz měl svého organizátora(někoho kdo vše zajistí a byl za ten srazík "takříkajíc" zodpovědný). V našem případě je to tedy správce buňky, který sraz oznámí v buňce a zadá do kalendáře(to jak si sraz zajistí, je již vnitřní záležitostí buňky/správce). Pokud například někdo uspořádá oficiální sraz eCF a na jeho návštěvníky tam bude čekat toto:

je třeba vědět s kým to pořešit.(všimněte si co má ten pán, v náhledu videa, zavěšeno na krku :) )
Pokud se tedy chcete scházet pod hlavičkou eCF a zadávat srazy pod hlavičkou eCF, pak je třeba mít vlastní buňku a člověka, který se o to bude starat a bude za to zároveň zodpovědný(i v zájmu vaší/naší ochrany). Fakt se nechci dočkat toho že budu s někým řešit, že po návštěvě nějakého oficiálního srazu eCF tam nějaký prodejce někomu vnutil produkty za X tisíc a vesměs to je nějaký podřadný balast za pár stovek atd....

2) Upřesním v textu - tato volba je určená pro kohokoliv, kdo se chce prostě někde s někým zcuknout, bez ohledu na nějaké eCF, příslušnost k té či oné buňce či fóru nebo aktivitě na onom srazu(příklad - v pátek si jdu sednout do hospůdky na 2 kousky, přidá se někdo?). Tento srazík může zadat kdokoliv a podrobnosti pak upřesní v textu srazíku. Tyto srazy nejsou pod naší hlavičkou ani záštitou a tak nám je do "určité míry" jedno, zda tam nějaký prodejce bude účastníky srazu masírovat o výhodnosti nákupu jeho zboží, nebo tam bude nějaký "grůpáč". :D

Prosím přestaňte to tak strašně hrotit a dělat tu z toho zase nějakou "senzaci". Vlákno po promáznutí a ponechání toho nejdůležitějšího zase otevírám, ale prosím o klídek.
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod dulis » sob 20. čer 2015 13:07:07

Rád bych se dnes přišel podívat, ale budu mít čas až cca po 20 hod. Bude tam ještě někdo?
Kanger KBOX MOD(8-40W) + SUBTANK-MINI
dulis
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: sob 28. dub 2012 12:35:12
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod Lemur » sob 20. čer 2015 14:06:17

určitě tady někdo bude,klidně se stav

[ Post made via Android ] Obrázek
Moon G3,Nemesis,Chi You,SteamTurbine,Pulse G,Kraken,
Vlastní míchanice


Obrázek
Uživatelský avatar
Lemur
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 02. dub 2012 11:33:55
Bydliště: Madagascar!!!
Národní vlajka:
Madagascar

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod Lišák » ned 21. čer 2015 11:55:25

Bylo fajn,že jsme se zase sešli,popovídali o vapingu a všem možném /i nemožném/.Děkuji Lemurům a těším se na další sraz!!! :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Lišák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 117
Registrován: pon 12. bře 2012 22:10:40
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod Lemur » ned 21. čer 2015 13:46:27

jj Lišáku bylo fajn,večer ještě dojel Wednesmoke a Dulis.

[ Post made via Android ] Obrázek
Moon G3,Nemesis,Chi You,SteamTurbine,Pulse G,Kraken,
Vlastní míchanice


Obrázek
Uživatelský avatar
Lemur
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 02. dub 2012 11:33:55
Bydliště: Madagascar!!!
Národní vlajka:
Madagascar

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod dulis » ned 21. čer 2015 22:54:02

Bylo to fajné, pěkné a inspirativní, díky Lemure.
Dokonce padla možnost, že by Lemur vypisoval srazy "eCF Ostrava a okolí" na přeskáčku, s místem setkání v Havířově a na Vřesině.
To si ale musí případně doladit kompetentní mezi sebou. :mrk
Kanger KBOX MOD(8-40W) + SUBTANK-MINI
dulis
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: sob 28. dub 2012 12:35:12
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod DumbatorCZ » úte 22. zář 2015 20:52:24

No toto. Taková horlivá diskuze nad organizací. :)
Jako Ostravan bych se také chtěl uskutečnit nějakého toho srazu. Zajít si na pivo, poměřit si délky svých módů, probrat nějaké zkušenosti s vapováním a strasti a radosti našich životů a tak podobně. Jen v tom mám zmatek.
Pochopil jsem tedy správně, že srazy bývají v Havířově a Vřesině a to zhruba jednou do měsíce?
DumbatorCZ
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. zář 2015 17:31:42
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod Lišák » úte 22. zář 2015 21:58:38

Pod hlavičkou eCF může svolat sraz pouze správce buňky a tím je Lemur.Takže záleží na něm,kdy a kde sraz svolá.Termín bude vypsaný v kalendáři.
V Havířově se konají volná vaperská setkání každý měsíc,ale ne pod hlavičkou eCF.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lišák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 117
Registrován: pon 12. bře 2012 22:10:40
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod DumbatorCZ » stř 23. zář 2015 15:12:20

Osobně je mi jedno, jestli to je nebo není pod eCF. Pokud tam budou nějací prodejci, co mi budou nabízet ultra cigaretu jakou jsem ještě neviděl, tak prostě odejdu. :D
Spíš mě to zajímalo právě tak obecně - "volně".
DumbatorCZ
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. zář 2015 17:31:42
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod rost » stř 23. zář 2015 16:32:11

To můžeš byt v klidu byl jsem na mnoha akcích v Ostravě,Havířově,Olomouci i Brně a je jedno zda byli pod hlavičkou eCF nebo ne,ale na žádném jsem zatím prodejce co by něco nabízeli a někoho přesvědčovali ještě nepotkal.
Eleaf iStick 50W,GOD 180,SIGELEI 100W,E-MECH,GROOVE Z LiPol akumulátor 3800mAh,BOBO,ANYVAPE,ZMAX,VMAX, ,LAVATUBE,Lavatube MOD VV350,MOD V8,VV GOLEMEK,Duralon,domácí grip z regulací napětí,INDULGENCE V2, KINGKONG 3000, Elektronický doutník DSE701 a od atomizeru až po PYGMY XXL
Obrázek
rost
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 374
Registrován: pon 04. dub 2011 13:41:44
Bydliště: Paskov

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod DumbatorCZ » stř 23. zář 2015 17:51:57

O tom nepochybuji. Spíš jsem jen odkazoval na vtipnou narážku od Rumlíka "co kdyby".
DumbatorCZ
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. zář 2015 17:31:42
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Ostrava a okolí

Příspěvekod Lukerson » sob 03. říj 2015 14:59:55

Zdravím:) rad bych se přidal k místní eCF buňce :)

[ Post made via Android ] Obrázek
Lukerson
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 04. říj 2012 18:44:35
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Místní eCF buňky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků