• Reklama
 
 

eCF Olomouc

Spolčete se s e-kuřáky ze svého okolí.
Plánování lokálních a celorepublikových srazíků.
Aktuální akce:
Seznam dole pod fórem nebo viz klendář.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Karagas » pát 29. led 2016 11:42:39

ouvy píše:No cca rok motam spiralky a popravde je to daleko lepsi a levnejsi varianta. Strasne dlouho sem se tohp bal, ale ve skutecnosti je to strasne jednoduchy :D staci umet malej zaklad pak jde vse samo vesmej je to pak jedno co mas za atik, pac tam uz moc zmen neni. Pokud se nekdy pustis do motani, coz vrele doporucuji, rovnou si pak kum nejakej master na motani spiralek. Clovek to zvladne i na sroubovak, ale ulehci to strasne praci a spiralka je jak z vyrobny. Pokud si pobliz Prerova a bude nekdy cas klidne bych ti udelal nekdy ukazku :D a verim ze po prvni lekci by si chtel motat :)


S Tominem se scházíme jednou týdně na ochutnávku liquidů nad vychlazeným půllitříkem. Pokud by jsi se k nám někdy přidal, moc rád bych si poslechnul Tvoje rady. Já se pustil do motání na Bellusu (klon) a Fishbonu XS (pouze kanthal)a musím říct že podání chuti a kouřivost je někde úplně jinde než co jsem zkoušel s klasickýma hlavama. Jakmile mi příjde nový grip, který zvládne TC na SS, tak budu opět testovat a nějaké rady do začátku by mi ušetřili hodně trápení :whew.
Obrázek
Karagas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. led 2016 15:36:50
Bydliště: Přerov
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod rossi » ned 16. říj 2016 16:38:32

Toš já vyrábím páru už taky pár let a prošlo mi rukama už hafo stroječků a atíků. Asi rok jsem seklej na Evicu VT5000 s Deltou 2 na kterou si motám klasickej kanthal 26ga,vychází to kolem 1,6 Ohmu, cpu tomu kolem 24 wattů, vatu měním tak jednou za tejden až dva. Je to blbuvzdornej komplet a nevadí mu ani nějaký to fláknutí o zem v rachotě a celej ten setup se ještě vejde do kapsy, za den z toho vytahám asi 2 až tři plné náplně(tudíž 7 až cca10ml). Doma vobčas tahám ještě z Cuboida na kterým mám TFV4, nyní je objednanej TFV8. Když se náhodou válím ve špitálu(jsem motorkář:-) tak je nejlepší baterka Ego s T2CC, dá se to tam hulit pod peřinou a nikdo nic neví jelikož to nedělá mraky:-) Míchám si sám, do Delty2 si míchám 4mg. do TFV4 2mg. do T2CC 18mg.Kupuji 36mg báze od Imperia a nulky si míchám z Fichemy většinou poměr 60/40 (pg,vg) Pokud se chuti tejče mám rád hodit do 50ml báze: 6kapek Acetyl pirazinu od Solub, 7kapek RY4 Asian od TFA a to zakápnu ještě 3ma kapkama lékařského lihu. Báze si objednávám zde v ČR. Mody, gripy, atíky, baterie, dráty, vaty atd. si objednávám samozřejmě v zahraničí(to dá rozum).
Toš tak..
P. S.
Když budete někdo v okolí Litovle dejte vědět.
Mám totiž doma 2 litry báze 70/30(pg/vg) 18mg od Inawery na prodej a 2 litry nulky také od nich toho samého. Cítím v tom pachuť, tak se mi to doma jen válí. Míchám si jemné chutě proto to nevyužiju. Vemte si něco v čem to můžete ochutnat. Prodám to celé dá se říct za babku

[ Post made via Android ] Obrázek
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Místní eCF buňky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků